Danubius Hotel Rába City Center ***

Danubius Hotel Rába City Center ***
4,80 41
Danubius Hotel Rába City Center ***

Přímo v centru nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ najdete luxusní hotel Rába***, který Vás nadchne stylovým interiérem, ochotným personálem a perfektními službami typickými pro všechny hotely prestižní hotelové sítě Danubius. Hotely Danubius najdete po celé Evropě, převážně pak v populárních lázeňských destinacích. Poloha hotelu je vynikající - hotel stojí v barokním centru města, blízko všech kaváren a restaurací a zároveň jen 10 minut chůze od populárních lázní a Dunaje, jehož okolí je vhodné k procházkám či projížďkám na kole. Hotel disponuje více jak sto příjemně zařízenými kuřáckými i nekuřáckými pokoji, který každý má vlastní sociální zařízení s fénem. Pokoj je dále vybaven TV, telefonem, rádiem a minibarem.

Árpád út 34
Győr, 9021
Maďarsko
raba.sales@danubiushotels.com
Webstránka
+36-96-889-400

Recenze hotelu

41 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Bohumil Vlček

Co bylo inzerováno, to jsme obdrželi, strava výborná, porce velké. V recepci byli vstřícní.

Zuzana Bruderová

Hotel odpovídal popisu. Personál byl příjemný a vstřícný. Vše bylo OK. To vše završila nádherná výzdoba města při začínajícím adventu.

Jana Vostárková

Co bylo psáno, bylo i dáno. Naprostá spokojenost. Personální hotelu milý, ochotný. Jídlo výborné, pochvala kuchařům.

Ľuboš Martiška

Strava výborná, chýbalo viac možností wellness, prostredie pekné, čisté a personál milý ústretový.

Petra Bukovská

Hotel z jedné strany přístavba panelák, z druhé strany nádherná stavba. Pokoje velmi čisté a prostorné, denně úklid, výměna ručníků. Nadstandartní strava, velmi bohatá snídaně, večeře bufetové. Personál ok. Hovoří anglicky, německy. Parkování za 6,5 EUR denně naproti hotelu v garážích banky. Rezervace byla nutná dopředu.

Eva Kuchařová

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, vše odpovídalo popisu, strava vynikající, personál hotelu byl velice ochotný a příjemný.

Tomáš Drška

S pobytem, ubytováním, hotelem, jídlem a službami jsme byli velmi spokojeni. Městské lázně byli sice v náš termín značně přeplněny, ale co se dá dělat, na svátek vyjeli všichni Češi.

2 Machala

Hotel je na velmi dobrém místě v centru krásného historického města. Služby hotelu jsou kvalitní. Strava předčila naše očekávání - výborná. Doporučujeme.

Stanislava Hutáková

Hotel odpovídal popisu, vstřícný personál, výborná strava.

Wendy Dolejskova

Super, odpočinek. Hotel dobrý, personál velice milý a vstřícný.

Ivan Sehnal

Zařízení hotelu trochu starší, ale velmi čisté a v pořádku. Jídlo výborné a personál příjemný.

Monika Meciarova

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál ochotný. Hotel pěkný, čistý. Neměli jsme žádný problém.

Lucie Ziková

Ano, s pobytem jsme byli velmi spokojeni, velmi dobré jídlo, ubytovací služby, lázně. Jediná malé mínus bylo parkování v Gyoru, nemohli jsme půl hodinku najít místo k parkování v okolí hotelu. Jinak velká spokojenost. Doporučení je pro pobyt s dětmi malá ZOO v Gyoru, poslední den jsme prožili tam a super.

Jan Machus

Pobyt byl super. Hotel pěkný, město pěkné a bazén pěkný. Jídlo na hotelu super.

Věnceslava Černá

Byli jsme spokojeni, byli jsme zde již po druhé. Měli jsme s sebou dvě děti na přistýlce, ale večeře pro ně byla malá. Nevadilo, dokrmili jsme je jinde. Perfektní je poukaz do lázní pro všechny.

Ludmila Mačudová

personál hotelu byl velmi příjemný a ochotný, hotel v centru

Ludmila Tupcová

Byly jsme velmi spokojené s personálem hotelu i s prostředím hotelu. Strava byla výborná a personál velmi laskavý a milý.

Milan Švub

Všechno v pořádku, personál hotelu a restaurace na úrovni.

Dagmar Rychlá

Tento hotel jsme navštívili poslední týden v květnu t.r. A byla to naše druhá návštěva tohoto krásného historického města a zase jsme byli nadmíru spokojeni a nadšeni. A k hotelu samému: výborné umístění v centru města, docházková vzdálenost do nádherného areálu lázní, pokoj dle předem vysloveného přání, čistota, klid, k dispozici výtahy. A jídlo? Nemáme slov, bohatý snídaňový bufet a večer v belgické restauraci výběr z mnoha jídel (i kosmopolitních:-)), jídelní lístek od druhého dne i v češtině a tříchodové menu, které je tak chutné, že je musíte sníst, i když už si myslíte, že do sebe nic nedostanete. Jediná výtka - minerální voda k večeři pouze první den, druhý den sice velmi ochotný, ale patrně neinformovaný personál dával minerálku pouze proti zaplacení, s kohoutkovou vodou problém nebyl. Nebyly problémy ani s check-in ani check-out, samozřejmě možnost uložení zavazadel v recepci. Doporučujeme a již nyní se těšíme na - dá-li Bůh -příští návštěvu

Aleš Štěrba

Vše v pořádku,pouze avizovaná minerální voda,která měla být k dispozici celý pobyt vůbec nebyla.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím