SPA Medical Dwór Elízy ***

SPA Medical Dwór Elízy ***
4,70 10
SPA Medical Dwór Elízy ***

Čeká na vás ubytování jako v pohádce. Hotel patří mezi lázeňská rekreační a zdravotní zařízení a nabízí svým hostům komfortní ubytování a plný servis.

Pokoje jsou vybaveny prostornými dvoulůžky, předsíní a vlastní koupelnou.Využít můžete LCD TV, telefon, internet i lednici s minibarem.

V rámci ubytování máte volný vstup do hotelového wellness: dopřejte si relaxaci v sauně třeba každý den, zajděte si do páry nebo si zacvičte v hotelovém bazénu. K dispozici je vám také fitness centrum.

ul. Zdrojowa 22
Długopole-Zdrój, 57-520
Polsko
recepcja@dwor-elizy.com
Webstránka
+48 74 8120840

Recenze hotelu

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jaroslav Brhel

Perfektní hotel s vyváženými službami a ochotou personálu. Nádherný bazén s výhledem do přírody. Pro ostatní zájemce lze doporučit i nádherné okolí hotelu v parku, vhodná poloha pro turistiku.

Svitlana Hlucheňká

Všechno odpovídalo popisu s pobytem úplně spokojený. Jen chybělo nám dětské hřiště. Přijedeme zas!

Vladimír Jirka

Druhý týden v květnu jsme strávili pět dní (4 noci) v hotelu SPA Medical Dwór Elizy, Dlugopole - Zdrój. Prostředí renovovaného hotelu bylo hezké včetně pokojů, restaurace a wellness bazénu s možností odpoledne využívat saunu a páru. Se stravou (polopenze) a hotelovým personálem jsme byli bez výjimky spokojeni. Trochu jsme postrádali aspoň jeden český TV program. Celá lázeňská obec (i s hotelem) se nachází v hezké krajině umožňující pěší procházky.

Jadwiga Juklíčková

Hotel měl pěkné vybavení, pokoje velice pěkné, personál poskytoval nadstandard služby, co bylo na kuponu uvedeno, tak jsme obdrželi.

Josef Hubáček

Se všemi službami jsem byl velmi spokojený. Není to první dovolená v Polsku a vždy maximální spokojenost.

Eva Řeháková

Prostředí hotelu příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Strava moc dobrá, švédské stoly, všeho dostatek. Personál hotelu milý.

Petr Procházka

Bezvadná strava, čisto a ochota personálu vynikající.

Daniel Král

Moc se nám líbilo, překvapivě, vše klaplo i v rizikovém Polsku.

Šárka Stejskalová

vše bylo podle nabídky.

Jana Pechancová

OK, příjemné ubytování, chutná strava, laskavý personál

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím