Fattoria IL Santo

Fattoria IL Santo
4,67 9
Fattoria IL Santo

Hotel je situován v nádherném prostředí toskánského venkova mimo hlavní tepny turistického ruchu. Hotel, s historií sahající do roku 1646, je vkusně přestavěnou farmou, která se skládá z kamenných budov, které jsou obklopeny vinicemi a olivovníky. Nacházejí se zde apartmány zařízené v typickém toskánském stylu s terakotovými podlahami, dřevěnými rámy a kamennými zdmi. V areálu vily se dále nachází restaurace, bazén s dokonalým výhledem na vinice a okolí, nechybí ani možnost lukostřelby, fotbalové hřiště, pingpong, volejbal, možnost jízdy na koni (za příplatek).

loc. Il Santo, fraz. Iesa
Monticiano (SI) , 53015
Itálie
info@fattoriailsanto.it
Webstránka
+39 0577 75 70 94
+39 0577 75 71 07

Recenze hotelu

9 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zdenka Fialkova

Prostředí ubytování je kouzelné. Překrásná krajina, prostředí hotelu, jeho vybavení. Co bylo slibováno, bylo splněno. Personál velmi vstřícný a ochotný.

Kateřina Kundrátová

Ubytování pěkné, v klidném, tichém prostředí, v přírodě. Personál milý a ochotný. Vše proběhlo v pořádku.

Emília Kašičková

Boli sme spokojní. Prostredie bolo krásne a služby na úrovni.

Helena Tesařová

Recepční sympatická a vstřícná. Doporučuji vzít s sebou jídlo, protože jsou malé možnosti stravování (my jsme byli v květnu, možná je to v sezonu lepší). Nádherná krajina, opravená městečka, vkusná i nová zástavba. Termálky malé - příjemné zpestření pobytu. Doporučujeme všem, kdo hledají klid.

Václav Sláma

Trochu složitější vyhledání lokality. Skoro domácí prostředí, ohromný klid. Okolí spousty kilometrů takřka bez hluku. A mají tam nádherný úplněk a s ním sladěný žabí orchest (ten tady nadělal hluku moc, ale, to nevadilo).

Jan Král

Nabídku jsme využili na konci srpna 2015, domluva a zajištění naprosto bez problémů. Všechny doplňkové služby byly splněny. Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Bazén a volné prostranství je hned v místě. Jednoduché parkování aut. Pokud se někdo chystá na tuto dovolenou s tím, že si bude sám vařit (kuchyňka je součástí), je nutné přibalit nádobí. Nákup v Sieně je pohodlný, vzdálenost do 30 km. Cestopis zveřejním na www.jankral.eu

Jiří Hlučil

Se službami poskytovatele jsme byli spokojeni, setkali jsem se s milými a usměvavými lidmi, kteří se starali o naše pohodlí. V místě ubytování je božský klid, areál hotelu je umístěn v klidné venkovské krajině. Bazén nám opravdu přinesl luxusní zážitek.

Michaela Novysedlakova

Pobyt bol fantastický, určite sa tam ešte niekedy vrátime. Úžasné miesto na dovolenku s deťmi či domácimi zvieratkami.

Markéta Dolistová

Ubytování super, jen snídaně připravená v kuchyňce byla velmi slabá - 4 suchary, 1 croisant v pytlíku, marmeláda. Také kuchyňka nemá žádné vybavení - jeden rendlík a 4 mikrošálky, takže kdo by si chtěl vařit musí mít vše sebou i nádobí. Ale bazén skvělý a postel stylová. Nejhorší je ale dostupnost. Adresa uvedená na kuponu neodpovídá, tj. město Monticiano je ještě 30km od místa určení, navigace vůbec neuměla najít. Takže jsme dojeli ještě o dvě hodiny později po 12ti hod. z Prahy úplně v noci vysíleni blouděním . Doporučuji upřesnit adresu. Jinak slíbené služby - ochutnávka a lázně fajn. A Toskánsko je ráj.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím