Marben Étterem - Panzió


Rodinný penzion Marben je k odpočinku ideální
 • Rodinný penzion Marben je k odpočinku ideální

  Rodinný penzion Marben je k odpočinku ideální

 • Nechte na sebe působit blahodárné účinky zdejší vody

  Nechte na sebe působit blahodárné účinky zdejší vody

 • Najdete zde i velký vnitřní bazén

  Najdete zde i velký vnitřní bazén

 • V lázních si užijete termální vodu do sytosti

  V lázních si užijete termální vodu do sytosti

 • Penzion jsme pro vás osobně ověřili

  Penzion jsme pro vás osobně ověřili

 • Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybaveny

  Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybaveny

 • Těšte se na vynikající polopenzi

  Těšte se na vynikající polopenzi

 • Využijte třeba vířivku

  Využijte třeba vířivku

 • Užijte si hotelové wellness se saunami a soláriem

  Užijte si hotelové wellness se saunami a soláriem

 • Odpočiňte si v sauně

  Odpočiňte si v sauně

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 228

Kontaktní informace:

Marben Étterem - Panzió
Alsószer u. 1.
Hegykő, 9437
Maďarsko

Vychutnejte si dovolenou v lázních Hegykő, které patří do Seznamu světového dědictví UNESCO a Národního parku Fertő-Hanság. Město Hegykő se nachází v dobře dostupné lokalitě jak z Česka tak Slovenska - jen hodinu jízdy od Bratislavy.

Penzion je navíc obklopen rozsáhlým areálem, kde je ticho a příjemný klid. Takže o dostatek odpočinku rozhodně nebudete mít nouzi.

Ubytováni budete v prostorném areálu rodinného penzionu Marben. Každý pokoj je nadstandardně vybaven a najdete v něm vlastní sociální zařízení, TV, telefon a trezor. Pokoje jsou laděny do příjemných pastelových barev.

Penzion Marben je luxusně zařízený a díky svému vysokému standardu a milému personálu je velice oblíbený především u náročné německé klientely.

Načíst dalších 8 z 40 recenzí
Dana Kovářová

Prostředí hotelu bylo skvělé, milý a velmi ochotný personál, komunikující v angličtině, němčině. Pobyt zcela odpovídal popisu. Velmi čistý hotel, skvělá a pestrá strava. Klidné místo, velmi blízko lázní. Lázně jsou vybavené, kvalitní stravovací zařízení v prostorách lázní. Maximální spokojenost.

Lenka Teskova

Veliká spokojenost se všemi nabízenými službami podle objednaného balíčku. Výborné jídlo, personál se snažil, nemám žádnou stížnost.

Dušan Škultéty

Penzion bol veľmi pekný, čistucký, vkusne zariadený. Personál - max. ústretový. Strava - výborná. Mínus body - zavretá reštaurácia - bar (vraj sme mimo sezóny). V celom meste - dedine nie je žiadny bankomat, v obchodoch nebrali karty. Bankovkou 5000Ft sa nedalo v meste platiť - nikdo ju proste nechcel.

katarina brestič

Prostredie perfektné, veľmi milý a ochotný personál, všetko bolo na najväčšom poriadku. Navštivit Fertorákoš, vláčik, plavbu na Ferto-to, Národný park a okolie Hegyko, perfektný program, doporučujeme.

Jaroslava Heřmánková

Prostředí hotelu vstřícné, pěkné, všude čisto, personál ochotný.

Květa Maďarová

Pobyt v Hegykö v penziónu Marben se nám velmi líbil. Penzión byl tichý, čistý. Strava v hotelu Tornacos by určitě mohla být pestřejší, jídla se opakovala během týdne. Uvítala bych i nějaké kompoty či ovoce.

Dana Svecová

Ano, byli jsme velmi spokojeni, přístup personálu byl velmi vstřícný, ubytování bylo skvělé a obdrželi jsme vše, co bylo ve voucheru uvedeno. A strava byla vynikající!

Blanka Zimmermannová

Pobyt v penzionu Marben se nám velmi líbil. Pokoje velmi útulné, čisté, voňavé. Snídaně kvalitní, personál milý, slušný, ochotný. Wellness v penzionu super.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím