Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa ***
4,84 25
Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa*** se nachází v krásném lázeňském městě Kudowa-Zdrój, ležícím pod Stolovými horami v povodí řeky Metuje.

Prostorné pokoje s velkými, pohodlnými postelemi jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem a přístupem na internet. Většina z nich má také balkon. Pokoje disponují koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Navíc je hostům k dispozici vysoušeč vlasů a ručníky.

Elegantní interiéry i jedinečnou atmosféru si užijete v místní restauraci, která nabízí vynikající jídlo od profesionálních kuchařů. U sklenky vína můžete posedět třeba na hotelovém baru či v nádherné místnosti s krbem.

ul.Lubelska 1a
Kudowa Zdrój, 57-350
Polsko
recepcja@adamspa.pl
Webstránka
+ 48 74 8664246

Recenze hotelu

25 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Pavla Mikulová

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Personál přátelský, celkově bez výhrad.

Svatava Chrápavá

Hotel předčil moje očekávání, všude bylo čisto, ubytování bylo krásné. V hotelu nás bylo ubytováno pouze osm, přesto nám nabízeli pestrou a velmi chutnou stravu v dostatečném množství. Welness a poskytované služby (masáže) splnily naše požadavky. Určitě bych si do Kudowe Zdroje zajela ráda ještě na jaře, v okolí je krásný národní park se stolovými horami. Už teď se těším.

Jolana Jirošová

Naprostá spokojenost po všech stránkách. Čisté pokoje, velmi ochotný a milý personál. Výborné jídlo. Pobyt prostě neměl chybu. Rádi doporučujeme!!!!

Eva Kumpoštová

S pobytem jsem byla velmi spokojená, personál milý, pokoje pohodlné a čisté, jídlo nemělo chybu. Bazén a vířivky by mohly být teplejší. Do městečka je kousek, krásné procházky parkem i po obchodech. Přijedeme zjara znova.

Marta Vejmanová

Popis hotelu odpovídal, strava byla velmi dobrá, bazén vynikající a k tomu provozní doba bazénu od 8. ráno do 8 hodin večer, což znamenalo, že si můžeme jít zaplavat ještě před snídaní a po večeři. Personál příjemný. Městečko hezké, pěkná kolonáda a park. Chtělo by to více času, tak se ještě někdy vrátíme.

Vladimír Jirka

Hotel hezky vypadá, je dobře zařízen. Podobně i s vybavením pokoje jsme byli spokojeni. Služby, které byly v rámci zakoupeného kupónu uvedeny, jsme bez problémů obdržely. Se stravou (snídaně, večeře) jsme byli také spokojeni. Jako malý nedostatek jsme viděli v časové organizaci večerního jídla. Večeře byly podávány formou bufetu od 17,00 do 18,00. Chování hotelového personálu bylo vyhovující. Menší potíž byla v tom, že na recepci chyběly písemné info v ČJ.

Alena Svárovská

Moc spokojeni, vše bylo ok. Jídla bylo dostatek a velmi rozmanité. V bazénu 10x5 jsme byli dvakrát a byl tam dostatek místa na plavání a i ve vířvkách se našel prostor. Voda bazén 29 a vířivky 35 stupňů.

Zdeněk Urban

Výborné snídaně, neomezený wellness, blízké turistické destinace např. Stolové hory.

Renata Matoušková

Prosředí hotelu mělo vysokou úroveň. Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni. Strava super, vířivka a sauna taktéž. Personál milý, ochotný. Velké plus dáváme ženám-recepčním. Určitě budeme absolvovat pobyt ještě jednou.

Jiří Žáček

Ve skutečnosti vše vypadalo jako na propagačních fotkách hotelu. V okolí hotelu je dostatek příležitostí jak vyplnit denní program mezi procedurami - muzea, kolonáda, cukrárny :-)

Alena Vozáková

Pěkně zařízený, čistý, klidný hotel. Jídlo chutné, v dostatečném množství. Personál velmi vstřícný a pozorný. Wellness příjemné, jen by občas byla zapotřebí ruka údržbáře. Lázeňské město je malé, v okolí možnost výletů. Obdrželi jsme vše dle voucheru, s pobytem jsme byli opravdu spokojeni.

Vítězslav Mach

Příjemné a klidné prostředí , ochotný personál , výborná kuchyně , kvalitní wellness služby. Byla to naše již třetí návštěva tohoto hotelu , nemáme si nač stěžovat , jen je třídenní pobyt příliš krátký . Při procházkách po okolí je stále co objevovat .

josef nentvich

Pěkný hotel, dobré jídlo, ochotný personál.

Jana Kocmanová

Vše odpovídalo nabídce. Jídlo, ubytování, wellness super. Personál ochotný. Doporučujeme navštívit krásný lázeňský park.

Dominika Feixová

Jedním slovem .... luxus, jak ubytování, strava, chování personálu.

Petr Jirásek

Vše v hotelu dle nabídky naprosto vpořádku.

Josef Konfršt

Prostředí pěkné, personál ochotný. Wellness odpovídá nabídce. Strava super. Doporučujeme všem.

Vlaďka Dědková

Vše bylo perfektní.

Eva Kozmanová

opravdový luxus za tuto cenu. Vše fungovalo bez problémů. Večeře jsou také formou bufetu a každý si určitě vybere.

Petr Procházka

Čistý hotel i pokoj, usměvavý personál, výborná kuchyně, občas výpadky wifi signálu, finská sauna bohužel za poplatek, jinak welness na výborné úrovni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím