Penzión Kalinka

Penzión Kalinka
4,57 7
Penzión Kalinka

Penzion nabízí ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi připojení zdarma. Kapacita je cca 50 lidí. Penzion má vlastní restauraci, bar a letní terasu s grilem. Restaurace má kapacitu 80 míst a taneční parket. Najdete zde bazény s termální vodou, která vyvěrá s teplotou 39°C, je mineralizovaná, hydrouhličitanová, vápencovo-horečnatá.

Partizánske 209
Malé Bielice, 958 04
penzionkalinka@skylan.sk
Webstránka
+(421) 387 496 509
+(421) 907 983 588

Recenze penzionu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Monika Jiříková

Hotel i jeho prostředí se nám líbilo. Wellness pro hotel byl dostačující. Velký výběr jídel a taky velké porce, které se ani nedaly sníst.

Petr Křivý

Ubytování dobré, vstřícný personál, kuchař vařil výborně, koupání v termální vodě vynikající.

Kateřina Mrázková

Strava, wellness, personál - velmi spokojeni.

Anna Sodomková

Prostředí hotelu - průměrné, popis odpovídal. Možná by nebylo špatné zainvestovat do oprav stropů v bazénu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Strava byla výborná a personál ochotný.

Hana Říčná

Vše bylo OK, obsluha příjemná, jídlo a pití jsme si mohli nosit až na pokoj.

Alena ečerková

Vše v naprostém pořádku, velmi příjemnou servírku jsme poznali, jeji přístup nám byl milý a penzion nám vyhovoval po všech stránkách, hlavně sauna a bazény .

Martina Pospíšilová

Velká spokojenost. Ochotný a vstřícný personál, výborný wellness (bazén, vířivka, sauny), příjemné prostředí. Vynikající jídlo, velké porce.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím