Penzion Pod Kotelnicą ***


Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody
 • Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody

  Užijte si dovolenou uprostřed krásné přírody

 • Naložte se do vířivky

  Naložte se do vířivky

 • Krásné wellness centrum

  Krásné wellness centrum

 • Naložte se do vířivky

  Naložte se do vířivky

 • ... nebo si dopřejte masáž

  ... nebo si dopřejte masáž

 • Moderně zařízené pokoje

  Moderně zařízené pokoje

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné kuchyni

  V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné kuchyni

 • Na baru dbají o pravidelný přísun vitamínů

  Na baru dbají o pravidelný přísun vitamínů

 • I děti budou mít o program postaráno

  I děti budou mít o program postaráno

 • Relaxujte v termálních lázních Terma Bialka

  Relaxujte v termálních lázních Terma Bialka

 • Polské Tatry jsou ideálním místem pro turistiku

  Polské Tatry jsou ideálním místem pro turistiku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 169

Kontaktní informace:

Penzion Pod Kotelnicą ***
ul. Środkowa 207a
Białka Tatrzańska, 34-405
Polsko

Moderní penzion nabízí svým hostům pohostinnost, krásně vybavené pokoje s moderním nábytkem i relaxační wellness centrum. Ubytujte se kdykoli během roku jen kousek od hranic se Slovenskem (7 Km) a užijte si Tatry, jak je neznáte.

Atraktivní lokalita pro milovníky zimních radovánek i fanoušky horské turistiky. Krásné horské město v blízkosti největšího lyžařského střediska v Polsku a zároveň kousek od termálních lázní. Slovy spokojených hostů: "V zimě kousek od sjezdovky a termálů, v létě aquapark a desítky kilomentrů turistických tras."

Penzion připravil pro své hosty pokoje s vysokým standardem. Všechny pokoje mají vlastní balkón a koupelnu s WC. Určitě oceníte také LCD televizor na každém pokoji a bezdrátové připojení na internet.

Výborné pokrmy a bohatou polopenzi si užijete v restauraci penzionu, která vás překvapí atmosférou horského srubu. Dřevěný interiér, oheň v krbu a svařené víno podtrhnou chuťový zážitek z kvalitně připraveného jídla.

Načíst dalších 8 z 20 recenzí
Petra Vysogladová

Všechno bylo fajn, akorát byl zkrácený wellness pouze do 20 hod., avizováno bylo do 22 hod.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. V případě doby trvání wellness je tento čas uveden na našem webu na stránce nabídky. Zároveň jej uvádíme i na Vašem kupónu: Neomezený vstup do hotelového wellness - finská sauna, římské lázně, vířivka a relaxační místnost (17:00 - 20:00 hodin). Věříme, že jste si pobyt i přesto užili. Pěkný den přeje, Tým Slevoking

Daniela Švrlanská

Prostředí hotelu bylo nádherné. Všude kolem krásné hory a tudíž super podmínky pro milovníky turistiky. Unavené svaly je možné uvolnit ve wellness hotelu nebo v therme lázních v místě či v blízkém okolí. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Všechny služby a personál hotelu byly výborné.

Daniela Švrlanská

Vše bylo výborné.

Ivana Vašíková

Luxusní dovolená, úžasné prostředí, v hotelu čisto, personál ochotný a usměvavý, vynikající strava. Není co vytknout, určitě pojedeme znovu.

Vladimíra Bohatová

Wellness žádný nebyl. Bylo po celou dobu zavřeno.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Není bohužel možné, aby byly naše lázně uzavřeny. Jsou k dispozici denně mezi 17:00 - 20:00. Místnosti, ve kterých se provádí masáže, jsou situovány do prvního patra a jsou otevřeny pouze, pokud zde probíhají procedury. Často se stává, že si zákazníci spletou právě tyto místnosti se vstupem do lázní. V nabídce je taktéž uvedeno, že vířivka a relaxační místnost je k dispozici mezi 17:00 - 20:00. S pozdravem, Kaleta Anna

Iva Cristina Krpcová

Víkend byl úžasný, skvělé jídlo, příjemný personál :) Super typy na výlety s dětmi můžu jen doporučit :)

Aleš Kozel

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Personál byl vstřícný i když jsem musel změnit rezervaci dva dny před původně rezervovaným termínem.

Ludmila Konštacká

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Termín jsme po domluvě měli posunut z důvodu velkého úklidu v penzionu, vše klaplo. Všude čisto, klid, žádné rušivé vlivy, obsluha příjemná, strava vynikající i se sklenicí malinovky. Ranní bufet musel odpovídat všem labužníkům ke spokojenosti, jídlo bylo průběžně doplňováno. Termály byly kousek od penzionu a další SZaflary i Goriaci potok rovněž stály za návštěvu, takže jsme si termálů vychutnali, prohřáli kosti a nabrali novou sílu na léto. Pokud bude příští rok tento penzion opět v nabídce, určitě pojedeme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím