Apartmány Kék Lagúna

Apartmány Kék Lagúna
4,72 18
Apartmány Kék Lagúna

Prostorné, slunné apartmány přímo v srdci městečka Vám jsou skvělou volbou pro dvojice (krásné, podkrovní pokoje) nebo pro rodiny s dětmi (větší, poschoďové pokoje). Apartmánový dům leží v klidné lokalitě a poskytuje vše, co je k dovolené plné relaxu třeba. Bohaté a chutné snídaně, terasa, prostor na grilování, trávník s dětskými prolézačkami a pískovištěm i výhled na západ slunce.

Széchenyi út 44
Egerszalók, 3394
keklaguna2003@t-online.hu
Webstránka
+36-20/953-5807
+36-20/439-3808

Recenze apartmánů

18 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s apartmány

Juraj Szunyog

Pobyt zodpovedal popisu, všetko bolo zabezpečené, so stravou sme boli spokojní, personál bol pozorní.

Helena Stehlíková

Ubytování bylo velmi pěkné, nejen apartmán, ale i venkovní zahrada. Majitelka pensionu bylo milá a vstřícná. Samotné lázně v Egerszaloku jsou asi nejlepší, které jsme absolvovali, Demjén už se nám líbil méně. Pobyt doporučuji. Cestou zpět jsme ještě jeli do Miskolce Tapolcy, koupání v jeskyních je zajímavé, ale už jsme byli rozmazlení z teplejší vody. Jeli jsme se podívat do Egeru, který je vzdálen asi jen 5 km. Město má pěkný historický ráz a víno jsme nakoupili u majitele sklípku. Sklepy vytváří celou uličku.

Dušan Knapčok

Prostredie hotela bolo veľmi pekne, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupone uvedené. S poskytovanými službami sme boli veľmi spokojení. Raňajky boli pestré. Personál bol milý a veľmi ochotný. Doporučil by som daľším zákazníkom tento pobyt.

Marcela Ambrozová

Se službami jsme byli velmi spokojeni, večeře výborná a termály naprosto super.

Rostislav Jakimov

Pobyt splnil naše očekávání. Nemáme žádné negativní zkušenosti.

Miloš Bialek

Vše odpovídalo popisu, naprostá spokojenost, jen dvě noci je pro příště v tak pěkném penzionu prostě málo.

Petr Sýs

Ubytování i venkovní prostory jsou pěkné, čisté. Snídaně bohaté a jedna večeře v ceně byla výborná. Majitelé ochotní. Byli jsme spokojeni.

Eva Šramová

Veľmi dobrý pobyt za zaplatenú cenu. Boli sme spokojní so všetkým.

Denisa Jánéová

Pobyt bol vynikajúci aj prostredie a kúpele boli vynikajúce.

Lubomir Kozik

Sluzby v poriadku mily domaci,apartman trocha nizsia uroven.

Jana Steffková

Velmi spokojeni a vše odpovídalo nabídce akorát se zrovna renovovalo, trochu jsme byli ochuzeni o parkovácí místa,bylo to omluvitelné, ale za to vy nemůžete, majitelův přístup k nám byl velice laskavý.

Anna Blašková

Boli sme spokojní, napriek jazykovej bariére boli všetci ochotní a milí, lokalita kľudné prostredie, super záhrada deti sa tam prehrali a ako východzí bod na výlety do okolia ideálne.

Petra Nešverová

Pobyt splnil nase ocekavani, skoda jen, ze byl tak kratky.

Jozef Bariak

S ubytovaním, ako i so službami ubytovateľa som bol veľmi spokojný. Jediným negatívom sú neexistujúce cyklotrasy pre bicyklistov v uvedenej lokalite.

Peter Kviatkovský

Boli sme veľmi spokojní. Bývali sme v prízemí kde sú veľmi pekné veľké apartmánové miestnosti. Pekné vonkajšie prostredie na dvore. Výborné služby. Vynikajúca dostupnosť na kúpaliská, ako aj do okolia - pekná príroda, kopcovité okolie s lesmi.

René Vais

Veľmi dobrá spokojnosť , radi sa tam ešte vratime.

Štefan Čuchran

Áno, pobyt odpovedal popisu prezentácií, boli sme spokojní.

Anastázia Vanečková

Ubytovanie na slušnej úrovni, raňajky taktiež - bolo si čo vybrať, Večera ponúkaná v reštaurácii bola mimoriadne bohatá a chutná. Boli sme tam počas prebiehajúcich stavebných prác na dvore, takže ten sme nevyužívali, ale tieto práce nás nijako nerušili. Personál milý a ochotný. Kúpele Demjén sme navštívili v nedeľu, boli preplnené, problém s miestom a "plavecký bazén" sa nedal využiť na plávanie. Kúpele sú ešte vo výstavbe, takže hádam v budúcnosti to bude lepšie alebo tam treba ísť v pracovný deň.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím