Hotel Euforia ***

Hotel Euforia ***
4,74 82
Hotel Euforia ***

Hotel poskytuje hostům ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které překračují standard 3 hvězdiček. Každý moderně zařízený pokoj má samostatnou koupelnu s hydromasážní sprchou, sociální zařízení a televizor.

V hotelu se budete cítit příjemně nejen vy, ale také Vaše děti. Ke hraní mohou využít dětský koutek, X-Box i velkou zahradu.

Dospělí jistě ocení nabídku hotelového baru a restaurace, wellness centra se saunou, fitness, či si můžete zahrát tenis. Ochotný personál Vám rád poradí s plánováním výletů a turistických tras.

Hotel Eufória*** disponuje stylovou obloukovou a panoramatickou restaurací, kde je zajištěno stravování formou polopenze. Bohaté snídaňové bufetové stoly poskytují hostům široký sortiment, včetně zdravé či vegetariánské stravy.

.Výbornou kávu, pivo, míchané nápoje a alkoholické i nealkoholické nápoje si můžete vychutnat spolu s výhledem na panorama Tater přímo ze zimní zahrady.

Nová Lesná 399
Nová Lesná, 059 86
Slovenská republika
recepcia@hoteleuforia.sk
Webstránka
+421 911 717 775

Recenze hotelu

82 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Petra Švrčková

Prostředí hotelu bylo velmi krásné, pobyt odpovídal popisu. Ze službami hotelu jsme byli spokojení. Jídlo bylo dobré. Personál byl milý, pozorný a vstřícný.

Martina Krnáčová

Boli sme spokojní, hotel, strava aj personál splnili naše očakávania.

Jana Brinčeková

Příjemné prostředí, výborná strava, milý a ochotný personál, za nás velká spokojenost.

Jaroslav Szabo

Strava, ubytovanie, wellness, všetko v poriadku.

Vladimír Dančo

Byli jsme velmi spokojeni, přesto, že náš pobyt byl poněkud neobvyklý. Přesto musím pochválit jak personál, tak vedení hotelu za příjemné a vstřícné chování, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, prostředí v hotelu bylo velmi příjemné, strava byla dobrá, nemáme nic, co bychom mohli hodnotit negativně.

Janka Kováčová

Maximálna spokojnosť. Všetko zodpovedalo popisu, hotel v peknom prostredí, všade blízko. So službami, stravou a personálom sme boli viac než spokojní, strava fantastická, nikomu nič nechýbalo, veľkonočné menu aké sme ani nečakali, k tomu program s folklórnou skupinou na Veľkonočný pondelok, príjemné spestrenie. Hotel Eufória v Novej Lesnej môžem všetkým odporúčať.

Jozef Hricko

My nemáme výhrady k ničomu a nikomu. Ubytovanie primerané ***, personál ústretový, strava chutná a pestrá. Autom je neďaleko na Štrbské pleso - necelých 20 km a len na skok je na Hrebienok. Mínusom je cena za parkovanie v Tatranských lokalitách

Monika Mikulková

Velmi příjemný pobyt. Pokoj čistý, s krásným výhledem na Tatry. Polopenze naprosto vynikající, večeře o 4 chodech, snídaně bohatý výběr.

Petra Šimková

Ano, byli jsme spokojeni a bez výhrad půvabné ubytování, velmi milý personál. Dáváme ve všem 5 hvězdiček.

Ladislav kovacs

Prostrie zodpovedalo popisu prostredie pekne. Poskytnute služby boli ako bolo uvedené na kupone, poskytnute služby boli na vysokej urovni. Personal hotela na velmi dobrej urovni.

Marek Lauro

Veľmi spokojný

Monika Šormanova

Prostredie hotela bolo pekne,tiché...Boli sme veľmi spokojný s ubytovaním strava vyborna a ochotní . milí personal.....

Radka Chmelíčková

Velmi ochotný personál a dobré jídlo...

Jaroslav Soural

Vše bylo v nejlepším pořádku, zejména vysoce hodnotíme úroveň a vstřícnost personálu.

Jana Kollárová

krásna príroda ...príjemný personál ....dobré jedlo....

Edita Fedáková

Všetko bolo super. Hlavne vnuci boli spokojní. Páčil sa im wellness.3dni si užili. Chceli tam ešte ostať

Olina Bartková

Ubytování, strava i personál bylo příjemné, je zde spousta možností na výlety.

Soňa Rusňáková

V hotelu Euforia jsme byli už po čtvrté, vždy jsme velmi spokojeni.

Renata Rybářová

Hotel je pěkný, z restaurace výhled na Lomnický štít. Komunikace s hotelem prostřednictvím emailu bezproblémová, rychlé odpovědi. Kuchyně chutná. Pokoj prostorný (rodinná jizba). Nevýhoda - wifi pouze v restauraci, navíc velmi slabá. Doporučujeme vyřídit si Tatry card, kterou hotel poskytuje. Pro připojení k internetu je lepší využívat mobilní internet - je tam kvalitní signál pro LTE.

2 Janík

Maximální spokojenost, především s lokalitou, hotelem, stravou a personálem. Služby naprosto v pořádku.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím