Penzion Pod Kotelnicą ***

Penzion Pod Kotelnicą ***
4,56 9
Penzion Pod Kotelnicą ***

Moderní penzion nabízí svým hostům pohostinnost, krásně vybavené pokoje s moderním nábytkem i relaxační wellness centrum. Ubytujte se kdykoli během roku jen kousek od hranic se Slovenskem (7 Km) a užijte si Tatry jak je neznáte.

Atraktivní lokalita pro milovníky zimních radovánek i fanoušky horské turistiky. Krásné horské město v blízkosti největšího lyžařského střediska v Polsku a zároveň kousek od termálních lázní. Slovy spokojených hostů: "V zimě kousek od sjezdovky a termálů, v létě aquapark a desítky kilomentrů turistických tras."

Penzion připravil pro své hosty pokoje s vysokým standardem. Všechny pokoje mají vlastní balkón a koupelnu s wc. Určitě oceníte také LCD televizor na každém pokoji a bezdrátové připojení na internet.

Výborné pokrmy a bohatou polopenzi si užijete v restauraci penzionu, která vás překvapí atmosférou horského srubu. Dřevěný interiér, oheň v krbu a svařené víno podtrhnou chuťový zážitek z kvalitně připraveného jídla.

ul. Środkowa 207a
Białka Tatrzańska, 34-405
kontakt@podkotelnica.pl
Webstránka
+48 018 265 44 77

Recenze penzionu

9 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Lucie Siudová

Náš pobyt byl perfektní. Nádherné prostředí, krásný velký pokoj, nově zařízený. Obsluha milá a úslužná a jídlo bylo taky dobré. Byli jsme maximálně spokojeni.

Alena Slonková

Prostředí velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Wellness - čas rozmezí využití zdarma v době od 17-20. hod. nelze při takovém množství ubytovaných hostů využít. Navíc ještě zkráceno o hodinu, jelikož v době od 17.00-18.00 hod probíhala večeře. Jídlo super, personál vstřícný, ochotný. Výlety v okolí - vše je docela blízko, polské Tatry, Zakopané, Mořské oko, atd.cca kolem 20 km.

Robin Nesvadba Nesvadba

Velmi krásný stylový hotel, resp. penzion. Všem vřele doporučuji. V zimě to tam musí být super!

Martina Fešarová

Krasný hotel v hezkém prostředí,pokoj prostorný,čistý,útulný. Strava chutná, personál velmi milý. Pro rodiny s dětmi vyžití ve velkém dětském zábavním parku v sousedním hotelu s termálním koupalištěm. Pobyt jsme si užili a určitě se zde ještě vrátíme v budoucnu.

Miloš Lýr

Hotel byl velmi pěkný, vše dle popisu stránek hotelu, dostali jsme vše dle kupónu, strava: snídaně super, večeře servírovaná, porce dostačující, chuťově OK, některé polévky pro nás netradiční ( okurková ), personál vstřícný. Vyšli nám vstříc i s termínem, který nebyl od SO do SO . S hotelem jsme komunikovali napřímo, na dotazy reagovali rychle - termín, dotaz k lůžku pro děti atd .......

Zdenka Ševčíková

Krásný hotel s výbornými službami v krásném prostředí s výhledem na Tatry. Na recepci velmi příjemní, rozuměli česky, mohli jsme doplácet v eurech, nic nebyl problém, ani pozdní příjezd - večeři dali i po hodině limitu určeného večeřím a byla teplá. Personál v jídelně (snad i přímo majiltel ?) byl velmi ochotný, příjemný, pohotový... Výlety: kousek cca 36km Dunajec na Pltítch (12 E/dospělý, 6 E/dítě v Pieninském NP, potom cca 10km zpět pěšky nebo na vypůjčených kolech. Velký turistický zájem o lanovku na Kasperový vrch 1987 m.n.m - čekali jsme 2hodiny na lanovku :-( Oslovují vás však "podnikatelé", u kterých jsme mohli zakoupit lístky na lanovku hned, a to za příplatek 40 nebo 50 zlotých, že se vyhneme dvouhodinové frontě. Pak náročný sestup pěšky do Kužnice (ale zvládl to i náš 5ti letý syn a jiné děti :-). Druhý den nás bolely nohy, kterým jsme dali relax v termálním Aquaparku kousek od hotelu. Vedle Thermal parku byl i zábavný park pro děti (lanáček, jízda na "pneumatikách" aj., kousek za hotelem mohli starší děti vyzkoušet i motokáry... Již jsme nestihli výlet lanovkou s menším turistickým okruhem kolem Bielky Tatranské - z hotelu do hotelu bez přejíždění autem.

Ilona Spratková

Velmi ochotný personál.

Miroslav Kabrhel

Hezké ubytování, výborná strava a vstřícný personál.

Richard Hédl

Prostředí a hotel samotný byl moc pěkný. Negativum bylo velké množství rodin s dětmi, které svým temperamentem bohužel nedovolovaly si užít pobyt v klidu a pohodě. Wellness bylo poměrně malé na velikost hotelu a rovněž plné dětí. Obědovečeře od 16 do 18 hod byla na nás moc brzy a uvítali bychom výběr z alespoň 2 jídel.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím