Hotel Zadov *** je přímo u sjezdovky
 • Hotel Zadov *** je přímo u sjezdovky

  Hotel Zadov *** je přímo u sjezdovky

 • V komfortně zařízených pokojích hotelu najdete TV

  V komfortně zařízených pokojích hotelu najdete TV

 • Odpočinout si můžete také ve vířivce

  Odpočinout si můžete také ve vířivce

 • Milovníci saun si přijdou na své

  Milovníci saun si přijdou na své

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na místních dobrotách

  V hotelové restauraci si pochutnáte na místních dobrotách

 • Kvůli lyžování nemusíte daleko

  Kvůli lyžování nemusíte daleko

 • Užijí si dospělí i děti

  Užijí si dospělí i děti

 • Pobyt si užijete v jakémkoli ročním období

  Pobyt si užijete v jakémkoli ročním období

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 979

Kontaktní informace:

Hotel Zadov ***
Zadov č.p. 350
Stachy, 384 73
Česká republika

Hotel Zadov najdete v kouzelné přírodě Šumavy v obci Stachov. Díky své poloze na svahu z něj můžete každý den obdivovat okolní pohádkovou krajinu.

Ubytování nabízí hotel v nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. V hotelu dále najdete restauraci, bar, kavárnu a parádní venkovní terasu ideální pro letní dny.

Také děti se zde určitě nudit nebudou. Vyřádit se můžou na hřišti na míčové hry nebo v dětském koutku. Lokalita pak skýtá nespočet zajímavých míst pro výlety, kam můžete vyrazit pěšky nebo na kole, které vám v hotelu rádi zapůjčí.

Načíst dalších 8 z 101 recenzí
Miroslav Ibl

V hotelu se nám líbilo moc, na recepci nám hned při příjezdu doporučil p. Žampach nádhernou cyklistickou trasu - fakt paráda (Zadov - Pláně -Nové Hutě - Borová Lada - Knížecí Pláně - Bučina - Prameny Vltavy -Kvilda - Horská Kvilda - Zhůří - Zlatá studna - Zadov). V hotelu výborné jídlo - zejména polévky nemají chybu, kam se hrabe Polhreich ). Určitě se do hotelu ještě vrátíme.

Rita Kunclová

Vše bylo na skvělé úrovni. Personál profesionální a ochotný. Vřele doporučuji.

Veronika Bedlivá

Byl to třetí pobyt na Zadově a byli jsme jako vždy spokojeni.

Dana Tomášková

Spokojenost, příjemný personál, velmi dobré jídlo, vybavení hotelu odpovídalo popisu. Tipy na výlet - Modrava, Horská Kvilda, Chalupská a Jezerní slať, Prášily, Kašperk, Churáňov, Knížecí Pláně - vše super.

Marek Gereč

Strava, personál - super!

Miroslav Kunc

Vzhledem k tomu, že jezdíme do hotelu Zadov pravidelně na podzim již téměř 20 let, je zřejmé, že jsme spokojeni a zjistili jsme i řadu zlepšení ve vybavení pokojů a vyhovovala nám změna večeří místo servírovaných na bufetové. S personálem máme ty nejlepší zkušenosti.

jitka jahlová

Prostředí je krásné, vyjížďky do okolí taky, hotel v pohodě, starší klasika, ale čisto, bíle vymalováno, obsluha vzorná, jídlo na to, že tam měli záskok za kuchaře, bylo moc době, neustele doplňováno, byl plný hotel, ale snad nikdo nebyl hlady. Na wellnessu mi vadilo, že jsem chtěla vyměnit saunu za vířivku a to by šlo za příplatek 150 kč, což mě rozladilo, ale napravila to slečna masérka - záskok za sestru - milá, šikovná, pokud toto bude číst někdo z personálu Zadova, tak ji pozdravujte a že držím palce ve studiu. Takže za mě celková spokojenost. Všem hodně zdraví.

Kamil Fridrichovský

Personál příjemný, strava bohatá, wellness super.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím