Hotel Lövér ***


Užijte si dovolenou v hotelu Lövér
 • Užijte si dovolenou v hotelu Lövér

  Užijte si dovolenou v hotelu Lövér

 • Dopřejte si vydatný odpočinek díky neomezenému wellness

  Dopřejte si vydatný odpočinek díky neomezenému wellness

 • Součástí wellness centra je samozřejmě sauna

  Součástí wellness centra je samozřejmě sauna

 • Pokoje jsou krásně zařízeny

  Pokoje jsou krásně zařízeny

 • Těšit se můžete na chutnou polopenzi

  Těšit se můžete na chutnou polopenzi

 • Hotel myslí i na děti

  Hotel myslí i na děti

 • Ubytujte se v hotelu uprostřed lesů

  Ubytujte se v hotelu uprostřed lesů

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Super relaxaci si užijete i v lázních Hegyko

  Super relaxaci si užijete i v lázních Hegyko

 • Navštivte plavecký hotelový bazén

  Navštivte plavecký hotelový bazén

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 831

Kontaktní informace:

Hotel Lövér ***
Várisi út 4
Sopron, 9400
Maďarsko

Hotel se nachází v krásné lokalitě uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Projděte si maďarské město s nádhernými historicky památkami středověku. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Na vyžádání vám v hotelu také zapůjčí župany za 700 HUF (cca 70 Kč)/pobyt, které můžete využít při vstupu do wellness.

Klidně s sebou vezměte i svého oblíbeného čtyřnohého miláčka. Hotel je totiž "pet friendly", což znamená, že menší zvířata jsou zde vítána - platí pro celkem 8 pokojů (více informací na recepci) a je možné zapůjčit si malou matraci na podlahu nebo dětskou postýlku.

Načíst dalších 8 z 85 recenzí
Marie Hlinková

Absolutně se vším spokojeni. Kupon byl pořádku, strava a personál perfektní, taktéž ubytování i wellness, bazén sice není tak velký, ale na relaxaci a osvěžení stačí. Doporučujeme Neziderské jezero které jsme objeli na kole, rovněž Esterházyho zámek ve Fertodu a jako lahůdku lázně v Hegyko.

Dana Gáliková

Hotel se nachází v lesoparku, kde je plno stezek, jak pro pěší, tak i pro kola, takže okolí hotelu se nám moc líbilo. Hotel byl také pěkný, čistý. Jídlo výborné a personál byl velice příjemný a ochotný. Domluvíte se tam dobře německy i anglicky. Veškeré brožury jsou dokonce v češtině. Wellness by mohlo být větší, ale při menší obsazenosti hotelu dostačující. Je zde i velká možnost výletů. Šoproň je krásné město a doporučit mohu i lázně Hegyko kam se dostanete autem asi za 25 min.

Jaroslav Odstrčil

Výborné zázemí, wellness, skvělé jídlo, nádherné okolí.

Jaroslava Kubíčková

Byli jsme s vnoučaty podruhé, krásné prostředí, super wellness, velice chutné jídlo s velkým výběrem, ochotný personál, ještě nebyly vybaleny kufry a kluci spěchali do bazénu. Dáváme jedničku i s hvězdičkou.

marie jesenakova

Tento pobyt sme absolvovali uz niekolkokrat a vzdy sme boli velmi spokojni. Prostredie je prijemne, personal profesionalny a ochotny, strava pestra a kvalitna. Vsetky sluzby su na vysokej urovni a nestretli sme sa so ziadnym zjavnym nedostatkom.

Helena Kulčárová

Vrátili sme sa včera. S pobytom sme boli veľmi spokojní. Hotel veľmi čistý, ako i izby. Služby perfektné. Mali sme aj masáž, dopredu objednanú, ako i kozmetické služby, samozrejme mimo kupón, za ktoré sme platili, a boli sme nadmierne spokojní. Personál bol veľmi príjemní v celom hoteli. Strava výborná, chutne všetko pripravené. Wifi internetové spojenie super aj na izbe ako i v celom hoteli. Wellness sme nevyužili, nakoľko sme nemali toľko času, skôr sme využili prehliadku mesta, pamiatky, múzeá, atď. Čo bolo na kupóne uvedené, bolo nám všetko zabezpečené, ba naviac sme mali k dispozícii od 7.00 do 17.00 horúci zelený čaj s citrónom zo samovaru každý deň grátis. Hlavné námestie bolo čiastočne v rekonštrukcii, čo svedčilo o tom, že sa starajú o to, aby mali čo najviac spokojných turistov. Mestský autobus má zastávku pri hoteli a chodil dosť často. Odporúčala by som návštevu čokoládovne s koštovkou. Robia tam veľmi chutnú a kvalitnú čokoládu. Ďalej hotel má v ponuke nočnú hodinovú prechádzku s fakľou na neďalekú rozhľadovňu v peknom počasí, za symb. príplatok so sprievodkyňou. V hoteli sú vyložené pri recepcii letáčiky o rôznych kultúrnych, športových programoch, alebo o rôznych návštevách mesta. S dobrým pocitom sme odchádzali z hotela.

Eva Svejkovská

Hotel a služby odpovídaly popisu. Vše bylo naprosto v pořádku.

Alica Kovalčíková

S pobytom sme boli veľmi spokojný, prostredie sa nám páčilo. Bolo nám poskytnuté všetko čo bolo uvedené v kupóne. Personál príjemný a so službami sme boli nadmieru spokojní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím