Hotel Slovan ****

Hotel Slovan ****
4,84 68
Hotel Slovan ****

Vynikající služby a nadstandardní ubytování Vám poskytne Hotel Slovan****, který získal cenu Hotel roku 2014 v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. Hotel má tradici sahající až do roku 1868 - zkušenosti, kvalita služeb a skvělý servis jsou zde zaručeny. Pokoje hotelu jsou stylově sladěny, mají LCD TV, trezor, minibar a samozřejmě vlastní koupelnu s toaletou a fénem. Pro děti je k dispozici dětský koutek. Mottem hotelu je "historie s moderní tváří" a podle toho se také řídí zkušení kuchaři hotelové restaurace. Pochutnáte si zde na chuťově vyvážených pokrmech připravených z kvalitních, sezónních surovin. 

Masarykovo nám. 23/4
Jeseník, 79001
Česká republika
info@slovanhotel.cz
Webstránka
+420 777 779 729

Recenze hotelu

68 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jindřich Červený

Vzhledem výběru doplňkového programu (degustační menu) jsme měli čas na výlety - okolí je překrásné a každému bych doporučil Praděd.

Jaromír Horvát

Personál hotelu velmi milý a pozorný, jídlo chutné a dostatek, procedury odpovídaly nabídce. Jen chybí v hotelu bazén.

Vendula Hůlková

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše odpovídalo popisu na kuponu.

Jaromír Klepek

Prostředí hotelu příjemné, ubytování pohodlné, služby na výborné úrovni.

Marcela Hansliková

Příjemné ubytování, milý a vstřícný personál, výborné jídlo.

Dana Vykouková

Velice ochotný personál od recepce až po kuchyň a vynikající masérky. Ubytování skvělé, kuchyně chutná.

Lidmila Tůmová

Prostředí hotelu příjemné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byli moc spokojeni. Personál hotelu byl moc milý.

katka čeganová

Hotel byl dle našich představ, služby, čistota pokoje, strava - výborné. Personál velmi milý, okolí krásné. S manželem jsme byli nad míru spokojeni a hned jsme hledali, kdy budou jarní prázdniny příští rok, abychom mohli jet zase.

Pavla Křížová

Mně i moji dceři se pobyt velice líbil, welness služby v pohodě, pan masér a paní masérka prováděli masáže s láskou i citem... láskyplní lidé... čistý hotel, personál milí lidé ,vždy měli úsměv na rtu... Jesenicko miluji, hlavně přírodu, lesy, na výlet jedině do lesů na Pritzznitz, projít si prameny, ale to je tak na měsíční pobyt... Jinak tři dny je málo... Děkuji všem, jsem velice spokojena.

Zdeňka Šebestová

Vše na jedničku. Byli jsme na běžkách, takže nabídky výletů jsme nevyužili, pouze doporučené běžkařské trasy.

Jan Brát

Naši rodiče byli velmi spokojeni s ochotou personálu a moc se jim tam líbilo. Všem vřele doporučujeme!

Pavlína Krečmerová

Byli jsme velmi spokojení, výborná strava, výborné masáže, krásný pokoj. Všem vřele doporučujeme.

Jana Houdková

Jednalo se o nejlepší pobyt s wellness službami, který jsem kdy zažila. Milý personál, služby na vysoké úrovni, k tomu krásné prostředí Jeseníku. Prostě SUPER.

Monika Cyprová

Byli jsme maximálně spokojeni. Pokoj byl prostorný, vkusně zařízený a hlavně čistý. Personál příjemný a ochotný. Jídlo velice dobré.

Darina Patková

Bola som veľmi spokojná, Izba bola útulná, wellness a procedúry kvalitné a príjemné. Strava bohatá, obsluhá slušná, ústretová.

Eva Rutová

Maximální spokojenost, hotel velmi příjemný, personál vstřícný, strava výborná s milou a usmívající se obsluhou. Krásná příroda, procházkou do lázní Jeseník, krásné výlety jsou z Karlovy Studánky na Praděd, údolí Bílé Opavice a hřebenovka z Ovčárny na Jelení Studánku a dále až na Skřítek.

Magdalena Kantorová

Prostředí hotelu - velmi pěkné, čisté. Strava - vynikající. Personál - velmi ochotný. Celkem maximální spokojenost.

Stanislava Urbanová

Spokojeni se vším co pobyt měl poskytovat, měli jsme skvělou partu u jídla, jen TV byl nekvalitní příjem.

Jaroslava Malíková

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, strava byla dobrá. Wellness - každý jsme měli 10 procedur, což je velmi mnoho na tak krátkou dobu. Procedury byly provedené dobře, ale v takovém uspořádání neměly kýžený efekt. Např. jsme měli 4 procedury za den. Služby personálu byly výborné.

Jan Lebduška

Vše, jak bylo uvedeno na voucheru. Lázně jsou super.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím