Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa ***
4,90 40
Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa*** se nachází v krásném lázeňském městě Kudowa-Zdrój, ležícím pod Stolovými horami v povodí řeky Metuje.

Prostorné pokoje s velkými, pohodlnými postelemi jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem a přístupem na internet. Většina z nich má také balkon. Pokoje disponují koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Navíc je hostům k dispozici vysoušeč vlasů a ručníky.

Elegantní interiéry i jedinečnou atmosféru si užijete v místní restauraci, která nabízí vynikající jídlo od profesionálních kuchařů. U sklenky vína můžete posedět třeba na hotelovém baru či v nádherné místnosti s krbem.

ul.Lubelska 1a
Kudowa Zdrój, 57-350
Polsko
recepcja@adamspa.pl
Webstránka
+ 48 74 8664246

Recenze hotelu

40 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lenka Stoklasova

Mohu jen doporučit. Polsko opět nezklamalo, výborné jídlo, příjemný personál, ubytování na úrovni. V místních kavárnách také kvalita dobrou cenu, to se bohužel u nás nestává, máme se hodně co učit.

Hana Hlaváčová

Prostředí opravdu luxusní, služby skvělé, strava předčila naše představy, vybavení a provoz wellness také. V nabídce masáží jsme se jsme se nevyznali pro jazykovou barieru. Personál velmi ochotný. Tip na výlet: určitě Pražírna ryb.

Vítězslav Mach

Pobyt v tomto hotelu opravdu nemá chybu, skvělé ubytování, výborná kuchyně, příjemný personál. Wellness služby bez chyby, doporučuji objednat předem. Při procházkách městem lze dojít přes Park Zdrojowy (Lázeňský park), k rybárně, nebo až ke Kaplici Czasek (kostnici), občerstvit se dobrou kávou a zákuskem v některé z kaváren na ulici Zdrojowa. My jsme při našem čtvrtém pobytu v hotelu zajeli na zámek Ksiaz u města Walbrych. Výlet opravdu stojí za to. V blízkosti zámku je také Palmiarnia (palmový skleník). Jediné negativum je krátký čas pobytu.

Ivana Beranová

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, byl to již opakovaný pobyt a zase všechny služby byly poskytnuty bez závad. Co se týče stravování - snídaně jsou velmi pestré, domnívám se, že si vybere z nabídku každý, k večeři bychom přivítali jako doplněk džbánek pitné vody jako se nabízí při snídani.

Alena Doubková

Wellness pobyt se nám velmi líbil, milý personál, výtečná a bohatá polopenze, krásně udržovaný hotel a skvělý bazén i masáž. Jen dvě malé výtky - voda ve vířivce by mohla být teplejší a v parní lázni by byla příjemná nějaká vůně, např. eukalypt, máta, citron.....

Iva Jurášková

Dobrý den, nebyl to můj první pobyt ze slevových portálů, ale předčil mé očekávání. Vše bylo perfektní a plně splnilo údaje z nabídky.

Hana Weidlichová Weidlichová

Vše odpovídalo nabídce. V hotelu bylo krásné a příjemné prostředí. Personál velice příjemný a vstřícný. Co se týká stravy - nebylo nic co bych mohla vytknout. Moc se nám pobyt líbil - byl to úžasný relax.

Jiří Nágl

Pobyt byl nádherný ve stylovém prostředí a čistotě. Strava byla chutná a dokonce i večeře byly formou buffetu a v neomezeném množství. Vstup do wellnes naprosto neomezený. Velmi jsme si ho užili. Personál byl vstřícný a ochotný vyhovět vzniklým potřebám. Celkově jsme byli velmi spokojeni.

Jaroslav Richter

OK! Hotel Adam & Spa výborný - příjemný, jak na zámku. Jedeme v březnu zase.

Olga Kuchařová

Moc pěkný hotel, předčil mé očekávání. Skvělé jídlo, ochotný personál, wellness neomezeně 13 hodin denně. Spokojenost! Doporučuji jen, při zájmu o masáž a kosmetiku, zarezervovat si termín již při rezervování pokoje. Mají plno, my byli ubytovaní dva dny a místo se nenašlo.

Barbora Strnadová

Vše bylo super a co bylo napsáno v nabídce, bylo i realitou.

František Vaníček

Moderní hotel, skvělá obsluha, naprostá spokojenost.

Zdeňka Jordanová

Předčilo naše očekávání. Všechno bylo super.

Drahomira Skypalova

Celý pobyt jsme si moc užili. Chceme se tu určitě vrátit na jaře nebo v létě. Bude to úplně dokonalé, vše rozkvetlé. Personál hotelu vstřícný, ubytováni čisté, výzdoba ještě vánoční ( jako v pohádce). Moc doporučuji.

Pavla Mikulová

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Personál přátelský, celkově bez výhrad.

Eva Kumpoštová

Opakovaně jsme zakoupili tento pobyt, poprvé i teď jsme byli velmi spokojeni jak s wellness, tak i s ostatními službami.

Svatava Chrápavá

Hotel předčil moje očekávání, všude bylo čisto, ubytování bylo krásné. V hotelu nás bylo ubytováno pouze osm, přesto nám nabízeli pestrou a velmi chutnou stravu v dostatečném množství. Welness a poskytované služby (masáže) splnily naše požadavky. Určitě bych si do Kudowe Zdroje zajela ráda ještě na jaře, v okolí je krásný národní park se stolovými horami. Už teď se těším.

Jolana Jirošová

Naprostá spokojenost po všech stránkách. Čisté pokoje, velmi ochotný a milý personál. Výborné jídlo. Pobyt prostě neměl chybu. Rádi doporučujeme!!!!

Eva Kumpoštová

S pobytem jsem byla velmi spokojená, personál milý, pokoje pohodlné a čisté, jídlo nemělo chybu. Bazén a vířivky by mohly být teplejší. Do městečka je kousek, krásné procházky parkem i po obchodech. Přijedeme zjara znova.

Marta Vejmanová

Popis hotelu odpovídal, strava byla velmi dobrá, bazén vynikající a k tomu provozní doba bazénu od 8. ráno do 8 hodin večer, což znamenalo, že si můžeme jít zaplavat ještě před snídaní a po večeři. Personál příjemný. Městečko hezké, pěkná kolonáda a park. Chtělo by to více času, tak se ještě někdy vrátíme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím