Penzion Pod Kotelnicą ***

Penzion Pod Kotelnicą ***
4,62 13
Penzion Pod Kotelnicą ***

Moderní penzion nabízí svým hostům pohostinnost, krásně vybavené pokoje s moderním nábytkem i relaxační wellness centrum. Ubytujte se kdykoli během roku jen kousek od hranic se Slovenskem (7 Km) a užijte si Tatry jak je neznáte.

Atraktivní lokalita pro milovníky zimních radovánek i fanoušky horské turistiky. Krásné horské město v blízkosti největšího lyžařského střediska v Polsku a zároveň kousek od termálních lázní. Slovy spokojených hostů: "V zimě kousek od sjezdovky a termálů, v létě aquapark a desítky kilomentrů turistických tras."

Penzion připravil pro své hosty pokoje s vysokým standardem. Všechny pokoje mají vlastní balkón a koupelnu s wc. Určitě oceníte také LCD televizor na každém pokoji a bezdrátové připojení na internet.

Výborné pokrmy a bohatou polopenzi si užijete v restauraci penzionu, která vás překvapí atmosférou horského srubu. Dřevěný interiér, oheň v krbu a svařené víno podtrhnou chuťový zážitek z kvalitně připraveného jídla.

ul. Środkowa 207a
Białka Tatrzańska, 34-405
Polsko
kontakt@podkotelnica.pl
Webstránka
+48 018 265 44 77

Recenze penzionu

13 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Radek Majzlík

Se vším nadmíru spokojeni. Jak s ubytováním, stravou, personálem, prostředím. Tady se určitě vrátíme.

Karel Frýdl

Hotel nový, pěkný, čistý. Strava výborná, zvláště bohaté snídaně. Jen inzerovaný wellness je pro kapacitu tohoto hotelu malý a nedostatečný. Pouze malá parní a finská sauna a maličká masážní vana, která navíc nebyla v provozu (prý porucha). Když je wellness otevřené jen od 17:00 hod. tak prostě svou velikostí nevyhovuje.

Radim Guznar

Bezvadný penzion přímo pod sjezdovkou a termálním aquaparkem. Čisté útulné pokoje, pestrá snídaně, jen večeře slabší - stanovené jednotné menu.

Monika Zbránková

Recepční nás se vším seznámila, pokoj čistý, denně úklid. Trochu měkčí matrace, snídaně bohaté, pestré. Večeře chutné, wellness malé, ale čisté, dobře připravené. Prostředí nádherné, doporučuji termální lázně asi 600m od pensionu.

Lucie Siudová

Náš pobyt byl perfektní. Nádherné prostředí, krásný velký pokoj, nově zařízený. Obsluha milá a úslužná a jídlo bylo taky dobré. Byli jsme maximálně spokojeni.

Alena Slonková

Prostředí velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Wellness - čas rozmezí využití zdarma v době od 17-20. hod. nelze při takovém množství ubytovaných hostů využít. Navíc ještě zkráceno o hodinu, jelikož v době od 17.00-18.00 hod probíhala večeře. Jídlo super, personál vstřícný, ochotný. Výlety v okolí - vše je docela blízko, polské Tatry, Zakopané, Mořské oko, atd.cca kolem 20 km.

Robin Nesvadba Nesvadba

Velmi krásný stylový hotel, resp. penzion. Všem vřele doporučuji. V zimě to tam musí být super!

Martina Fešarová

Krasný hotel v hezkém prostředí,pokoj prostorný,čistý,útulný. Strava chutná, personál velmi milý. Pro rodiny s dětmi vyžití ve velkém dětském zábavním parku v sousedním hotelu s termálním koupalištěm. Pobyt jsme si užili a určitě se zde ještě vrátíme v budoucnu.

Miloš Lýr

Hotel byl velmi pěkný, vše dle popisu stránek hotelu, dostali jsme vše dle kupónu, strava: snídaně super, večeře servírovaná, porce dostačující, chuťově OK, některé polévky pro nás netradiční ( okurková ), personál vstřícný. Vyšli nám vstříc i s termínem, který nebyl od SO do SO . S hotelem jsme komunikovali napřímo, na dotazy reagovali rychle - termín, dotaz k lůžku pro děti atd .......

Zdenka Ševčíková

Krásný hotel s výbornými službami v krásném prostředí s výhledem na Tatry. Na recepci velmi příjemní, rozuměli česky, mohli jsme doplácet v eurech, nic nebyl problém, ani pozdní příjezd - večeři dali i po hodině limitu určeného večeřím a byla teplá. Personál v jídelně (snad i přímo majiltel ?) byl velmi ochotný, příjemný, pohotový... Výlety: kousek cca 36km Dunajec na Pltítch (12 E/dospělý, 6 E/dítě v Pieninském NP, potom cca 10km zpět pěšky nebo na vypůjčených kolech. Velký turistický zájem o lanovku na Kasperový vrch 1987 m.n.m - čekali jsme 2hodiny na lanovku :-( Oslovují vás však "podnikatelé", u kterých jsme mohli zakoupit lístky na lanovku hned, a to za příplatek 40 nebo 50 zlotých, že se vyhneme dvouhodinové frontě. Pak náročný sestup pěšky do Kužnice (ale zvládl to i náš 5ti letý syn a jiné děti :-). Druhý den nás bolely nohy, kterým jsme dali relax v termálním Aquaparku kousek od hotelu. Vedle Thermal parku byl i zábavný park pro děti (lanáček, jízda na "pneumatikách" aj., kousek za hotelem mohli starší děti vyzkoušet i motokáry... Již jsme nestihli výlet lanovkou s menším turistickým okruhem kolem Bielky Tatranské - z hotelu do hotelu bez přejíždění autem.

Ilona Spratková

Velmi ochotný personál.

Miroslav Kabrhel

Hezké ubytování, výborná strava a vstřícný personál.

Richard Hédl

Prostředí a hotel samotný byl moc pěkný. Negativum bylo velké množství rodin s dětmi, které svým temperamentem bohužel nedovolovaly si užít pobyt v klidu a pohodě. Wellness bylo poměrně malé na velikost hotelu a rovněž plné dětí. Obědovečeře od 16 do 18 hod byla na nás moc brzy a uvítali bychom výběr z alespoň 2 jídel.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím