Hotel Husárik ****

Hotel Husárik ****
4,76 49
Hotel Husárik ****

Vydejte se do oblasti malebných vrcholků a rozmanité přírody a užijte si Vaši dovolenou v Hotelu Husárik****. Ten leží blízko českých hranic a je tak jednoduše dostupný. Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s masivním nábytkem. Ty mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, fén, minibar, trezor. Některé z nich disponují také balkonem. Těšit se můžete na chutnou polopenzi podávanou v hotelové restauraci. Najdete tu také kavárnu a parádní terasu, kterou jistě oceníte během slunečných dnů.

Časť u Husárikov 2259
Čadca, 022 04
Slovenská republika
recepcia@hotelhusarik.sk
Webstránka
+421 414 334 766

Recenze hotelu

49 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Emerich Klus

Hotel byl super. Lokalita a kuchyně perfektní. Trochu vrzavá postel, ale to se věřím zlepší. Moc doporučujeme.

Irena Holinkova

Krásný hotel, velmi příjemný a ochotný personál. Celková maximální spokojenost. Ráda pojedu zase. Doporučuji.

Gabriela Soukupová

Hotel Husárik nás mile překvapil. V reálu bylo vše ještě hezčí. Všude krásně čisto, útulno, personál velmi, velmi ochotný. Pokud bych měla hodnotit tak 1***

Hana Potůčková

Hotel má velmi pěkný interiér i okolí hotelu je vkusně upraveno, popis souhlasí, všechno jsme obdrželi, strava výborná a dostatečné množství, personál milý a ochotný.

Hana Pacalová

Prostředí hotelu bylo krásné. Ubytování odpovídalo popisu, pouze bych upozornila na to, že hotel nemá výtah. Byli jsme ubytování až ve 4. patře a pro invalidního člověka to byl problém.

Petra Navrátilová

S vybraným pobytem v hotelu Husárik jsme byli velice spokojeni. Velice krásně zařízený hotel, vše odpovídalo popisu v nabídce, služby i personál v super kvalitě, stravování excelentní!!! Jako třešnička na dortu vyšlo i slunečné podzimní počasí, že jsme mohli obdivovat krásné okolí hotelu a hlavně výhled při naší procházce v nejbližším okolí. Můžu jen doporučit!

Zdeňka Šíblová

Hotel Husárik je v krásném prostředí, s nádherným stylovým vybavením s mnoha milými drobnostmi. Příjemný a pohodový personál plní všechna přání hostů.

Vaclav Zdarek Zdarek

Ubytování velice komfortní + výborná strava + vstřícný personál = příjemná dovolená. Hotel Husárik **** - vše odpovídalo nabídce.

Žaneta Szkorupová

Prostředí hotelu bylo krásné. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla výborná, a personál hotelu byl velice příjemný.

Alena Přibylová

Hotel Husárik - velmi hezký, předčil naše očekávání, bazén vynikající, teplý 30st.C, kouzelné osvěžení v parných dnech, pokoje nádherné, čisté, okolí upravené. Dětské hřiště vybaveno potřebami pro děti - domečky, trampolína, pískoviště atd. Škoda pouze, že bylo sucho a nerostly houby, v okolních hlubokých lesích by to byl požitek.Děkujeme.

Anna Kovářová

Spokojení, prostředí, krajina, východ slunce - prostě nádhera!

František Hrbáček

Prostředí - krásné. Strava, wellness - velmi dobré. Personál -ochotný. Tip na výlet - Velká Rača.

Josef Benko

Vše bylo ok, včetně personálu. Jen bazén by mohl být trochu větší. Jinak celková spokojenost!

Anna Macháčková

Hotel Husarik je moc hezký a vše co nám bylo slíbeno bylo splněno.

Veronika Macášková

Personál milý, ochotný. Jídlo výborné.

Miroslav Farkaš

Prostredie hotela výborné presne ako bolo v popise. Všetko čo bolo v kupóne sme obdržali. Personál hotela bol veľmi milí a ústretoví, nebolo badať, že sme im na obtiaž. Vždy bol pre nás pripravený úsmev a všetci sa správali veľmi pekne.Cítili sme sa u vás ako doma. Odporučvil by som návštevu Starej Bystrice, kde je slovenský orloj.

Dalibor Kurek

Krásné prostředí, nádherný hotel, obdrželi jsme vše, co bylo přislíbeno. Personál velmi ochotný. Drobná negativa: bazén je poměrně malý, kromě sauny (kterou jsme si museli zapnout a počkat, až se zahřeje) a masáže za plnou cenu už nebylo nic dalšího k dispozici; hotel nemá výtah. Celkově jsme ovšem byli velmi spokojeni a můžeme doporučit.

aleš lanča

Krásný hotel v ještě hezčím prostředí s nádherným výhledem. Pobyt odpovídal popisu, služby velmi dobré, jen dosti drahá sauna. Personál v celku profesionální.

aleš lanča

Velmi pěkné prostředí, krásný hotel s nádherným výhledem, poskytované služby OK, personál se choval velmi dobře. výlety v okolí jsou omezené, nedostatek turistických cest.

aleš lanča

Prostředí hotelu bylo krásné, pobyt odpovídal popisu, jen jsem počítal, že budu v pokoji s výhledem na hory, což se nevyplnilo.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím