Horský hotel Flora

Horský hotel Flora
4,50 6
Horský hotel Flora

Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis. Hotel Flora disponuje restaurací, barem s diskotékou, společenskou místností a 20 pokoji o dvou až čtyřech lůžkách, vybavenými vlastní koupelnou. Celková kapacita čítá až 60 osob. V letních měsících je v provozu venkovní vyhřívaný bazén. Můžete si zde zahrát stolní fotbálek, šipky, kulečník a další společenské hry.Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi. K hotelu vede silnička, parkování osobních vozů je možné přímo u budovy (pouze v létě). Centrální parkoviště je vzdáleno asi 300m. 

Dolní Mísečky 156
Vítkovice, 512 38
flora@brezina.cz
Webstránka
602 39 33 34

Recenze hotelu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Naděžda ILDŽOVÁ

Vše bylo v pořádku. Strava velmi chutná.

miloslava kotlíková

Vše co bylo deklarováno bylo splněno. Ideální místo pro výchozí trasy na hřebeny Krkonoš, klid, dobrá strava a vstřícnost personálu.

Miluše Sobolová

Horská chata Flora je umístěna v krásném prostředí Krkonoš, nedaleko Horních Míseček, a tím i nedaleko Medvědína. Ubytování je příjemné, zařízení starší, ale udržované v čistotě, poměrně nové sociální zařízení je součástí pokoje. Pokoj jsme měli 3 lůžkový, vzdušný, s výhledem do údolí. Strava byla domácí, večeře bez možnosti výběru, ale chutné. Paní kuchařky byly ochotné a nabízely přídavky. Celý personál příjemný a ochotný. Doporučujeme všem, kteří mají rádi klid. Výhodou je blízkost (cca 1 km) lyžařského střediska.

Markéta Plaňková

Byli jsme moc spokojeni, vše ok. Výborná kuchyně

Renata Zelenková

Vše bylo v naprostém pořádku, velmi ochotný perzonál, jídlo chutné.

Petr Tomášek

vse v pořadku , vse dle nabídky, super obsluha , super kuchyne

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím