Hotel Villa Skalník ***

Hotel Villa Skalník ***
4,64 14
Hotel Villa Skalník ***

Poklidná příroda a nádherně udržované okolí lázeňských parků jen 5 minut od centra města, to je ubytování v klidném rodinném hotelu Villa Skalník ***. V těsné blízkosti hotelu se nachází také dva lázeňské prameny - Ferdinandův a Rudolfův.

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi připojením. K dispozici máte také terasu. Relaxační wellness centrum se nachází přímo v prostorách hotelu.

Anglická 242
Mariánské Lázně, 35301
Česká republika
info@villa-skalnik.eu
Webstránka
+420 602 430 418
+420 602 308 453

Recenze hotelu

14 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marie Navrátilová

Byly jsme velmi spokojeni, ubytování, strava, vše bez problémů, prostředí krásné, počasí nám přálo, těšíme se na příští pobyt.

Roman Fric

Příjemné prostředí hotelu rodinného typu. S dobrou obsluhou a výborným jídlem.

Zdeněk Hasík

Pobyt v rodinném hotelu, poskytl všechny služby, dle nabídky.

Jana Weinfurterova

Ano, naprostá spokojenost. Ubytování hezké, strava dobrá, velké porce masa (až se to nedalo sníst).

Martin Novák

Prostředí i služby hotelu Vila Skalník Mariánské Lázně jsou na dobré úrovni, ubytování výborné, personál ochotný a vstřícný. Jen na místní WIFI nelze příliš spoléhat a někomu by mohla vadit poněkud stísněná jídelna. Rodinná atmosféra hotelu to však vynahradí.

Karel Chorouš

Prostředí hotelu, ubytování i poskytnuté služby odpovídali jak popisu v nabídce, tak i našim představám. Strava výborná, vždy výběr ze tří jídel. Paní recepční a zároveň i obsluha v jídelně nám poradila kam do okolí vyrazit na výlety, např. Cheb, zámek Kynžvart, přírodní rezervace Kladska, pramen Smraďoch v oblasti Slavkovského lesa a při zpáteční cestě např. zámek Bečov nad Teplou. Ráno, při pozdější snídani nebyl problém s doplněním pokrmů na švédském stole. Prostě pochvala.

Eva Žaloudková

Byly jsme s kamarádkou velmi spokojené celkově-prostředí-ubytování-milý, vstřícný personál-strava-šikovný masér Lukáš-vše bylo na jedničku, hvězdičku přidat za počasí a velmi vyvedené odpočinutí. Rády využijeme služeb Slevokingu znova.

Magda Turská

Atmosféra hotelu, personál hotelu velmi ochotní, vstřícní, strava dobrá. Masáže, výborné, není co vytknout.

Ladislav Černý

Prostředí a pobyt v hotelu odpovídal popisu. Je to malý, klidný hotýlek. Personál malý, ale velmi ochotný a příjemný. Strava velmi chutná. Celková spokojenost.

Antonín kNAPEK

Zcela bez problémů i s rozšířením služeb.

Zdenka Zahradníková

Ubytování splnilo naše očekávání, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla dobrá, jen výběr z jídel by mohl být trochu bohatší. Personál hotelu byl ochotný a komunikativní. Mariánské Lázně nabízejí nepřeberné množství výletů , např. Kladská, Krásenská rozhledna, oblast Tří křížků, hrad Loket, poutní místo Maria Loreta, Podhorní vyhlídka , Bismarkovy rozhledny a mnoho dalších míst.

Anna Kafúnová

Boli sme veľmi spokojní, príjemní personál, strava dobrá, ubytovanie pekné.

Renáta Hoďánková

Naprostá spokojenost.

Ivana Grossová

Klidné, čisté prostředí hotelu. Se službami personálu hotelu jsme byli velmi spokojeni, vstřícný a přátelský přístup všech, výborná domácí kuchyně. Pobyt v Hotelu Villa Skalník mohu všem doporučit. Výletů do okolí je bezpočet každý si určitě vybere podle svého.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím