Hotel Zadov ***

Hotel Zadov ***
4,72 46
Hotel Zadov ***

Hotel Zadov najdete v kouzelné přírodě Šumavy v obci Stachov. Díky své poloze na svahu z něj můžete každý den obdivovat okolní pohádkovou krajinu. Ubytování nabízí hotel v nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. V hotelu dále najdete restauraci, bar, kavárnu a parádní venkovní terasu ideální pro letní dny. Také děti se zde určitě nudit nebudou. Vyřádit se můžou na prolézačkách, hřišti na míčové hry nebo v dětském koutku. Lokalita pak skýtá nespočet zajímavých míst pro výlety, kam můžete vyrazit pěšky nebo na kole, které Vám v hotelu rádi zapůjčí.

Zadov č.p. 350
Stachy, 384 73
Česká republika
recepce@zadovhotel.cz
Webstránka
+420 388 428 187

Recenze hotelu

46 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Dana Křížová

Hotel je standardně vybavený, pokoje čisté. Netekla nám teplá voda ani v umyvadle ani ve sprše. Naštěstí jsme mohli 2x využit vířivku, kde teplá voda ve sprše tekla. Personál je příjemný. Jídlo chutné v dostatečném množství. Křesla k odpočinku na chodbě poněkud ošuntělá. Ale jinak vše příjemné. Poloha hotelu je výhodná jako výchozí bod na túry všemi směry.

Helena Pospíšilová

Vše hodnotím kladně, ubytování, jídlo, vstřícnost personálu.

Miloslav prochazka

Personál profesionální - prostředí na lyže velice dobrý.

Antonín Löffelmann

Vše bylo podle našich představ, strava nadstandardní, stejně tak ostatní služby, milý personál.

Jakub Stejskal

Pobyt v čistém a relativně novém prostředí, polopenze a služby hotelu bez výhrad.

Tadeáš Polcar

Hotel je trošku starší, ale naprosto postačující. Velmi přijemný personál, skvělá je dostupnost lyžařských vleků i bežeckých tratí.

Miloš Dolák

Služby odpovídaly kuponu. Strava výtečná, personál velice ochotný. Dalším zákazníkům mohu vřele doporučit.

Jirka Prazak

Wellness-velmi dobrý, pouze sauna na 1 hodinu je krátká. Personál - ochotný a vstřícný.

Jana Šedivá

V hotelu se nám moc líbilo. Služby také super (sauna a výřivka). Personál hodnotím na 1 ****. Byli ochotní, milí a vstřícní. Musela jsem osobně i poděkovat kuchyni. Vaří doopravdy výborně

Kamil Brauner

Hotel známe, jezdíme tam pravidelně 6 let a moc se nám tam líbí.

Marie Sládková

Hotel je na pěkném místě, personál byl příjemný, výborná kuchyně.

Ja Novotná

Krásná příroda, pěkné pěší túry, obsluha prima.

Eva Anděrová Ing.

Hotel jsme navštívili již 4x, personál je vstřícný, ochotný a příjemný. Sauna funkční nebyla, vykompenzovali masáží. Jídlo dobré, ubytování příjemné. Počasí bylo vynikající, cyklistické výlety vynikající.

Ivana Kratinova

Prostředí hotelu bylo na odpovídající úrovni. Jelikož nebyla v provozu sauna ani vířivka, dostali jsme slevu na víkendový pobyt a pokoj s výhledem na krajinu. Jídlo bylo dobré a bylo ho dost. Personál poradil s výlety a nemůžem si na nic stěžovat.

Lucie Ambrožová

Starší hotel, - slevněná cena na základě kuponu odpovídala kvalitě ubytování, popis dle kuponu odpovídal, prostředí, kde se hotel nachází, je překrásné. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, personál byl vstřícný.

Ilona Svobodová

Byli jsme velmi spokojeni, jídlo výborné, velký výběr, personál příjemný, moc jsme si to užili. Svobodová.

Jiřina Rašmadžianová

S hotelem jsme byli velmi spokojeni, pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli rovněž velmi spokojeni, personál hotelu byl vstřícný. Tato oblast Šumavy nabízí mnoho turistických a poznávacích možností, doporučení je obtížné, záleží na zájmech i fyzické zdatnosti návštěvníka. K dispozici je dostatek informačních materiálů.

Lenka Boudova

Hezký hotel a ubytování, příjemné prostředí.

Jan KVÍDERA

Prostředí odpovídalo nabídce, slušné. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Saunu či vířivku jsme nevyužili. Strava pestrá, dobrý výběr, jídlo kvalitní. Personál standardní. Výhodou je krásná poloha hotelu a z něj nádherný výhled. Výlety si každý plánuje sám, v okolí je KVILDA, SRNÍ, MODRAVA aj.

Jaroslav Dominik

Vše bylo podle popisu i podle našich představ.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím