Hotel Harmonie ***

Hotel Harmonie ***
4,67 150
Hotel Harmonie ***

Hotely Harmonie*** I. a II. jsou obklopeny klidnou a čistou přírodou. Oba leží na okraji největších moravských lázní - Luhačovic a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kteří na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nových sil. V obou hotelích najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). K dispozici je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi.

Jurkovičova Alej 857
Luhačovice, 763 26
Česká republika
rezervace@hotel-harmonie.cz
Webstránka
+420 577 117 222
+420 577 117 882

Recenze hotelu

150 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Kabelková

Vše vynikající, výborné jídlo, velké porce.

Josef Sova

Všechno bylo v naprostém pořádku. Personál velmi příjemný.

Jaromíra Kopečeková

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, snad jen na pokoji by mohla být lednice, strava výborná, personál příjemný, wellness dobrý, bazén by mohl být teplejší. Celková spokojenost.

Věra Kociánová

Prostředí hotelu již důvěrně znám, protože jsem v něm již několikrát pobývala a ráda se do něj vracím. Strava vynikající, personál milý a vstřícný, wellness mne nabil novou energií.

Lucie Salotová

Spokojenost ve všech směrech, ubytování, strava i procedury výborné.

Jiří Šedivý

Hotel Harmonie jsme navštívili letošního roku již podruhé. Došlo k zlepšení ve stravování a to ve výběru večeří ze tří jídel, které se nemusejí objednávat den předem, jak to bylo v minulé návštěvě. Spokojenost s personálem velmi dobrá, vstřícní a úslužní k zákazníkovi. Pobyt odpovídal popisu objednávky a pokud byl požadavek na víc, bylo vyhověno. Můžeme jenom doporučit.

Věra Fiedlerova

Všechno bylo naprosto vyhovující, v hotelu Harmonie jsme byli opakovaně.

Marcela Dostálová

Spokojenost. Velice děkuji všem, kteří pečovali o mou maminku jako o vlastní. Výborná masáž, skvělé a pestre jídlo, VELMI OCHOTNÝ PERSONÁL HOTELU. Maminka se vrátila z pobytu úplně šťastná. Vřele doporučuji.

Jaroslav Tomek

Prostředí hotelu Harmonie v Luhačovicích bylo dobré. Obsah náplně kuponu byl splněn. Služby byly též na dobré úrovni včetně práce personálu. Strava: snídaně na velmi dobré úrovni. Večeře /především ta první/ byly na horší úrovni, což kazí celkový dojem. Je zde nepoměr mezi úrovni snídaně a večeře. Výlety bohužel nemohu hodnotit, neboť pobyt byl krátký s počasí nám opravdu nepřálo.

Iveta Slimáčková

Ubytování bez problémů, vyšli nám vstříct s propojenými pokoji. Jídlo chutné, dostatečné množství. Procedury dle poukazu.

František Krejčí

Prostředí pěkné, co kupón nabízel to jsem obdržel, služby dobré, personál vstřícný a okolí krásné dobré k procházkám.

Jaroslav Nevyjel

Hotel moc pěkný a na úrovni. Odpovídá popisu Slevokingu. Strava velmi dobrá a chutná. Personál příjemný. Tip na výlet od hotelu kolem přehrady do Horní Lhoty. Převážně lesem cca 9 km. Z Horní Lhoty buď pokračovat okruhem do Luhačovic což je dalších 11 km nebo Busem zpět za 20,- Kč. Nám se to moc líbilo.

Jiřina Krupková

Popis hotelu i fotografie pokojů odpovídaly skutečnosti. Dostali jsme vše co kupón Slevokingu obsahoval - ubytování, stravu, vířivku masáž, inhalaci (volitelně lokální kryo), bazén. Personál se choval vlídně, vstřícně a s úsměvem. (pět bodů z pěti) Snídaňové švédské stoly byly výborné, odpovídající 4 hvezdičkovým hotelům v Egyptě či Tunisu. Večeře výběr ze tří jídel + polévka a kompoty či salátky a jedno jídlo z výběru bezmasé. Pobyt byl na 5 dní 6 nocí - líbil by se nám i o 1 den delší. Rozhodně doporučuji vyzkoušet návštěvníkům hotelu kryokomoru. V hotelech Harmonie (dříve Fontána) se pořádají také retro dovolené ve stylu ROH. Byl jsem zde před 33 lety a současnost hotelových služeb je rozhodně na mnohem vyšší úrovni, než byla v té socialistické době, i přesto že se některé artefakty z této doby v hotelu dochovaly :-).

Jiří Vláha

S personálem hotelu i se stravou jsme byli spokojeni, ve wellness mi chyběla akorát vířivka.

Karel Vitoslavský

Popis hotelu odpovídá, strava dobrá, pestrá, personál hotelu milý.

DAGMAR Ipoltová

Prostředí hotelu je ze socialistické doby, ale čisté, milý personál, jídlo bylo chutné, masáže a wellness byly příjemné, teplý a čistý bazén. Hotel je dost daleko vzdálen od centra města, okolí hotelu je hezké, čisté a upravené.

Alena Vídenská

V hotelu Harmonie jsme nebyli poprvé, proto jsme byli spokoneni se službami i personálem hotelu. Pěkné procházky po okolí přehrady i v Luhačovicích.

Mikuláš Kováč

So všetkým spokojní.Personál a služby v poriadku.

MILAN PAVELA

V Luhačovicích a přímo v hotelu Harmonie 1 se nám moc líbilo. Nemám co vytknout, až na jednu maličkost. Celou dobu pobytu nám i vadil zápach po dezinfekci. Příště bychom uvítali příjemnou vůni, na kterou jsme zvyklí v jiných hotelech. Ale jinak čistota, personál, jídlo.... vše na jedničku. Doporučujeme.

pavel suchanek

Vše proběhlo dle našich představ, vše bylo v pořádku, prostředí kouzelné, personál i v wellness na úrovni, i když není hlavní sezona.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím