Hotel Magnolia ****

Hotel Magnolia ****
4,70 23
Hotel Magnolia ****

Hotel Magnólia**** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Z pokojů je výhled na řeku nebo na cetrum města. Restaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky. Hotel leží v centru dění - jen 200 metrů na lázeňskou promenádu i na lázeňský ostrov. V relaxačním centru je bazén i 2 sauny. Navštívit můžete i kosmetické studio Beauty. 

Nálepkova 1
Piešťany, 921 01
Slovenská republika
recepcia@hotelmagnolia.sk
Webstránka
+(421) 333 243 122

Recenze hotelu

23 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Šárka Čumíčková

Prostředí hotelu krásné, ubytování super, strava průměrná.

Radka Hajdůchová

Na pobytu byli mí prarodiče a přijeli opravdu nadšení. Hotel sice z venčí moc hezký nebyl, ale uvnitř to bylo krásné, říkali.

Peter Miček

Dobrý den, byli jsme spokojeni s hotelem stravou no procedury mohli být lepší, bazén jenom chvíli otevřený a ještě školy tam měly kurzy plavání. Jinak OK.

Helena Dolejšová

Velmi kvalitní služby hotelu, výborné umístění v centru. Prima hotelový bazén, výborně vařili. Výlet na Slňavu byl moc prima.

Jaroslav Otáhal

Prostředí hotelu bylo vynikající. Všechno, co bylo na kuponu uvedeno, bylo možné obdržet. Strava byla výborná, velká možnost výběru jídla a každý si měl možnost vybrat, co by mu chutnalo. Líbilo se mi koupání v bazénu, který byl přímo v hotelu Magnolia a využíval jsem i saunu, která byla v blízkosti bazénu. Personal hotelu se choval velmi slušně a ochotně poradil na každý dotaz, když si ubytovaný nevěděl s něčím rady. Dalším zákazníkům bych doporučil, aby si přečetli možnosti výletů do okolních míst okolí Piešťan, které jsou pěkné a které je zaujmou.

Danuše Wranová

Velká spokojenost. Pokoj v sedmém patře s výhledem na Váh, denní úklid, hotel na začátku pěší zóny. Krásná jídelna, velmi dobré jídlo, dostatečný výběr, stále doplňováno. Zkuste také obědové menu, je nápadité. Číšníci, recepční ochotní, pozorní. Nic není problém. Přes Velikonoce bylo v Piešťanech ME v rugby, všichni účastníci bydleli v hotelu, ale hotel zvládal perfektně. Na fyzioterapii vstřícnost a odbornost. Piešťany jsou krásné, všude dobré kafe. Na místní dopravu moc nespoléhejte, jezdí sporadicky, podívejte se raději dopředu na jízdní řád. Slovenské železnice jsou kapitola samy pro sebe, ČD se omlouvám za vše, co jsem proti nim řekla.

Jiří Šauer

Prostředí velice pěkné, výborné jídlo, vstřícný personál, opravdu super.

Jana Rybárová Rybárová

Prostředí hotelu i personál byl velmi příjemný. Se stravováním jsme byli velmi spokojeni. O wellness jme měli trochu jinou představu.

Dana Hučíková

S pobytem jsme byli velmi spokojení,v hotelu Magnolia v Píšťanech,jsme byli již přes Slevoking po druhé a pokud bude v nabídce i příští rok,rádi toho využijeme .

Ivana Šebková

Na výborné úrovni, již jsem nakupovala zde víckrát.

Lenka Horáková

Maximální spokojenost, hotel odpovídal popisu, ochotný personál, nádherný výhled a okolí. Hotel můžu jenom doporučit.

Darja jasoňková

Hotel byl super, personál ochotný, všude čisto.

Pavel Gula

bylo to poprvé, kdy jsem využil vašich služeb, a byl jsem spokojen

Helena Schwarczová, Mgr.

Byli jsme v hotelu Magnolia před dvěma lety a byli jsme maximálně spokojeni. Proto jsme si pobyt zde opětovně zvolili.

Marta Votroubková

Ubytování vcelku slušné, personál velice dobrý, plná spokojenost.

Pavel Barvír

Spokojeni,jenom parkování by mohlo být v ceně

Aleš Kobza

Všechny služby uvedené ve voucheru byly poskytnuty. Komunikace s hotelem byla vstřícná.

Eva Skopalová

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, nabízené služby odpovídaly popisu.

Eduard Heczko

Spokojen, pobyt a služby byly v rozsahu odpovídající nabídce.

Lenka Novotná

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i jídlem. Wellness centrum bylo podle nás kapacitou nedostatečné pro tak velký hotel. Parkování by podle nás mělo být v ceně pobytu. Jinak vše super.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím