Penzion Pod Kotelnicą ***


Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody
 • Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody

  Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody

 • Moderně zařízené pokoje

  Moderně zařízené pokoje

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné kuchyni

  V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné kuchyni

 • Na baru dbají o pravidelný přísun vitamínů

  Na baru dbají o pravidelný přísun vitamínů

 • I děti budou mít o program postaráno

  I děti budou mít o program postaráno

 • Krásné wellness centrum

  Krásné wellness centrum

 • Naložte se do vířivky

  Naložte se do vířivky

 • ... nebo si dopřejte masáž

  ... nebo si dopřejte masáž

 • Relaxujte v termálních lázních Terma Bialka

  Relaxujte v termálních lázních Terma Bialka

 • Polské Tatry jsou ideálním místem pro turistiku

  Polské Tatry jsou ideálním místem pro turistiku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 161

Kontaktní informace:

Penzion Pod Kotelnicą ***
ul. Środkowa 207a
Białka Tatrzańska, 34-405
Polsko

Moderní penzion nabízí svým hostům pohostinnost, krásně vybavené pokoje s moderním nábytkem i relaxační wellness centrum. Ubytujte se kdykoli během roku jen kousek od hranic se Slovenskem (7 Km) a užijte si Tatry jak je neznáte.

Atraktivní lokalita pro milovníky zimních radovánek i fanoušky horské turistiky. Krásné horské město v blízkosti největšího lyžařského střediska v Polsku a zároveň kousek od termálních lázní. Slovy spokojených hostů: "V zimě kousek od sjezdovky a termálů, v létě aquapark a desítky kilomentrů turistických tras."

Penzion připravil pro své hosty pokoje s vysokým standardem. Všechny pokoje mají vlastní balkón a koupelnu s wc. Určitě oceníte také LCD televizor na každém pokoji a bezdrátové připojení na internet.

Výborné pokrmy a bohatou polopenzi si užijete v restauraci penzionu, která vás překvapí atmosférou horského srubu. Dřevěný interiér, oheň v krbu a svařené víno podtrhnou chuťový zážitek z kvalitně připraveného jídla.

Načíst dalších 7 z 15 recenzí
Iva Cristina Krpcová

Víkend byl úžasný, skvělé jídlo, příjemný personál :) Super typy na výlety s dětmi můžu jen doporučit :)

Aleš Kozel

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Personál byl vstřícný i když jsem musel změnit rezervaci dva dny před původně rezervovaným termínem.

Ludmila Konštacká

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Termín jsme po domluvě měli posunut z důvodu velkého úklidu v penzionu, vše klaplo. Všude čisto, klid, žádné rušivé vlivy, obsluha příjemná, strava vynikající i se sklenicí malinovky. Ranní bufet musel odpovídat všem labužníkům ke spokojenosti, jídlo bylo průběžně doplňováno. Termály byly kousek od penzionu a další SZaflary i Goriaci potok rovněž stály za návštěvu, takže jsme si termálů vychutnali, prohřáli kosti a nabrali novou sílu na léto. Pokud bude příští rok tento penzion opět v nabídce, určitě pojedeme.

Radek Majzlík

Se vším nadmíru spokojeni. Jak s ubytováním, stravou, personálem, prostředím. Tady se určitě vrátíme.

Karel Frýdl

Hotel nový, pěkný, čistý. Strava výborná, zvláště bohaté snídaně. Jen inzerovaný wellness je pro kapacitu tohoto hotelu malý a nedostatečný. Pouze malá parní a finská sauna a maličká masážní vana, která navíc nebyla v provozu (prý porucha). Když je wellness otevřené jen od 17:00 hod. tak prostě svou velikostí nevyhovuje.

Radim Guznar

Bezvadný penzion přímo pod sjezdovkou a termálním aquaparkem. Čisté útulné pokoje, pestrá snídaně, jen večeře slabší - stanovené jednotné menu.

Monika Zbránková

Recepční nás se vším seznámila, pokoj čistý, denně úklid. Trochu měkčí matrace, snídaně bohaté, pestré. Večeře chutné, wellness malé, ale čisté, dobře připravené. Prostředí nádherné, doporučuji termální lázně asi 600m od pensionu.

Lucie Siudová

Náš pobyt byl perfektní. Nádherné prostředí, krásný velký pokoj, nově zařízený. Obsluha milá a úslužná a jídlo bylo taky dobré. Byli jsme maximálně spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím