Sporthotel Dachstein West ***

Sporthotel Dachstein West ***
5,00 6
Sporthotel Dachstein West ***

Ve Sporthotelu Dachstein West*** si užijete pohodovou letní dovolenou se vším všudy. Ubytování nabízí hotel v příjemně zařízených pokojích. K dispozici je pro hosty na standardních pokojích TV, rádio, fén a také vlastní sociální zařízení. V hotelu najdete restauraci, kavárnu a parádní terasu, kterou oceníte během slunečných dní. Odpočinout si pak můžete v hotelovém wellness centru, které nabízí saunu, parní lázeň a infra saunu. Po celodenních výletech tak určitě oceníte příjemný relax jen pár kroků od Vašeho pokoje.

Annaberg 72
Annaberg im Lammertal, 5524
Rakousko
info@sporthotel-dachsteinwest.eu
Webstránka
+43 676 516 7173

Recenze hotelu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

dana chyňavová

Všechno bylo skvělé, pokoje, čistota, vybavení, jídlo, místo i personál.

Roman Šustek

Hotel velmi pěkný, obsluha a recepce nadmíru ochotná a vstřícná, jídlo skvělé. Prostě klasický rakouský horský hotel rakouských majitelů, kteří si váží hostů.

Iveta Chárová

Hotýlek byl krásný, personál moc milý, naše očekávání to dokonce předčilo :) Výborná byla i sauna po lyžovačce. :)

Irena Halasova

Hotel super, dostali jsme vše, co jsme dostat měli, personál skvělý.

Radka Fenclová

Strava - výborná, ubytování - hezké, personál - milý a pozorný pobyt splnil vše, co sliboval. Krásný výlet do Flachau autem, pak lanovkou nahoru a tam pěší turistika Další pěkný výlet ke Gosausee, výhled na ledovec.

Leona Thielová

Hotel odpovídal popisu, spíše předčil očekávání. Strava neměla chybu, personál byl velice příjemný, ochotný. Jen nemluvili česky, ale s tím jsme si poradili. Využili jsme 1x wellness, 1x lanovku zdarma a na více nabídek nám nevyšel čas nebo nebylo vhodné počasí. (kolo, tenis, koupání v Abtenau, ...) Paní na informacích nám každý den ráda dobře poradila a doporučila, co bychom neměli vynechat z blízkého okolí. Na výlet můžu doporučit turistickou trasu okolo Gosausee až na Adamekhütte. Zážitek byl i výlet lanovkou pod Dachstein a výšlap k Seethalerhütte. Velice příjemné bylo putování po salaších v okolí Annabergu, které nám také doporučila paní z infocentra. Hodnotím dovolenou, jako velice vydařenou, jen jsme mohli mít lepší počasí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím