Hotel Harmonie ***

Hotel Harmonie ***
4,67 124
Hotel Harmonie ***

Hotely Harmonie*** I. a II. jsou obklopeny klidnou a čistou přírodou. Oba leží na okraji největších moravských lázní - Luhačovic a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kteří na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nových sil. V obou hotelích najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). K dispozici je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi.

Jurkovičova Alej 857
Luhačovice, 763 26
Česká republika
rezervace@hotel-harmonie.cz
Webstránka
+420 577 117 222
+420 577 117 882

Recenze hotelu

124 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Pavel Filipský

Prostředí hotelu, včetně služeb a stravy se nám líbilo, obdrželi jsme všechny služby, které nám byly slíbeny.

Michaela Zajacová

Na dovolené se nám s přítelem hrozně líbilo. Prostředí je v zimě nádherné, také při -20°C se nám chtělo chodit ven, protože ta cesta do města je krásná. Služby byly všechny v pořádku a personál byl milý. Strava také velmi dobrá a velké porce. Jen malá věc, co nám vadila, je bar otevřený o víkendu jen do 20:00, ale chápali jsme, že to je asi kvůli tomu, že není sezóna. Určitě pojedeme znovu.

Pavel Herák

Vše bylo tak jak v popisu. Hotel už něco pamatuje, ale byl čistý. Personál příjemný i na procedurách. Přikoupily jsme si ještě další a opravdu velká spokojenost. Doporučuji výlet po stezce bud do Luhačovic nebo na přehradu, která je kousek od hotelu.

Ján Mocko

Velmi prijemny hotel i personal, vyborna polpenzia, príjemne prostredie ako stvorene na oddychovy vikend.

Blanka Hábová

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno co bylo uvedeno, personál hotelu byl vstřícný a milý. Luhačovice jsou pěkné, stojí za to je navštívit hlavně v létě.

2 kramolis

S pobytem jsme byli spokojeni, vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi, se stravou jsme byli vcelku spokojeni, personál hotelu je vstřícný a ochotný, okolí hotelu je příjemné, láká k procházkám - k přehradě, opravenou cestou ke kolonádě.

Jana Judová

Žádná moderna. Nicméně čisto a žádný zatuchlý smrad. Všechny služby byly k dispozici. Personál jsou pouze lidé, většina sympatická. Pokud stačí standard - doporučuji.

Věra Kociánová

Prostředí je nádherné, a to i v době, kdy není příznivé počasí veškeré služby byly poskytnuty, ochotný a milý personál, strava bohatá, wellness pohodu a energii dodávající, nelze nic vytknout

Jana Dobrovodská

Boli sme so všetkým veľmi spokojní.

Hana Kabelková

Vše bylo v naprostém pořádku, pobyt se nám moc líbil.

Libuše Galdová

Prostředí hotelu odpovídá jeho popisu a hodnocení 3 hvězdy, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Strava chutná, až na kupované nejlevnější buchty u snídaně, ostatní velmi dobré. Personál příjemný, vstřícný, ochotný. Doporučili jsme známým, chystáme se s nimi na další pobyt.

Petr Vagner

Líbilo, obdrželi jsme vše, strava i wellness kvalitní, personál ochotný, chodit pěšky, nadýchat se čerstvého vzduchu a vážit si chutné a dobré vody z kohoutku.

Iva Slámová

Pobyt v Harmonii jsme využili už potřetí a opět nezklamal. Kvalitní nové wellness, výborná kuchyně, zvlášť široká nabídka snídaně, ochota personálu, krásné prostředí Luhačovic - to vše je zárukou příjemně strávené dovolené. Pobyt určitě doporučujeme.

Marcela Kulhánková

Pobyt se nám velmi líbil, vše bylo v pořádku. Jídla bylo dost a chuťově vynikající.

Karel Kožoušek

Bylo to dobré, ale nemusím stále kuře. Jinak jsem byl velmi spokojený. S personálem jsem byl spokojený. I prostředí se mi líbilo.

2 Doležel

Hotel uklizen, personál vstřícný a pohodový. Kuchyně výborná a porce dostačující. Na snídani maximální výběr při rautu.

Ája Hrušová

Hotel Harmonie v Luhačovicích se nám moc líbil. Personál příjemný, strava chutná, personál v jídelně vstřícný. Pokoje čisté, pokojské se vzorně staraly. Procedury a personál OK.

Zdeněk Potyka

Spokojenost velká. Dobrá strava. Dostupnost do centra lázní i na opačnou stranu k přehradě super. Výborně jsme si odpočinuli a ještě jsme si dokoupili jeden den pobytu navíc.

Světlana Senášiová

Luxusní pobyt, kterému se nedalo nic vytknout. Pokoj a koupelna vkusně vybaveny a čisté, pokoj s luxusním výhledem, dech beroucí rozkvetlá terasa i prvního října. Personál vstřícný a ochotný, wellness na úrovni a dokonce i počasí bylo téměř letní. Jedním slovem PARÁDA. Rozhodně se ještě vrátíme.

Renata Číhalová

Vše v pořádku, vstřícnost při zajištění bezlepkové stravy.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím