Hotel Villa Dino ***

Hotel Villa Dino ***
4,91 11
Hotel Villa Dino ***

Kde jinde si odpočinete lépe, než v lázních? Pokud potřebujete načerpat nové síly, vyrazte do hotelu Villa Dino***, kde se o Vás perfektně postarají - masáže, zábaly, bazén. Hotel má také skvělou polohu, najdete ho přímo v centru města. Hosté budou ubytovaní ve dvoulůžkových pokojích, které jsou nově zrekonstruované. Disponují moderním nábytkem, samozřejmostí je také televizor a vlastní sociální zařízení. Na dobrotách si pochutnáte ve hotelové restauraci, kde si pro Vás připraví tradiční české pokrmy.

Chebská 244
Mariánské Lázně, 353 01
Česká republika
info@villa-dino.cz
Webstránka
+420 602 430 418
+420 602 308 453

Recenze hotelu

11 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Zábranská

Hotel je na křižovatce, přes den větší hluk. Jinak vše odpovídalo, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Pokoje jsou krásné a čisté. Personál je ochotný a strava byla chutná.

Eva Plecháčová

Přes prvotní problémy s ubytováním, které ale byly rychle vyřešeny jsme byli velmi spokojeni. Strava za jedna, masáže také, počasí bezvadné. Výlety do Frant. Lázní s koncerty, mažoretkami, prohlídku města vláčkem, můžeme jen doporučit. V Mariánských Lázních byly krásné procházky městem i parkem. Nedaleký zámek v Bečově nad Teplou opravdu stojí za zhlédnutí a přírodní rezervace SOOS u Fr. Lázní je také velmi zajímavá. Byl to pěkný, příjemný pobyt. Díky

Vlasta Fořtová

Strava, wellness a personál - spokojenost Výlet - Boheminium - jednička

Jaroslava Čížková

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál supr a kuchař velká jednička.

Alžběta Szabadošová

Vše jsme obdrželi, strava byla taky velmi dobrá a wellness taky. Personál byl příjemný hlavně mladá paní v recepci. Nevím co bych dál doporučila, protože jsme měli špatné počasí, tak jsme byli jen na kolonádě a ta je moc krásná.

Věra Koubková

Byli jsme velmi spokojeni. Personál byl vstřícný a velmi ochotný. Všechny služby jsme využili. Zákazníkům doporučuji vyzvednout si v informačním centru leták a garantuji, že se nudit nebudete.

Tereza Hladíková

Pobývali jsme v apartmánu, který byl čistý prostorný a moc pěkný. Jídlo nám chutnalo. Obsluha restaurace i hotelu moc příjemná. Wellness (masáž a rašelinový zábal) jsme si moc užili! Určitě doporučuji. Nejeli jsme do Mariánek naposledy!

Marcela Šafaříková

Byli jsme velmi spokojeni jak s prostředím, tak s personálem.

Markéta Koocurková

Byly jsme velmi spokojeni s pobytem i službami .

Vladimír Bulíř

Byli jsme moc spokojeni, ubytování nemělo chybu

Libuše Tojnarová

Kvalita hotelu, pokoje i stravování bylo výborné.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím