Penzión Margaréta

Penzión Margaréta
4,95 134
Penzión Margaréta

Nový penzion Margaréta potěší svým stylovým, luxusním vybavením i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní terasu, sociální zařízení s fénem na vlasy, TV, ledničku a trezor. Ve vybavení nechybí dřevěný nábytek na míru skombinovaný s příjemnými doplňky.

ul. Ľudovita Štúra č.2
Veľký Meder, 932 01
info@penzionmargareta.sk
Webstránka
+421 918 900 930

Recenze penzionu

134 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Milan Valeš

Krásné ubytování v novém penzionu Margaréta, klidné místo, příjemný personál, výborné snídaně.

Ernest Ištvánfy

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Penzion je velmi příjemně, vkusně a pohodlně zařízen. Snídaně byly chutné a výběr byl bohatý. Hlavní atrakce Veľkého Mederu, termální koupaliště, je pohodlně dostupné pěšky cca 1 km. Personální penzionu byl příjemný a ochotně poradil výlety po okolí. Doporučujeme navštívit vodní dílo Gabčíkovo a půvabné maďarské město Györ.

Vladislava Kantorová

Vstřícný, usměvavý, ochotný personál, kvalitní, čisté ubytování včetně posezení na terase a skýtající se výhled na upravenou zahrádku. Snídaně vynikající, dokonce denně palačinky. Výtečné, vřele doporučuji!

Petr Šlosar

Pobyt dostali rodiče jako dárek k narozeninám a byli velice spokojení. Paní na recepci prý byla milá a ochotná. Snídaně výborné. Vše upravené, krásná zahrada. Ubytování kousek do Termálu. Takže doporučují využít tohoto penziónu.

Jaroslav Zatočil

Ubytování super, personál velice vstřícný a ochotný.

Marcela Holinková

Vše na vysoké úrovni, ubytování, snídaně i personál.

Věra Opatřilová

Vše odpovídalo nabídce, veškeré služby můžeme hodnotit jen velmi kladně, snídaně, personál vše na jedničku. Hezký výlet do přírodní rezervace i na vodní dílo Gabčíkovo a samozřejmě termální lázně.

Libuše Hovjacká

Mohu jen doporučit, v rodinném penzionu Margaréta jsme byli podruhé a znovu se tam vrátíme. Bohaté snídaně, personál velmi příjemný a ochotný, ubytování čisté, možnost pobývat na krásně upravené zahradě, kde v letních měsících je možné grilovat nebo jen tak odpočívat u bazénu.

Eva Soušková

Ano, bylo vše vysvětleno. Strava velmi dobrá, bohatý výběr na snídani, každý den nějaká změna v jídle, dostatek potravin, v čisté a klidné jídelně, nedá se nic vytknout. Byli jsme opravdu spokojeni.

Dušan Brčica

Ubytování nádherné.

Ivana SNOPKOVA

Penzion, personál, venkovní prostory, snídaně - všechno na jedničku.

Vendy Tafelová

Ubytování perfektní, stejně i personál, jídlo vše paráda, co bylo slíbeno a inzerováno - tak i bylo.

Jitka Tykalová

Jedno z nejlepších v Mederu co jsme byli. Bezva snídaně a pěkné ubytování. Sice pěšky trochu dál, ale nám to nevadilo.

Dagmar Radošová

Byli jsme velmi spokojeni. Personál ochotný, poradil tipy na výlet - Gyor, Maďarsko, vodní mlýn kousek od Nových zámků. Snídaně rozmanitá, vynikající, vše čerstvé, včetně ovoce, zeleniny.

Anežka Sivcová

Velmi pěkný penzion s příjemnou paní recepční i kuchařkou v jedné osobě. Získali jsme spoustu tipů prohlídek okolních termálů ,ale i informace k návštěvám vánočních trhů a podobně. Prostě skvělá paní.

2 Musilová

Vše bylo perfektní, hezké ubytování, příjemná paní recepční, snídaně výborné. Doporučujeme.

Miroslav Dohnálek

Jako vždy perfektní, jezdíme tam již několik let.

Svatava Trlidová

Penzion - prostředí, personál, snídaně a strategická poloha = super.

Jitka Pěkníková

S pobytem jsme byli po všech stránkách velice spokojeni. Kvalita a čistota ubytování, ochota personálu, výborná kuchyně,

Jitka Pěkníková

S pobytem jsme byli po všech stránkách velice spokojeni. Kvalita a čistota ubytování, ochota personálu, výborná kuchyně.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím