Hotel Stella ***

Hotel Stella ***
4,69 13
Hotel Stella ***

Ubytování nabízí hotel ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a telefonem, některé mají také TV/SAT. Pro náročnější zákazníky nebo větší skupiny je k dispozici rodinné či ředitelské apartmá. Nejenom na tradičních šumavských dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci. Pro pobavení pak poslouží kulečník. Žízeň zaženete v hotelovém baru, dejte si třeba pivo Svijany nebo míchaný drink. Během sychravých večerů si posezení v baru užijete u velkého kamenného krbu a naopak během teplých podzimních dnů si můžete posedět na venkovní terase a obdivovat horskou přírodu.

Špičák č.p. 91
Železná Ruda, 340 04
Česká republika
info@stellahotel.cz
Webstránka
+420 601 591 591

Recenze hotelu

13 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Věra Čermáková

Byli jsme maximálně spokojeni se vším, ubytování, strava, prostředí, ochota personálu, všichni velmi milí a vstřícní.

Miroslav Balint

Krásný a velmi příjemná dovolená.

Miloš Koryčan Koryčan

Prostředí bylo výborný a odpovídalo popisu, strava byla výborná, se službami jsme byli spokojení, personál byl vstřícný a milý. Výlet k čertovu jezeru, je to nenáročný výšlap.

Otakar Beránek

Vše dokonalé, jídlo perfektní, milý a ochotný personál. Ubytování sice trochu retro, ale plně dostačující. Rádi se vrátíme.

Věra Čadková

Vše odpovídalo našemu očekávání - prostě hotel na horách. Oba jsme si připomněli naše lyžáky, na které se přesně do takových hotelů jezdí (i v našem termínu tam jeden lyžák byl). :) Vybavení pokojů naprosto dostačující - sice starší, ale na přespání to stačilo, v pokoji TV, balkon a čistá koupelna, vše naprosto ok. Co musím opravdu pochválit bylo jídlo! Jako vegetariáni jsme se trochu báli a hlásili náš požadavek na jídlo bez masa předem, ale ani to nebylo nutné. První večeři nám sice kuchař připravil hlavní chod zvlášť, ale i kdyby ne, tak každý den se na švédském stole něco bezmasého v pohodě našlo. A ještě ke všemu to bylo opravdu výborné. :) Snídaně byly taky skvělé, bohatý výběr, čerstvé pečivo a naprosto úžasné koláčky. Celkově jsme z jídelny vždy odcházeli naprosto plní a spokojení. :D A nakonec musím samozřejmě pochválit i to, kvůli čemu jsme do hotelu jeli - lyžování. K ski areálu Špičák je to od hotelu vážně jen kousíček, což nás moc potěšilo. Celkově jsme si tedy výlet moc užili a určitě se do hotelu ještě rádi vrátíme. :)

Miloslava Šimáčková

Dovolená se vydařila po každé stránce. Hotel, ubytování i strava odpovídala nabídce.Když něco nefungovalo, personál ochotně vyšel vstříc našemu přání.

Lenka Kubíková

Velice se nám v hotelu líbilo, pobyt si zopakujeme.Helena

zdenek ledl

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni a personál velice ochotný. Vše jak bylo v kuponu uvedeno.Strava vynikající.

Otta Ošmera

V hotelu Stella jsme byli pouze dvě noci a 1/2+1+1/2 dne, tedy poměrně krátce, ale lze konstatovat... Personál hotelu projevuje velkou snahu o obnovené fungování hotelu a určitě oceňujeme to, že je zde klidné, domácí prostředí. Okolí hotelu je pak skutečně krásné, byť procházky po okolí jsou pro nás- "obyvatele rovin"- dosti náročné, ale určitě nelitujeme. Jdiné co bychom doporučili, "hotelovou mapku" s okruhem cca 15-20 km. Jinak díky, Ošmerovi - Soběslav.

Anna Broncová

Prostředí bylo trochu retro, ale vzhledem k tomu, že začínají to bylo odpovídající a čisté. Co musím vyzvednout bylo to, že celý personál se choval úžasně přátelsky, hlavně obsluha v restauraci - byli prostě úžasný. Moc děkujeme. Rádi se k Vám přijedeme rádi podívat. S pozdravem Anna Broncová.

Václava Němcová

Celkově jsme byli spokojeni, personal a strava perfektní. Sauna byla rovněž k dispozici. Ubytovani průměrne, ale ochota personalu je pro nás prioritní, velmi snaživý.

Rudolf Kyncl

Se službami hotelu jsme byli velmi spokojeni, personál hotelu byl přívětivý a hotel bychom bez problému doporučili svým kamarádům či známým.

PETRA BAUMLOVA

Moc se líbilo mohu všem doporučit pokoje dle očekávaní, jídlo dobré a krásná krajina, ve vedení velmi příjemní lidé, poradili a byli velice ochotni . Jen tv špatny singál

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím