Pulse Podhájska

Pulse Podhájska
4,70 23
Pulse Podhájska

Vyzkoušejte léčivé účinky vody v Podhájské a ubytujte se v penzionu Pulse - od něj to do lázní budete mít jen 20 min pěšky, nebo se můžete pohodlně a zdarma svézt mikrobusem až do cíle. Penzion nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou, balkonem a TV. Nachází se v nejhezčí části obce Podhájská - Belek, odkud se můžete kochat výhledem na lesy. V restauraci penzionu vám připraví tradiční speciality jižního Slovenska, pochutnáte si tu také na dobrém vínu od domácích vinařů.

Belek 402
Podhájska, 94148
Slovenská republika
penzion.pulse@gmail.com
Webstránka
+421 905 277 257

Recenze penzionu

23 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Iveta Zetkova

Velmi pěkný penzion, super strava, personál na jedničku. Velká spokojenost.

Věra Krbečková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, ubytování bylo perfektní, strava byla vynikající a personál penzionu též. Podhájskou a penzion Pulse budeme doporučovat.

Iva Chládková

Byli jsme naprosto spokojení, jediné minus penzionu je poloha, za který nemůže = blízko kolejí, nejsme na hluk projíždějících vlaků zvyklí. Ale zase taková hrůza to nebyla. Jinak vše proběhlo podle popisu, velmi milý byl personál penzionu.

Jana Endrlová

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování stranou od hlavní budovy nám vyhovovalo taktéž. Strava na dobré úrovni. Jen bych očekávala nějakou slovenskou specialitu. Ty jsme si pak dávali v areálu koupaliště. Římské lázně nám sice byly nabídnuty, ale venkovní teplota nelákala na pobyt pod střechou, takže jsme nevyužili.

Andrea TN

Výborná strava, ubytovanie tiež, veľmi pekné vonkajšie prostredie penziónu - terasa, fontána, rozsiahla trávnatá plocha na šport, šmýkačka pre deti, parkovisko. A super bazén s možnosťou zakrytia.

Jana Antalová

Veľmi spokojný s celým pobytom,strava, ubytovanie, bazén v areáli penziónu boli super. Veľmi milý personál, ústretový majiteľ čo sa týka poskytnutia termínu ubytovania, páčilo sa nám aj doprava ku kúpalisku, ktorú zabezpečuje majiteľ penziónu. V penzióne veľmi krásne vybavenie - interiér aj exteriér. Doporučujem!

Jana Štáfová

Byli jsme s manželem opravdu moc spokojeni. Se vším, co nám bylo nabídnuto. Mohu vřele doporučit. Strava, ubytování a příjemný personál. Vše bylo na jedničku.

Eva Sýkorová

V srpnu 2016 jsme byli ubytování v Penzionu Pulse. Velmi se nám tam líbilo, ubytování, strava vše bylo výborné. Krásná udržovaná zahrada, teplá voda v bazénu. Termály nás nezklamaly, můžeme všem doporučit.

Romana Toboláková

Penzion je velmi krasny. Uzasny je bazen, do ktereho je pristup kdykoliv behem dne i v noci. Personal take velmi mily, jen si myslim ze cena byla celkem premrstena.

Gabriela Mikolášik

Pension byl moc hezký. Vše v nejlepším pořádku, obsluha super, moc milá. Mohu jen doporučit.

Miroslav Skácel

Dobrý hotel, Evropský standard, personál na úrovni.

Vladimír Podbraný

Velice spokojeni, popis penzionu odpovídal.

Blažena Kánská

Prostředí hotelu útulné, prostředí čisté, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu, výborná strava i obsluha, doporučuje k návštěvě.

Miroslav Skácel

Slušný penzion, vše bylo v pořádku a v souladu s našimi představami.

Drahoslava Šímová

Prostředí v penzionu bylo velmi příjemné,odpovídalo popisu,vše bylo v pořádku. Se službami jsme byli spokojeni,personál byl milý a ochotný.Doporučila bych tento penzion.

alena kovárová

Hotel útulny , personál ochotny , strava vynikajúca.

Beáta Dorová

Ubytovanie veľmi pekné, strava domáca a personál veľmi ústretový. Odporúčam.

Ludmila Pavlíková

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, výbornou stravou a nesmírně vstřícným personálem.

Petr Oborný

Byli jsme s pobytem i ubytováním velmi spokojeni.

Marie Divišová

Ubytování a hotel byly prvotřídní, strava byla na velké úrovni, byly jsme velmi spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím