Hotel Tornacos ***

Hotel Tornacos ***
4,92 146
Hotel Tornacos ***

Moderní, stylové a luxusní - to je ubytování v penzionu Tornacos na severu Maďarsku, v krásné lokalitě u Národního parku Fertö, Neziderského jezera (UNESCO) a lázní Hegykö. Příjemně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednicí, TV a Wifi. Penzion má krásné atrium, terasu a vyhlášenou restauraci s domácí, mezinárodní i maďarskou kuchyní. Chloubou penzionu je wellness se zážitkovým bazénem s tryskami a hydromasáží, finskou saunou, parní saunou s aromaterapií a relaxační místností s čajovým barem, který podpoří relaxační účinky wellness procedur. 

Kossuth Lajos utca 74.
Hegykő, 9437
Maďarsko
TORNACOS@TORNACOS.HU
Webstránka
+36 995 40 200

Recenze hotelu

146 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Pizúrová

Vše, co bylo uvedeno v nabídce, bylo splněno. Byli jsme velmi spokojeni. Milý, vstřícný personál všude - jak na recepci, tak restaurace, wellness, opravdu všude. Velká snaha nám porozumět a vyhovět, i když má němčina je z doby před 30lety ze základní školy - rozumím, ale velmi hůře odpovídám. Jedná se o malé lázně, tiché, klidné. Pro děti to moc není - ty většinou vyžadují adrenalin a zde je klid.

Josef Ziegler

Byli jsme velmi spokojeni se službami v hotelu, všude čisto, pořádem, personál příjemný, jídlo perfektní, wellnes OK. Byli jsme v Maďarsku prvně a tak to celkově udělalo na nás velmi dobrý dojem.

Zuzana Řeháková

Příjemný menší hotel rodinného typu, se vším jsme byli naprosto spokojeni, personál byl milý a ochotný, v pohodě jsme se domluvili německy nebo anglicky (číšník dokonce uměl i trochu česky), jídlo bylo vynikající (snídaně - bufet, večeře výběr ze 3 polévek, 3 dezertů a asi 10 hlavních jídel), v místních termálech bylo minimum lidí, můžeme vřele doporučit!

Jiřina Štofková

Byli jsme velmi spokojeni, všechno odpovídalo tomu, co bylo prezentováno. Personál, ubytování i strava výborné. Wellness v hotelu příjemný.

Ladislav Hauser

Prostredie hotela pekné. Všetko bolo v súlade s ponukou Zlavokingu. Personál, služby, spokojný.

Ladislav Hauser

Prostredie hotela bolo pekné, všetko bolo tak ako bolo prezentované na stránkach Zľavokingu. Služby, personál, spokojnosť. My sme relaxovali v hotelovom wellnesse a v kúpeloch.

jiří bittner

S prostředím hotelu jsme byli spokojeni. Strava byla výborná. Služby hotelu byly dobré.

František Bodiš

Prostredie hotela pekné, dostali sme všetko, personál príjemný.

Roman Slavík

Pěkné prostředí, příjemný a ochotný personál, hodně dobrého jídla. Pobyt odpovídal popisu.

Irena Hegerová

Všechno odpovídalo nabídce, jídlo výborné, ubytování i prostředí hotelu příjemné, nemůžu nic vytknout.

Bedrich Hlaváček

Vše dle popisu, strava vynikající, wellness parádní, rádi se budem vracet.

Hedvika Šolcová

Prostředí hotelu výborné, rodinné. Vynikající strava, velice milý a příjemný personál - někteří hovoří i česky. Pobyt určitě doporučuji.

Lenka Bednářová

Hotel se nachází v maličké obci, do lázní je to opravdu blízko (cca 200 m). Jídlo bylo vynikající, wellness bylo příjemné (v županu z pokoje), personál v restauraci umí pár českých slov a snaží se vyhovět. Lépe se domluvíte němčinou, protože je to v blízkosti rakouských hranic a rakouská klientela převažuje. V okolí jsou pěkné cyklostezky, v Fertöd je krásný zámek.

lic. Pavlína Mazuchová

Překvapením bylo, že se personál hotelu snaží hovořit česky. Vše bylo jak má. Doporučení na výlet: Neziderské jezero.

Jiří Bedan

Velice pěkný hotel odpovídající popisu, personál od recepční až po číšníky příjemní usměvavý. Základní domluva na recepci i popis jídel v češtině , takže i kdo nezná cizí řeč, nemusí mít obavy, že se nedomluví. Jídlo i wellness bylo na výborné úrovni

Miroslav Stařík

Prostředí hotelu bylo bezvadné, vynikající strava a velice ochotný personál, opravdu vše na 1.

Marie Kolací

Prostředí hotelu hezké, personál ochotný, strava vynikající.

Mirek Zvrskovec

Hezké místo, krásný hotel, skvělé služby a hlavně jídlo - super. Hezké cyklostezky v okolí. Lázně Hegyko poblíž ale miniaturní, jedna návštěva na pár hodin postačující.

Hana Šustrová

Ubytování velmi příjemné i s personálem. Wellness super. Vše co jsme měli mít, jsme měli k dispozici.

Andrea Wlosoková

Byli jsme velmi spokojeni s apartmánem, se stravou i s polohou hotelu. Hotel se nachází v krásném prostředí a k termálům je to 2 minuty. Hotelový welness nás opravdu příjemně překvapil. Vše bylo tak,jak jsme si objednali, personál komunikoval i trochu česky,jinak německy se domluvíte všude. Termál je menší,ale moc příjemný,není tam hlava na hlavě, v areálu plno hospůdek a camp.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím