Hotel Zamek na Skale ****

Hotel Zamek na Skale ****
4,58 12
Hotel Zamek na Skale ****

Krásné prostředí a unikátní ubytování v zámeckém prostředí nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pro Čechy je prakticky za rohem - z Prahy i Brna sem dorazíte zhruba během tří hodin cesty autem. Hotel nabízí maximálně komfortní ubytování, které odpovídá standardům 4*. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a neustále připomínají, že váš dovolenkový rezort je opravdu přímo na zámku. V hotelové restauraci se můžete těšit na polské i mezinárodní dobroty. Jako sladkou tečku si můžete na konci dne dopřát dobré víno nebo dezert a užít si je přímo u hořícího krbu.

Trzebieszowice 151
Lądek Zdrój, 57-540
zamek@zameknaskale.com.pl
Webstránka
+48 608 010 810
+48 74 865 20 00

Recenze hotelu

12 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Věra Loužecká

Hotel byl úžasný, personál velmi příjemný, milý a ochotný! Prohlídka zámku nás přímo nadchla (možno česky) a wellness bylo opravdu moc fajn. A zámecký pes, vizsla, jménem Pako, byl pro našeho psa skvělým parťákem pro hru!

Lumír Suchar

Pokoje jsou čisté, uklizené. Jídla je opravdu hodně a je dobré. Personál je ochotný, na recepci to trochu vázne. Je to malá vesnička a dost zanedbaná. Restaurace je pouze v hotelu ve vesničce není žádná, pouze obchod potravin.

Petra Juřicová

Krásné prostředí, výborné jídlo, doprovodný program.

Roman Mikala

Ubytování a jídlo v hotelu se nám velice líbilo.

Antonín Hrabal

Prostředí hotelu velmi pěkné, personál hotelu příjemný, doporučil bych náštěvu lázní Ladek-Zdroj,Klodsko -Minieuroland.

Aleš Kozel

Vše proběhlo bez problémů, nabídka jídla byla na nadstandardní úrovni,

Zdeněk Nohava

Ubytování velmi dobré, jídlo ještě lepší, personál vstřícný a příjemný, bazén a vířivka super. Okolí slabší, byli jsme v březnu tak nic neroste tak okolí smutné, ale určitě se dají najít krásná místa.

Radoslav Gazdarica

vsetko bolo super a v sulade s podmienkami pobytu. Odporucame...

Jan Pavliš

Velmi příjemné prostředí s kvalitní obsluhou

Dagmar Tomaštíková

Vcelku jsme byli spokojeni, jen malinko výhrady k wellnessu. Ale komplexně to bylo vyváženo příjemnými službami ze strany personálu.

josef nentvich

Odpovídal . Spokojenost se službami i ubytováním.

Jana Zajícová

Zámek se nachází v klidném prostředí. Ubytování bylo opravdu "jak na zámku". Vyzkoušelí jsme welnes, pochutnali jsme si na lahodných snídaních a chutných večeřích v krásné zámecké restauraci s příjemným personálem, prošli se padajícím listím v zámeckém parku, poslechli jsme si klavírní variace, užili jsme si to královsky. Děkujeme všem.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím