Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa ***
4,88 34
Hotel Adam & Spa ***

Hotel Adam & Spa*** se nachází v krásném lázeňském městě Kudowa-Zdrój, ležícím pod Stolovými horami v povodí řeky Metuje.

Prostorné pokoje s velkými, pohodlnými postelemi jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem a přístupem na internet. Většina z nich má také balkon. Pokoje disponují koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Navíc je hostům k dispozici vysoušeč vlasů a ručníky.

Elegantní interiéry i jedinečnou atmosféru si užijete v místní restauraci, která nabízí vynikající jídlo od profesionálních kuchařů. U sklenky vína můžete posedět třeba na hotelovém baru či v nádherné místnosti s krbem.

ul.Lubelska 1a
Kudowa Zdrój, 57-350
recepcja@adamspa.pl
Webstránka
+ 48 74 8664246

Recenze hotelu

34 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Weidlichová Weidlichová

Vše odpovídalo nabídce. V hotelu bylo krásné a příjemné prostředí. Personál velice příjemný a vstřícný. Co se týká stravy - nebylo nic co bych mohla vytknout. Moc se nám pobyt líbil - byl to úžasný relax.

Jiří Nágl

Pobyt byl nádherný ve stylovém prostředí a čistotě. Strava byla chutná a dokonce i večeře byly formou buffetu a v neomezeném množství. Vstup do wellnes naprosto neomezený. Velmi jsme si ho užili. Personál byl vstřícný a ochotný vyhovět vzniklým potřebám. Celkově jsme byli velmi spokojeni.

Jaroslav Richter

OK! Hotel Adam & Spa výborný - příjemný, jak na zámku. Jedeme v březnu zase.

Olga Kuchařová

Moc pěkný hotel, předčil mé očekávání. Skvělé jídlo, ochotný personál, wellness neomezeně 13 hodin denně. Spokojenost! Doporučuji jen, při zájmu o masáž a kosmetiku, zarezervovat si termín již při rezervování pokoje. Mají plno, my byli ubytovaní dva dny a místo se nenašlo.

Barbora Strnadová

Vše bylo super a co bylo napsáno v nabídce, bylo i realitou.

František Vaníček

Moderní hotel, skvělá obsluha, naprostá spokojenost.

Zdeňka Jordanová

Předčilo naše očekávání. Všechno bylo super.

Drahomira Skypalova

Celý pobyt jsme si moc užili. Chceme se tu určitě vrátit na jaře nebo v létě. Bude to úplně dokonalé, vše rozkvetlé. Personál hotelu vstřícný, ubytováni čisté, výzdoba ještě vánoční ( jako v pohádce). Moc doporučuji.

Pavla Mikulová

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Personál přátelský, celkově bez výhrad.

Eva Kumpoštová

Opakovaně jsme zakoupili tento pobyt, poprvé i teď jsme byli velmi spokojeni jak s wellness, tak i s ostatními službami.

Svatava Chrápavá

Hotel předčil moje očekávání, všude bylo čisto, ubytování bylo krásné. V hotelu nás bylo ubytováno pouze osm, přesto nám nabízeli pestrou a velmi chutnou stravu v dostatečném množství. Welness a poskytované služby (masáže) splnily naše požadavky. Určitě bych si do Kudowe Zdroje zajela ráda ještě na jaře, v okolí je krásný národní park se stolovými horami. Už teď se těším.

Jolana Jirošová

Naprostá spokojenost po všech stránkách. Čisté pokoje, velmi ochotný a milý personál. Výborné jídlo. Pobyt prostě neměl chybu. Rádi doporučujeme!!!!

Eva Kumpoštová

S pobytem jsem byla velmi spokojená, personál milý, pokoje pohodlné a čisté, jídlo nemělo chybu. Bazén a vířivky by mohly být teplejší. Do městečka je kousek, krásné procházky parkem i po obchodech. Přijedeme zjara znova.

Marta Vejmanová

Popis hotelu odpovídal, strava byla velmi dobrá, bazén vynikající a k tomu provozní doba bazénu od 8. ráno do 8 hodin večer, což znamenalo, že si můžeme jít zaplavat ještě před snídaní a po večeři. Personál příjemný. Městečko hezké, pěkná kolonáda a park. Chtělo by to více času, tak se ještě někdy vrátíme.

Vladimír Jirka

Hotel hezky vypadá, je dobře zařízen. Podobně i s vybavením pokoje jsme byli spokojeni. Služby, které byly v rámci zakoupeného kupónu uvedeny, jsme bez problémů obdržely. Se stravou (snídaně, večeře) jsme byli také spokojeni. Jako malý nedostatek jsme viděli v časové organizaci večerního jídla. Večeře byly podávány formou bufetu od 17,00 do 18,00. Chování hotelového personálu bylo vyhovující. Menší potíž byla v tom, že na recepci chyběly písemné info v ČJ.

Alena Svárovská

Moc spokojeni, vše bylo ok. Jídla bylo dostatek a velmi rozmanité. V bazénu 10x5 jsme byli dvakrát a byl tam dostatek místa na plavání a i ve vířvkách se našel prostor. Voda bazén 29 a vířivky 35 stupňů.

Zdeněk Urban

Výborné snídaně, neomezený wellness, blízké turistické destinace např. Stolové hory.

Renata Matoušková

Prosředí hotelu mělo vysokou úroveň. Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni. Strava super, vířivka a sauna taktéž. Personál milý, ochotný. Velké plus dáváme ženám-recepčním. Určitě budeme absolvovat pobyt ještě jednou.

Jiří Žáček

Ve skutečnosti vše vypadalo jako na propagačních fotkách hotelu. V okolí hotelu je dostatek příležitostí jak vyplnit denní program mezi procedurami - muzea, kolonáda, cukrárny :-)

Alena Vozáková

Pěkně zařízený, čistý, klidný hotel. Jídlo chutné, v dostatečném množství. Personál velmi vstřícný a pozorný. Wellness příjemné, jen by občas byla zapotřebí ruka údržbáře. Lázeňské město je malé, v okolí možnost výletů. Obdrželi jsme vše dle voucheru, s pobytem jsme byli opravdu spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím