Hotel Villa Dino ***

Hotel Villa Dino ***
4,86 14
Hotel Villa Dino ***

Kde jinde si odpočinete lépe, než v lázních? Pokud potřebujete načerpat nové síly, vyrazte do hotelu Villa Dino***, kde se o Vás perfektně postarají - masáže, zábaly, bazén. Hotel má také skvělou polohu, najdete ho přímo v centru města. Hosté budou ubytovaní ve dvoulůžkových pokojích, které jsou nově zrekonstruované. Disponují moderním nábytkem, samozřejmostí je také televizor a vlastní sociální zařízení. Na dobrotách si pochutnáte ve hotelové restauraci, kde si pro Vás připraví tradiční české pokrmy.

Chebská 244
Mariánské Lázně, 353 01
Česká republika
info@villa-dino.cz
Webstránka
+420 602 430 418
+420 602 308 453

Recenze hotelu

14 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Renata Bartošová

Prostředí hotelu bylo příjemné, negativem byla pouze nemožnost odvětrávání WC jinak, než okny přes pokoj a chyby v časovém harmonogramu masáží. Jinak personál příjemný, strava dobrá (výborná míchaná vejce k snídani). Vše podstatné v příjemné vzdálenosti od penzionu (nádraží, kolonáda, obchody...)

Ladislava Prudková

S veškerým servisem i službami jsme byli velmi spokojeni.

Veronika Černá

Vše naprosto super.

Hana Zábranská

Hotel je na křižovatce, přes den větší hluk. Jinak vše odpovídalo, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Pokoje jsou krásné a čisté. Personál je ochotný a strava byla chutná.

Eva Plecháčová

Přes prvotní problémy s ubytováním, které ale byly rychle vyřešeny jsme byli velmi spokojeni. Strava za jedna, masáže také, počasí bezvadné. Výlety do Frant. Lázní s koncerty, mažoretkami, prohlídku města vláčkem, můžeme jen doporučit. V Mariánských Lázních byly krásné procházky městem i parkem. Nedaleký zámek v Bečově nad Teplou opravdu stojí za zhlédnutí a přírodní rezervace SOOS u Fr. Lázní je také velmi zajímavá. Byl to pěkný, příjemný pobyt. Díky

Vlasta Fořtová

Strava, wellness a personál - spokojenost Výlet - Boheminium - jednička

Jaroslava Čížková

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál supr a kuchař velká jednička.

Alžběta Szabadošová

Vše jsme obdrželi, strava byla taky velmi dobrá a wellness taky. Personál byl příjemný hlavně mladá paní v recepci. Nevím co bych dál doporučila, protože jsme měli špatné počasí, tak jsme byli jen na kolonádě a ta je moc krásná.

Věra Koubková

Byli jsme velmi spokojeni. Personál byl vstřícný a velmi ochotný. Všechny služby jsme využili. Zákazníkům doporučuji vyzvednout si v informačním centru leták a garantuji, že se nudit nebudete.

Tereza Hladíková

Pobývali jsme v apartmánu, který byl čistý prostorný a moc pěkný. Jídlo nám chutnalo. Obsluha restaurace i hotelu moc příjemná. Wellness (masáž a rašelinový zábal) jsme si moc užili! Určitě doporučuji. Nejeli jsme do Mariánek naposledy!

Marcela Šafaříková

Byli jsme velmi spokojeni jak s prostředím, tak s personálem.

Markéta Koocurková

Byly jsme velmi spokojeni s pobytem i službami .

Vladimír Bulíř

Byli jsme moc spokojeni, ubytování nemělo chybu

Libuše Tojnarová

Kvalita hotelu, pokoje i stravování bylo výborné.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím