Hotel Harmonie ***

Hotel Harmonie ***
4,66 146
Hotel Harmonie ***

Hotely Harmonie*** I. a II. jsou obklopeny klidnou a čistou přírodou. Oba leží na okraji největších moravských lázní - Luhačovic a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kteří na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nových sil. V obou hotelích najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). K dispozici je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi.

Jurkovičova Alej 857
Luhačovice, 763 26
Česká republika
rezervace@hotel-harmonie.cz
Webstránka
+420 577 117 222
+420 577 117 882

Recenze hotelu

146 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lucie Salotová

Spokojenost ve všech směrech, ubytování, strava i procedury výborné.

Jiří Šedivý

Hotel Harmonie jsme navštívili letošního roku již podruhé. Došlo k zlepšení ve stravování a to ve výběru večeří ze tří jídel, které se nemusejí objednávat den předem, jak to bylo v minulé návštěvě. Spokojenost s personálem velmi dobrá, vstřícní a úslužní k zákazníkovi. Pobyt odpovídal popisu objednávky a pokud byl požadavek na víc, bylo vyhověno. Můžeme jenom doporučit.

Věra Fiedlerova

Všechno bylo naprosto vyhovující, v hotelu Harmonie jsme byli opakovaně.

Marcela Dostálová

Spokojenost. Velice děkuji všem, kteří pečovali o mou maminku jako o vlastní. Výborná masáž, skvělé a pestre jídlo, VELMI OCHOTNÝ PERSONÁL HOTELU. Maminka se vrátila z pobytu úplně šťastná. Vřele doporučuji.

Jaroslav Tomek

Prostředí hotelu Harmonie v Luhačovicích bylo dobré. Obsah náplně kuponu byl splněn. Služby byly též na dobré úrovni včetně práce personálu. Strava: snídaně na velmi dobré úrovni. Večeře /především ta první/ byly na horší úrovni, což kazí celkový dojem. Je zde nepoměr mezi úrovni snídaně a večeře. Výlety bohužel nemohu hodnotit, neboť pobyt byl krátký s počasí nám opravdu nepřálo.

Iveta Slimáčková

Ubytování bez problémů, vyšli nám vstříct s propojenými pokoji. Jídlo chutné, dostatečné množství. Procedury dle poukazu.

František Krejčí

Prostředí pěkné, co kupón nabízel to jsem obdržel, služby dobré, personál vstřícný a okolí krásné dobré k procházkám.

Jaroslav Nevyjel

Hotel moc pěkný a na úrovni. Odpovídá popisu Slevokingu. Strava velmi dobrá a chutná. Personál příjemný. Tip na výlet od hotelu kolem přehrady do Horní Lhoty. Převážně lesem cca 9 km. Z Horní Lhoty buď pokračovat okruhem do Luhačovic což je dalších 11 km nebo Busem zpět za 20,- Kč. Nám se to moc líbilo.

Jiřina Krupková

Popis hotelu i fotografie pokojů odpovídaly skutečnosti. Dostali jsme vše co kupón Slevokingu obsahoval - ubytování, stravu, vířivku masáž, inhalaci (volitelně lokální kryo), bazén. Personál se choval vlídně, vstřícně a s úsměvem. (pět bodů z pěti) Snídaňové švédské stoly byly výborné, odpovídající 4 hvezdičkovým hotelům v Egyptě či Tunisu. Večeře výběr ze tří jídel + polévka a kompoty či salátky a jedno jídlo z výběru bezmasé. Pobyt byl na 5 dní 6 nocí - líbil by se nám i o 1 den delší. Rozhodně doporučuji vyzkoušet návštěvníkům hotelu kryokomoru. V hotelech Harmonie (dříve Fontána) se pořádají také retro dovolené ve stylu ROH. Byl jsem zde před 33 lety a současnost hotelových služeb je rozhodně na mnohem vyšší úrovni, než byla v té socialistické době, i přesto že se některé artefakty z této doby v hotelu dochovaly :-).

Jiří Vláha

S personálem hotelu i se stravou jsme byli spokojeni, ve wellness mi chyběla akorát vířivka.

Karel Vitoslavský

Popis hotelu odpovídá, strava dobrá, pestrá, personál hotelu milý.

DAGMAR Ipoltová

Prostředí hotelu je ze socialistické doby, ale čisté, milý personál, jídlo bylo chutné, masáže a wellness byly příjemné, teplý a čistý bazén. Hotel je dost daleko vzdálen od centra města, okolí hotelu je hezké, čisté a upravené.

Alena Vídenská

V hotelu Harmonie jsme nebyli poprvé, proto jsme byli spokoneni se službami i personálem hotelu. Pěkné procházky po okolí přehrady i v Luhačovicích.

Mikuláš Kováč

So všetkým spokojní.Personál a služby v poriadku.

MILAN PAVELA

V Luhačovicích a přímo v hotelu Harmonie 1 se nám moc líbilo. Nemám co vytknout, až na jednu maličkost. Celou dobu pobytu nám i vadil zápach po dezinfekci. Příště bychom uvítali příjemnou vůni, na kterou jsme zvyklí v jiných hotelech. Ale jinak čistota, personál, jídlo.... vše na jedničku. Doporučujeme.

pavel suchanek

Vše proběhlo dle našich představ, vše bylo v pořádku, prostředí kouzelné, personál i v wellness na úrovni, i když není hlavní sezona.

Vlasta Drgoncová

Pekné prostredie, milý personál, výborná strava

Juraj Klempa

Personál ustretový a profi. Ubytovanie staršie ale funkčné a čisté. Poskytnuté nám bolo všetko čo bolo deklarované - doporučujeme. Malá škoda že v tomto regióne je problém platby eurom.

Petra Halamíčková

Hotel je takový návrat do 80. let, co se týká vzhledu (ovšem pokoje jsou rekonstruované), tak i stylu vaření večeří. Výborné zákusky (pravděpodobně z místní cukrárny). Pokud nemusíte mít vše moderní a tu a tam nostalgicky zavzpomínáte na doby minulé, není to na škodu. Personál je ochotný, výběr večeře ze dvou jídel, snídaně skvělý bufetový stůl. V hotelu je k dispozici plně vybavená posilovna s pingpongovým stolem, za příplatek bazén, masáže. Možná by bylo fajn mít bazén v ceně balíčku místo inhalace a zábalu. Doplatek za desetileté dítě na dvě noci s polopenzí a vlastní postelí jen 600 Kč - skvělé! Spokojenost. Jen momentálně (únor) je kolonáda rozkopaná (zřejmě oprava či zavedení plynového potrubí) a všechny prameny, kromě Vincentky, jsou uzavřené.

Miroslava Burešová

Prostředí hotelu,který jsme navštívili, bylo velmi příjemné. Pobyt odpovídal popisu, co bylo uvedeno na kuponu, jsme obdrželi a měli jsme možnost si ještě přiobjednat. Personál byl příjemný a velmi ochotný, hotel čistý, upravený a udržovaný. Strava dobrá, pestrá a taktéž odpovídala nabídce, tak jako služby wellness. Svoji spokojenost vyjádříme tím,že Vaše nabídky a služby budeme doporučovat dalším zájemcům.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím