Hotel Adam & Spa ***


Na dovolenou v hotelu Adam & Spa *** nezapomenete
 • Na dovolenou v hotelu Adam & Spa *** nezapomenete

  Na dovolenou v hotelu Adam & Spa *** nezapomenete

 • Odhoďte každodenní starosti a zaplavte si v krásném bazénu

  Odhoďte každodenní starosti a zaplavte si v krásném bazénu

 • Užijte si veškerý luxus v hotelovém wellness naplno

  Užijte si veškerý luxus v hotelovém wellness naplno

 • K dispozici jsou hned dvě vířivky

  K dispozici jsou hned dvě vířivky

 • V bazénu nechybí masážní trysky ani lehátka

  V bazénu nechybí masážní trysky ani lehátka

 • Za příplatek si užijte saunu

  Za příplatek si užijte saunu

 • Díky zkušenému personálu se budete cítit královsky

  Díky zkušenému personálu se budete cítit královsky

 • Relaxační místnost vás nadchne

  Relaxační místnost vás nadchne

 • Každý pokoj má kromě koupelny i balkón

  Každý pokoj má kromě koupelny i balkón

 • Čekají vás prostorné a luxusní pokoje

  Čekají vás prostorné a luxusní pokoje

 • Hotelová restaurace se vám zalíbí

  Hotelová restaurace se vám zalíbí

 • Hotelová restaurace je ve dvou stylech

  Hotelová restaurace je ve dvou stylech

 • Všechny prostory jsou vkusně a přepychově zařízeny

  Všechny prostory jsou vkusně a přepychově zařízeny

 • Zdejší gastronomie vás dostane

  Zdejší gastronomie vás dostane

 • Snídaně i večeře se podávají formou bufetu

  Snídaně i večeře se podávají formou bufetu

 • Ve chvilkách volna můžete hrát kulečník

  Ve chvilkách volna můžete hrát kulečník

 • Hotel Adam & Spa jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel Adam & Spa jsme pro vás osobně ověřili

 • Projděte se po krásné kolonádě

  Projděte se po krásné kolonádě

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 448

Kontaktní informace:

Hotel Adam & Spa ***
ul.Lubelska 1a
Kudowa Zdrój, 57-350
Polsko

Hotel Adam & Spa *** se nachází v krásném lázeňském městě Kudowa-Zdrój jen kousek od česko-polských hranic. První zmínka o jeho minerálních vodách pochází již z 16. století a svůj klid a prostor na relaxaci tu nacházeli i světoví velikáni jako Winston Churchill nebo Ghoete.

Není divu, že si filmaři vybrali zrovna tuhle lokalitu. Kudowa Zdrój leží na úpatí Stolových hor, uprostřed krásných lesů a údolí. I proto se v hotelu Adam & Spa *** budete cítit jako v pohádce.

Čeká vás skutečně luxusní ubytování. V nadstandardních pokojích LUX, které jsou velkoryse prostorově řešené a mají vlastní balkón, se budete cítit jako v paláci. Kromě toho pokoje disponují TV, lednicí a vlastní koupelnou s fénem, ručníky a toaletními potřebami. Bude o vás dokonale postaráno.

K vaší spokojenosti přispěje i restaurace zaměřená na polskou a evropskou gastronomii, bar s širokou nabídkou nebo venkovní grilování. Romantické chvilky můžete strávit i v krásném salonku s hořícím krbem.

Načíst dalších 8 z 45 recenzí
Lenka Lankašová

Milý, vstřícný personál. S nabídkou služeb jsme byli velmi spokojeni (masáže i wellness). Bohaté snídaně i večeře.

Zdeněk Tomíšek

S ubytováním jsme byli velmi spokojení, všude bylo čisto. Vše odpovídalo popisu i fotografiím. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Největším pozitivem byla strava, ráno i večer bohaté (nečekané) menu v příjemném prostředí. Třešničkou byl bazén s vířivkami, volně přístupný po celý den. Všem stávajícím zákazníkům vřele doporučujeme!

Irena Dostálová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hotel na dobrém místě, v hotelu je vše na vysoké úrovni - ubytování, strava, wellness. Personál ochotný. Můžeme jen doporučit.

Petra Paschoutová

Hotel je velice pěkný, útulný, zařízen v "zámeckém stylu". Musím pochválit čistotu v hotelu a bohaté snídaně. Večeře menší výběr, ale vše moc chutné. Personál vždy usměvavý. Co ale nemělo chybu, byl bazén s vířivkami. Je přístupný po celý den a opravdu krásné prostředí, čisté, prostě výborný relax. Hotel se nachází blízko centra a parku, v pohodě se dá dojít pěšky. Doporučuji také navštívit nedaleké Stolové hory. Nádhera.

Miroslava Schafferhansová

Útulný, čistý, voňavý hotel, většina pokojů s balkónem. V ceně balíčku příjemné wellness se 2 vířivkami, parní kabinou a větším bazénem (po celou dobu našeho pobytu bylo ve wellness minimum lidí, měli jsme ho téměř sami pro sebe). Sauna zpoplatněná. Absolvovali jsme 2 relaxační masáže, jedna v ceně balíčku, druhá s výraznou slevou. Chutné jídlo, bohatý výběr při snídani, všeho dostatek, jídlo neustále doplňované. Ochotný personál v recepci i v jídelně. Měli jsme s sebou kola, nebyl problém s jejich úschovou, i když samostatná "kolárna" v hotelu není. V městečku panovala příjemná lázeňská atmosféra, za zmínku stojí upravený lázeňský park a výborná zmrzlina nabízená v mnoha stáncích a cukrárnách.

Lenka Stoklasova

Mohu jen doporučit. Polsko opět nezklamalo, výborné jídlo, příjemný personál, ubytování na úrovni. V místních kavárnách také kvalita dobrou cenu, to se bohužel u nás nestává, máme se hodně co učit.

Hana Hlaváčová

Prostředí opravdu luxusní, služby skvělé, strava předčila naše představy, vybavení a provoz wellness také. V nabídce masáží jsme se jsme se nevyznali pro jazykovou barieru. Personál velmi ochotný. Tip na výlet: určitě Pražírna ryb.

Vítězslav Mach

Pobyt v tomto hotelu opravdu nemá chybu, skvělé ubytování, výborná kuchyně, příjemný personál. Wellness služby bez chyby, doporučuji objednat předem. Při procházkách městem lze dojít přes Park Zdrojowy (Lázeňský park), k rybárně, nebo až ke Kaplici Czasek (kostnici), občerstvit se dobrou kávou a zákuskem v některé z kaváren na ulici Zdrojowa. My jsme při našem čtvrtém pobytu v hotelu zajeli na zámek Ksiaz u města Walbrych. Výlet opravdu stojí za to. V blízkosti zámku je také Palmiarnia (palmový skleník). Jediné negativum je krátký čas pobytu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím