Pension Bertrand

Pension Bertrand
4,08 13
Pension Bertrand

Penzion Bertrand si zákazníci chválí pro výbornou kuchyni a rodinnou atmosféru. Penzion patří českým majitelům, pokud tedy neumíte německy, nemusíte se ničeho bát. Najdete zde také bar, ve kterém můžete nakupovat za koruny. Součástí restaurace je i televize s českými stanicemi. Po náročném dni se můžete v penzionu osvěžit českým pivem. K dispozici jsou zde dva typy pokojů - jednak ty se společným sociálním zařízením (pro 8 pokojů) ideální například pro dovolenou rodin či party přátel. Dále jsou zde pokoje s vlastním sociálním zařízením za malý příplatek.

Einöd 4
Pruggern, 8965
Rakousko
penzion.bertrand@gmail.com
+421 911 695 911

Recenze penzionu

13 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Lenka Pšenicová

Popis hotelu i pobytu odpovídal, obdrželi jsme vše, co kupón nabízel. Prostředí penzionu pěkné, pár kilometrů od lyžařského střediska, penzion starší, pokoje starší, jídelna krásná, po rekonstrukci, jídlo výborné, personál ochotný a vstřícný.

Vladislav Mareš

Veškeré služby odpovídali popisu nabídky. Celkově jsme byli spokojeni.

Lumír Václavík

S uvedenými službami jsem byli spokojeni. Personál příjemný, vstřícný.

Marek Pavelka

Se službami personálu jsme byli spokojeni, ubytování skromné ale útulné, kuchyně vynikající.

Eva Zapalačová

Nabízený pobyt odpovídal popisu. Starší, čistý objekt, výborná kuchyně, ochotný personál.

Simona Neugebauerová

S pobytem jsme byli vcelku spokojení. Ubytování ve skromných ale čistých podmínkách s až překvapivě výbornou paní kuchařkou. Cena odpovídala nabídce. Příjemný dojem z návštěvy samozřejmě umocňovala příroda okolí Dachsteinu.

Ladislava Jilgová

Vše bylo podle očekávání. Majitelé byli příjemní.

Robert Malý

Pobyt proběhl bez problémů, příjemný personál, výborná kuchyně. Na pokoji čisto a uklizeno. Jediné menší mínus je poloho penzionu. Blízko hlavní silnice a daleko od městečka. V souhrnu, za zaplacenou cenu splnilo naše očekávání. Spokojenost.

Šárka Tvrdá

Pokoje čisté, jednoduché. Velkou nevýhodou je umístění penzionu - leží nad hlavní cestou a hluk z cesty jde velice slyšet - nedá se spát při otevřeném okně. Jídlo bylo dobré - opravdu domácí strava.

Alena Vaňková

Se službami personálu jsme byli velmi spokojeni, ochota, vstřícnost.

Miloslava Vítková

Výborná kuchyně, příjemný personál, poskytl i rady kam jít a co je nejlépe vidět.

Marek Plaček

Pobyt odpovídal popisu. S pobytem jsem byl spokojen tak průměrně.

Marie Pávková

S pobytem jsme byli velice spokojeni,vše odpovídalo nabídce.Prostředí bylo velmi příjemné,majitel penzionu i paní byli vstřícní a ochotní,cítili jsme se tam velmi dobře.Měli pěkný vztah i k našemu 3letému vnoučkovi,který na pobyt často vzpomíná a chce jet znovu do hor.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím