Hotel Sun ****

Hotel Sun ****
4,33 3
Hotel Sun ****

Stylový hotel Sun **** leží u proslavených Slunečních jezer, které i v chladnějších dnech nabízí příjemné prostředí pro procházky a relaxaci.

Krásně zařízené dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, trezor, mini - chladničku, LCD TV s bohatým výběrem programů a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí široký sortiment jídel z drůbeže, vepřového masa a ryb. Děti si zase s radostí zkrátí chvíli v dětském koutku.

Slnečné jazerá – sever
Senec, 903 01
info@hotelsun.sk
Webstránka
+(421) 220 201 020
+(421) 245 925 897

Recenze hotelu

3 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ingrid Ťapajnová

S pobytom sme boli velmi spokojní, od ubytovania, stravy, wellnessu, až po príjemní personál. Vrelo odporúčam nielen samotný hotel, ale aj cele Slnečné jazerá s aquaparkom.

Martina Čejková

- vše odpovídalo - byli jsme spokojeni

Kateřina Huzinová

V hotelu SUN jsme byli už druhým rokem. Vloni byl hotel v rekonstrukci, tak jsme se letos těšili na změny. Hotel je situovaný v areálu Slunečných jezer. Bez problémů se dostanete až k němu autem. PARKOVÁNÍ - před hotelem zdarma, ale věčně plné, takže se pak parkuje naproti přes cestu, kde se kempuje ZAMĚSTNANCI (většinou asi brigádnici, byli to samý mladí lidé tak okolo 20 a míň let) - obrovské množství, ale nejsou dostatečně informovaný, každý vám dává jiné info, ale jinak jsou velice úslužní a vstřícní, snaží se váš problém řešit JÍDLO - měli jsme polopenzi, ráno a večer formou švédských stolů. - snídaně trošku monotonní - vajíčka (různé způsoby úpravy), párky, slanina, salámy, sýry, pečivo, džusy, káva, ovoce, cornflaky, sladké buchty - večeře - různé druhy masa, omáčky, přílohy, salát bar, sladké koláče, ovoce - jídlo pestré a chutné, pro rodinu s dětmi ideální, děti si vybraly na co měly chuť BAZÉNY - dva venkovní bazény - sladkovodní, slaný (ve vnitřním dvoře) - dostatek lehátek, bar, voda čistá WELLNESS - dvě vířivky, dvě sauny - volno kdykoliv, soukromě za příplatek POKOJE - jelikož jsme jeli přes Slevomat, tak už jsme věděli, že k voucherům dávají menší pokoje, ale byl balkón, což jsme uvítali - uklízeli pokoj denně, ale jen tak povrchově, aby se neřeklo. Odpady v koupelně nefungovaly vůbec, sprcha se pokaždé ucpala a umyvadlo, když se vyndal špunt bylo naprosto černé a ucpané, záchod taky nebyl moc čistý -my jsme po příjezdu reklamovali utržené prkénko na záchodě, hned druhý den bylo dáno nové ČISTOTA - je vidět, že se snaží, ale při těch davech lidí, který hotelem projdou, je to naprosto nemyslitelné, udržet standard čtyř hvězd - přikládá se víc na kvantitu než na kvalitu, což by hotelu určitě prospělo DĚTSKÉ HŘIŠTĚ - děti se vydováděly na trampolíně a skluzavkách - kovové a těžké houpačky nejsou zdaleka bezpečné. Jsou situovány hned u vchodu, a pokud dítě se rozhodne houpat a už se někdo houpe, chvilka nepozornosti a díra v hlavě a šití je tu. Muž naštěstí dítě postrčil a sám dostal tržnou ránu, ale dítě bylo zachráněno. - okolí kolem dětského hřiště nepůsobí vůbec vábně - hřiště je špinavé, a určitě by stálo za to, obnovit těch pár naprosto rozbitých hraček, které se tak různě povalují okolo, a jsou popadané i v prostorách za plotem, mimo hřiště, kam asi hodně dlouho nikdo nevkročil OKOLÍ HOTELU - vstupní vchod působí pompézně a snaží se nalákat na luxus, spolu se vstupní halou a recepcí, které jsou nové. To je ale asi vše. - zadní část hotelu, kolem dětského hřiště by potřebovala tvrdý zásah zahradníka CELKOVÝ DOJEM - pro rodinu s dětmi doporučuji. Hotel je rodin s dětmi plný, takže na nějaké drobky a křik nikdo nereaguje - čtyři hvězdy jsou myslím nadhodnocené - v okolí je spousta aktivit - aquapark, jezero, Senec, oáza sibiřských Tygrů, výletní vláček,takže na hotelu se nemusí trávit čas pokud počasí dovolí

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím