Hotel Horní Pramen **+

Hotel Horní Pramen **+
4,73 15
Hotel Horní Pramen **+

Vyrazte na odpočinkový víkend nebo týdenní dovolenou a užijte si báječné dny v hotelu Horní Pramen uprostřed krkonošských lesů ve Špindlerově Mlýně.

Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem, ze kterého se můžete kochat na centrum Špindlerova Mlýna nebo Labskou přehradu.

V hotelové restauraci se pak můžete těšit na české pochoutky z místních surovin, díky kterým načerpáte dostatek energie na výlety do okolí.

Během hezkých slunečných dní pak určitě oceníte posezení na terase, která je orientovaná směrem ke Špindlerově Mlýnu a nabízí tak pěknou podívanou.

Špindlerův Mlýn 25
Špindlerův Mlýn, 543 51
info@hornipramen.cz
Webstránka
+420 739 168 616

Recenze hotelu

15 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Veronika Studená

Hotel byl sice dál od centra, ale procházka příjemná. Hotel pěkný, jídlo dobré. Velmi milá a příjemná slečna recepční.

Stanislav Vedra Vedra

Se vším jsme byli velice spokojeni. Velice příjemný personál snažící se vyjít vstříc našim požadavkům. Pokoj byl sice menší ale pro dva úplně postačující. Prostředí perfektní.

Olga Hasáková

Hotel je na moc pěkném místě, v podstatě přímo v lese, dá se jít rovnou po značených cestách na spoustu výletů (Bílá Labe, Luční bouda, Sněžka). Milý personál. Možnost mít s sebou psa. Dobré jídlo. Saunu jsme nestihli využít.

Jan Mikulčík

Hotel útulný, čistý, personál skvělý, vstřícný a ochotný, vše proběhlo zcela perfektně

František Eliáš

Až na počasí (mlhy, déšť) byl pobyt výtečný, strava výborná, personál velmi ochotný. Ze zkušenostmí z našich výletů doporučuji tůru ze Špindlerovky (tam busem) přes údolí Bílého Labe a Dívčí lávky zpět do Špindlu, či tůru ze Špindlerovky na Moravskou boudu, Davidovky a Dívčí lávky zpět do Špindlu, výlet do údolí Sv.Petra do Dlouhého dolu atd.atd.

Jana Hejníková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše odpovídalo přesně tomu, co bylo v nabídce kupónu, služby hotelu na úrovni, personál velmi milý a ochotný, kuchyně výborná, okolí krásné, spoustu tipů na výlety, turistika se dá provozovat i když počasí není ideální.

František Maštera

Prostředí hotelu i chování personálu, jak v recepci, tak i obsluhy v restauraci bylo na vysoké úrovni. Co se týká služeb, jak stravy, tak i wellness jsme byli velice spokojeni, personál nám vždy vyšel vstříc.

Ingrid Kovalová

Prostředí hotelu se nám líbilo a pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava na hotelu byla dobrá, některé jídlo se povedlo více, jiné méně. Sauna v hotelu byla dle potřeby k dispozici, avšak požadovaný efekt byl rušen nižší teplotou a nepřítomností bazénu pro zchlazení. Personál hotelu byl velice příjemný a ochotný. Doporučujeme turistické trasy a návštěvu Luční či Labské boudy pro občerstvení. Ve Špindlerově mlýně určitě né kavárnu Bogner a určitě krkonošské kyselo v rodinném srubu cca 300 m od lanovky na Medvědín.

Karel Pitař

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Prostředí krásné klid uprostřed přírody. Strava pestrá výborné kvality a porce k nesnězení. S tak příjemným a ochotným personálem od recepční, přes kuchyň až po servírky jsme se ještě nesetkali.

Zuzana Jedličková

Perfektní prostředí, personál i strava. Byli jsme velmi nadšení skvělým a velice příjemným personálem. Jídlo bylo vynikající a porce veliké. Dovolená předčila naše očekávání!

Dominik Stanek

Co bylo na tomto pobytu nejlepší byl personál, jelikož nám vyšli vždy vstříc a někdy jsme to opravdu ani nečekali. Výborné jídla, velká nabídka ze švédských stolů při snídani. Absolutní spokojenost za cenu, kterou jsme zaplatili.

Josef seethaler

Prostředí krásné, strava dobrá, personál výtečný. Krásná příroda.

Marta Bisová

Jedlo a personál veľmi dobré. Krásne prostredie hotel.

Lucie Ledvinová

Hotel odpovídal popisu, velmi milá a ochotná recepční.

Eva Šeligová

Krásné prostředí, milý a velmi ochotný personál hotelu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím