Hotel Adam & Spa ***


Odhoďte každodenní starosti a zaplavte si v krásném bazénu
 • Odhoďte každodenní starosti a zaplavte si v krásném bazénu

  Odhoďte každodenní starosti a zaplavte si v krásném bazénu

 • Užijte si veškerý luxus v hotelovém wellness naplno

  Užijte si veškerý luxus v hotelovém wellness naplno

 • Wellness nabízí perfektní zážitky

  Wellness nabízí perfektní zážitky

 • Díky zkušenému personálu se budete cítit královsky

  Díky zkušenému personálu se budete cítit královsky

 • Každý pokoj má kromě koupelny i balkón

  Každý pokoj má kromě koupelny i balkón

 • Čekají vás prostorné a luxusní pokoje

  Čekají vás prostorné a luxusní pokoje

 • Hotelová restaurace se vám zalíbí

  Hotelová restaurace se vám zalíbí

 • Všechny prostory jsou vkusně a přepychově zařízeny

  Všechny prostory jsou vkusně a přepychově zařízeny

 • Zdejší gastronomie vás dostane

  Zdejší gastronomie vás dostane

 • Dopřejte si výtečný dezert

  Dopřejte si výtečný dezert

 • Ve chvilkách volna můžete hrát kulečník

  Ve chvilkách volna můžete hrát kulečník

 • Nebo si dejte něco dobrého u krbu

  Nebo si dejte něco dobrého u krbu

 • Na dovolenou v hotelu Adam & Spa *** nezapomenete

  Na dovolenou v hotelu Adam & Spa *** nezapomenete

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 431

Kontaktní informace:

Hotel Adam & Spa ***
ul.Lubelska 1a
Kudowa Zdrój, 57-350
Polsko

Hotel Adam & Spa*** se nachází v krásném lázeňském městě Kudowa-Zdrój, ležícím pod Stolovými horami v povodí řeky Metuje.

Prostorné pokoje s velkými, pohodlnými postelemi jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem a přístupem na internet. Většina z nich má také balkon. Pokoje disponují koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Navíc je hostům k dispozici vysoušeč vlasů a ručníky.

Elegantní interiéry i jedinečnou atmosféru si užijete v místní restauraci, která nabízí vynikající jídlo od profesionálních kuchařů. U sklenky vína můžete posedět třeba na hotelovém baru či v nádherné místnosti s krbem.

Načíst dalších 8 z 42 recenzí
Petra Paschoutová

Hotel je velice pěkný, útulný, zařízen v "zámeckém stylu". Musím pochválit čistotu v hotelu a bohaté snídaně. Večeře menší výběr, ale vše moc chutné. Personál vždy usměvavý. Co ale nemělo chybu, byl bazén s vířivkami. Je přístupný po celý den a opravdu krásné prostředí, čisté, prostě výborný relax. Hotel se nachází blízko centra a parku, v pohodě se dá dojít pěšky. Doporučuji také navštívit nedaleké Stolové hory. Nádhera.

Miroslava Schafferhansová

Útulný, čistý, voňavý hotel, většina pokojů s balkónem. V ceně balíčku příjemné wellness se 2 vířivkami, parní kabinou a větším bazénem (po celou dobu našeho pobytu bylo ve wellness minimum lidí, měli jsme ho téměř sami pro sebe). Sauna zpoplatněná. Absolvovali jsme 2 relaxační masáže, jedna v ceně balíčku, druhá s výraznou slevou. Chutné jídlo, bohatý výběr při snídani, všeho dostatek, jídlo neustále doplňované. Ochotný personál v recepci i v jídelně. Měli jsme s sebou kola, nebyl problém s jejich úschovou, i když samostatná "kolárna" v hotelu není. V městečku panovala příjemná lázeňská atmosféra, za zmínku stojí upravený lázeňský park a výborná zmrzlina nabízená v mnoha stáncích a cukrárnách.

Lenka Stoklasova

Mohu jen doporučit. Polsko opět nezklamalo, výborné jídlo, příjemný personál, ubytování na úrovni. V místních kavárnách také kvalita dobrou cenu, to se bohužel u nás nestává, máme se hodně co učit.

Hana Hlaváčová

Prostředí opravdu luxusní, služby skvělé, strava předčila naše představy, vybavení a provoz wellness také. V nabídce masáží jsme se jsme se nevyznali pro jazykovou barieru. Personál velmi ochotný. Tip na výlet: určitě Pražírna ryb.

Vítězslav Mach

Pobyt v tomto hotelu opravdu nemá chybu, skvělé ubytování, výborná kuchyně, příjemný personál. Wellness služby bez chyby, doporučuji objednat předem. Při procházkách městem lze dojít přes Park Zdrojowy (Lázeňský park), k rybárně, nebo až ke Kaplici Czasek (kostnici), občerstvit se dobrou kávou a zákuskem v některé z kaváren na ulici Zdrojowa. My jsme při našem čtvrtém pobytu v hotelu zajeli na zámek Ksiaz u města Walbrych. Výlet opravdu stojí za to. V blízkosti zámku je také Palmiarnia (palmový skleník). Jediné negativum je krátký čas pobytu.

Ivana Beranová

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, byl to již opakovaný pobyt a zase všechny služby byly poskytnuty bez závad. Co se týče stravování - snídaně jsou velmi pestré, domnívám se, že si vybere z nabídku každý, k večeři bychom přivítali jako doplněk džbánek pitné vody jako se nabízí při snídani.

Alena Doubková

Wellness pobyt se nám velmi líbil, milý personál, výtečná a bohatá polopenze, krásně udržovaný hotel a skvělý bazén i masáž. Jen dvě malé výtky - voda ve vířivce by mohla být teplejší a v parní lázni by byla příjemná nějaká vůně, např. eukalypt, máta, citron.....

Iva Jurášková

Dobrý den, nebyl to můj první pobyt ze slevových portálů, ale předčil mé očekávání. Vše bylo perfektní a plně splnilo údaje z nabídky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím