Parkhotel Morris Nový Bor ****

Parkhotel Morris Nový Bor ****
5,00 7
Parkhotel Morris Nový Bor ****

Luxusní 4* hotel Morris Nový Bor leží v krásném prostředí městského parku a svým hostům tak zajišťuje klidné ubytování a zároveň dobrou dostupnost do centra. Moderní pokoje hotelu odpovídají standardu 4*, součástí je rovněž mini občerstvení.

Žižkova 269
Nový Bor, 473 01
parkhotel@hotelmorris.cz
Webstránka
+420 487 723 157

Recenze hotelu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Stanislav Sochor

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním, stravou, službami wellness, atd. Wellness odvádí perfektní práci a mohl by být vzorem i jinde. Mockrát děkujeme. Personál vstřícný, milý a ochotný. Rovněž milý přístup ze stany recepce, při příjezdu vše perfektně připraveno a vysvětleno. V budoucnu si u Vás pobyt určitě zopakujeme. Mnohokrát děkujeme všem. Perfektně jsme si u Vás odpočinuli. Sochorovi Slapy

Lubomír Čepek

Nádherný interiér hotelu, využívající velkou měrou sklo z regionálních skláren, stejně tak exteriér hotelu s dostatkem parkovacích míst. Hotel se nachází v centru města, v blízkém okolí mnoho turisticky zajímavých míst, jako např. sklárna Ajeto s možností individuální exkurze, oblast Sloupu v Čechách atd. Příjemný personál hotelu, který nabízí velmi chutnou a bohatou stravu, wellnes a balneo služby.

Tomáš Kunicky

Prostředí hotelu a terasa krásné. Personál, strava i wellness 100% spokojenost. Určitě doporučíme známým. Ještě jednou děkujeme.

Jana Jedličková

Vše odpovídalo popisu, se službami jsme byli velmi spokojeni, personál hotelu vynikající.

jaroslava Patakyová

Příjemné prostředí i personál, chutná strava, masáže - úžasný relax.

Josef Nepovim

Vše bylo za 1 že jsem na vozíčku ochota velmi dobrá. Personál profesionální hotel velmi krásný, milerád doporučím svým přátelům. Ještě jednou moc děkuji za krásné tři dny. Nepovim Josef, Praha

Liduš Jůnová

Prostředí bylo moc pěkné, vše z kuponu jsme obdrželi, strava byla velice pestrá a dobrá. Personál byl pozorný a milý. Tip na výlet - Ještěd, prohlídku krásného skla, pěkné okolí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím