Hotel Stella ***

Hotel Stella ***
4,50 8
Hotel Stella ***

Ubytování nabízí hotel ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a telefonem, některé mají také TV/SAT. Pro náročnější zákazníky nebo větší skupiny je k dispozici rodinné či ředitelské apartmá. Nejenom na tradičních šumavských dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci. Pro pobavení pak poslouží kulečník. Žízeň zaženete v hotelovém baru, dejte si třeba pivo Svijany nebo míchaný drink. Během sychravých večerů si posezení v baru užijete u velkého kamenného krbu a naopak během teplých podzimních dnů si můžete posedět na venkovní terase a obdivovat horskou přírodu.

Špičák č.p. 91
Železná Ruda, 340 04
Česká republika
info@stellahotel.cz
Webstránka
+420 601 591 591

Recenze hotelu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Miloslava Šimáčková

Dovolená se vydařila po každé stránce. Hotel, ubytování i strava odpovídala nabídce.Když něco nefungovalo, personál ochotně vyšel vstříc našemu přání.

Lenka Kubíková

Velice se nám v hotelu líbilo, pobyt si zopakujeme.Helena

zdenek ledl

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni a personál velice ochotný. Vše jak bylo v kuponu uvedeno.Strava vynikající.

Otta Ošmera

V hotelu Stella jsme byli pouze dvě noci a 1/2+1+1/2 dne, tedy poměrně krátce, ale lze konstatovat... Personál hotelu projevuje velkou snahu o obnovené fungování hotelu a určitě oceňujeme to, že je zde klidné, domácí prostředí. Okolí hotelu je pak skutečně krásné, byť procházky po okolí jsou pro nás- "obyvatele rovin"- dosti náročné, ale určitě nelitujeme. Jdiné co bychom doporučili, "hotelovou mapku" s okruhem cca 15-20 km. Jinak díky, Ošmerovi - Soběslav.

Anna Broncová

Prostředí bylo trochu retro, ale vzhledem k tomu, že začínají to bylo odpovídající a čisté. Co musím vyzvednout bylo to, že celý personál se choval úžasně přátelsky, hlavně obsluha v restauraci - byli prostě úžasný. Moc děkujeme. Rádi se k Vám přijedeme rádi podívat. S pozdravem Anna Broncová.

Václava Němcová

Celkově jsme byli spokojeni, personal a strava perfektní. Sauna byla rovněž k dispozici. Ubytovani průměrne, ale ochota personalu je pro nás prioritní, velmi snaživý.

Rudolf Kyncl

Se službami hotelu jsme byli velmi spokojeni, personál hotelu byl přívětivý a hotel bychom bez problému doporučili svým kamarádům či známým.

PETRA BAUMLOVA

Moc se líbilo mohu všem doporučit pokoje dle očekávaní, jídlo dobré a krásná krajina, ve vedení velmi příjemní lidé, poradili a byli velice ochotni . Jen tv špatny singál

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím