Alpenhof Hotel ***

Alpenhof Hotel ***
4,78 9
Alpenhof Hotel ***

Vydejte se na dovolenou do hotelu Alpenhof, který najdete v alpském středisku Semmering. Ať už hledáte klidný odpočinek nebo chcete pobyt strávit aktivně, lokalita je ideální volbou pro všechny. 

Ubytování nabízí hotel v příjemně zařízených pokojích. K dispozici je zde vlastní sociální zařízení, televize, satelit a telefon. Pokoje v prvním a druhém podlaží mají také balkón.V hotelu najdete i dvě restaurace, kde si pochutnáte na hotelových specialitách. Poté můžete navštívit bar a dát si třeba něco dobrého na zub. Během slunných dní pak dozajista oceníte odpočinek na terase hotelu. 

Am Alpenhof 1
Steinhaus am Semmering, 8685
info@alpenhofhotel.eu
Webstránka
+43 266 421 194, +43 699 113 22 961

Recenze hotelu

9 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zdenka Ballarinová

Hotel je rodinného charakteru, personál velmi příjemný, strava výborná, pro děti velké vyžití.

Ilona Adámková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Strava, wellness, ubytování vše odpovídalo popisu v nabídce.

Tereza Tlačilová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Krásné prostředí hotelu, klid, skvělá strava. Všeho byl naprostý dostatek. Velmi příjemný a ochotný personál. Relativně příznivé ceny nápojů. Obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce. Vřele doporučuji všem, kteří hledají kvalitní služby za rozumné peníze.

Rudolf Zimmermann

Prostředí hotelu krásné, služby výborné, strava výborná, personál velmi ochotný a slušný. Jenom ubytování bylo v malém pokoji bez výhledu, hleděli jsme na stromy v lese a roh domu.

Roman Zaloudek

Prostředí hotelu velmi příjemné a čisté, strava vynikající! Možnost využití velmi pěkného bazénu po dobu celého dne zdarma řadí tento náš pobyt za velmi pěkný a můžeme jen doporučit.

Renáta Prokešová

Hezký hotel, pěkné okolí, personál milý, strava dobrá ale menší výběr.

Marina Pelclová

Hotel je velmi pěkný,personál milý,krásná příroda.

Libor Lerch

Prostředí hotelu dobré, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Strava i wellness výborné. Personál hotelu ochotný a zdvořilý. Byli jsme naprosto spokojeni.

Klára Macková

Vše odpovídalo popisu.Prostředí hotelu příjemné.Co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi.Služby velmi dobré,personál velice příjemný a ochotný,strava výborná.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím