Hotel Stella ***


Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella
 • Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

  Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

 • Dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky

  Dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky

 • Čekají na vás samé dobroty

  Čekají na vás samé dobroty

 • Odpočiňte si v sauně

  Odpočiňte si v sauně

 • Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

  Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

 • Černé a Čertovo jezero jsou ideálním cílem výletu

  Černé a Čertovo jezero jsou ideálním cílem výletu

 • Vydejte se také na hrad Kašperk

  Vydejte se také na hrad Kašperk

 • Šumavská příroda je nádherná

  Šumavská příroda je nádherná

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 240

Kontaktní informace:

Hotel Stella ***
Špičák č.p. 91
Železná Ruda, 340 04
Česká republika

Hotel Stella *** najdete v nádherné šumavské přírodě (900 m n. m.), v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Ubytováni budete v pokojích, které jsou vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, některé i TV/SAT.

Kuchyně hotelu je zaměřena na tradiční české speciality s důrazem na sezónní využití surovin z lokálních zdrojů. Těšit se tak můžete na tradiční krémové polévky, bylinkami provoněné maso a sladké šumavské pochoutky.

Po návratu z výletu vám přijde vhod sauna ideální k relaxaci a večer se můžete zabavit při kulečníku.

Načíst dalších 8 z 29 recenzí
Stanislav Kubík

Personál milý, všude čisto, na to že hotel není nejmladší, vše dobře udržované, za tu cenu super. Jídlo chutné a pro normálního strávníka až dost.

zdenek ledl

S pobytem jsme byli spokojeni, až na počasí, které nám nepřálo propršelo skoro celý pobyt. Vše bylo dle popisu. Strava dobrá. Personál ochotný a vstřícný.

DANA Gyenesová Gyenesová

Hotel odpovídal popisu. Jídlo bylo výborné, polévky přímo luxusní. Příroda neměla chybu, i když počasí nám úplně nepřálo.

Miluše Vojáčková

Hodnocení: Velmi spokojeni, strava výborná, personál velice ochotný.

Dana Machová

Pobyt bezvadný, personál ochotný a vstřícný prostě fajn.

Bedřich Černoušek

V hotelu se nám velice líbilo. Je sice "starý" - starší vybavení pokojů a pod., ale nám tohle nevadí, protože chodíme hlavně na výlety apod., takže v hotelu příliš času netrávíme. Personál mladý a moc milý a ochotný. Jídlo skvělé, jak snídaně, tak večeře. Moc mile mě překvapilo (setkala jsem se s tím poprvé), že bylo u snídaně nabídnuto také celozrnné pečivo. Večeře vždy velmi chutná a super bylo, že si každý našel to své - bylo sladké jídlo, i masové, i vegetariánské a zeleninové saláty. Taky se nám moc dobře spalo na postelích - příjemné deky a polštáře i matrace, což považuji za velké plus, protože to, co někdy někde bývá se kolikrát nedá ani nazývat polštářem.

Iveta Sedláčková

Prostředí hotelu pěkné a obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Strava vynikající. Personál vždy ochotný poradit. Doporučujeme tipy na výlet a to na kole výjezd lanovkou na Špičák a odtud k Černému jezeru a na Bílou Strž. Další tip opět výjezd na Špičák lanovkou a pak k Čertovu jezeru (zákaz jízdy na kole), kole se může vést a odtud do Alžbětína, pak na Debrník a Gerlovu huť, dále na Hofmanky a zpět k hotelu Stella. Asi 30 km na kole. Velmi pěkná příroda.

pavel broško broško

Spokojenost.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím