HOTEL LESANA ***

HOTEL LESANA ***
4,69 54
HOTEL LESANA ***

Hotel Lesana*** se nachází v příjemném horském prostředí Tater s okouzlujícím panoramatickým výhledem na Lomnický štít a okolní štíty. V hotelu panuje i rodinná atmosféra, takže se zde budete cítit jako doma.Pokoje hotelu jsou moderně vybaveny, každý pokoj má TV a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).

Wellness centrum hotelu je velmi bohaté. Najdete zde suchou saunu, parní saunu, infra saunu, tepidárium (odpočinkovou místnost), kneippovu koupel, vířivku, vyhřívaná sedadla s pitným režimem, ledopád a ochlazovací sprchy. Toto wellness centrum rozhodně oceníte v případě, že se vrátíte unaveni a vyčerpáni z celodenního výletu.

Stará Lesná
Stará Lesná, 059 60
Slovenská republika
lesana@lesana.sk
Webstránka
+421 524 467 861
+421 915 898 141

Recenze hotelu

54 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marek Polony

S pobytom v hoteli sme boli veľmi spokojní, z izby sme mali nádherný výhľad na Lomnický štít, prostredie hotela je veľmi pekné, je vidno, že je to vynovené, pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava bola primeraná, personál bol veľmi ochotný, wellness bol vynikajúci, každý deň sa trebalo dopredu objednať na určitú hodinu, aby tam naraz nebolo veľa ľudí, ale oddýchli sme si super, navštevovali sme aj soľnú jaskyňu, izbu sme mali veľmi peknú, kúpelňa čistá, upratovalo sa denne, my sme počas pobytu navštívili Hrebienok, Rainerovú chatu, Skalnaté pleso a podarilo sa nám kúpiť si lístky na Lomnický štít, mali sme super počasie a nádherný výhľad. Odporúčam pobyt v tomto hoteli každému, Hotel Lesana *** zodpovedá hodnoteniu ***.

Eva Důbravová

Vše odpovídalo popisu na stránkách, strava výborná, wellness dobrý, prostředí hotelu super, výhled z pokojů krásný.

Darina Burianová

Prostredie hotela pekné, zodpovedal pobyt popisu, strava dobrá, wellness pekné, čisté, personál bol ústretový.

Marek Rajčák

S hotelom som bol veľmi spokojný, zodpovedal popisu navyše je v krásnom prostredí s množstvom možností na turistiku, športové vyžitie a zážitky.

2 Fruhwald

100 % spokojnosť, čistý, pekný, moderný hotel, strava dobrá, wellness príjemný, prostredie pekné, tiché a čisté, pobyt všetko podľa popisu, všetko prístupné, čo bolo uvedené na kupóne, personál príjemní a milí, typy na výlety: horská turistika, vodopády, plesá, aqua parky, jaskyňa, hrady, Poľsko - mesto Zakopané, široký výber

Andrea Machačová

Pobyt v Lesaně byl úžasný. Strava, ubytování, wellness i personál na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme za krásné 4 dny.

Monika Staneková

Všetko bolo podľa ponuky. Hotel pekný, personál príjemný. Určite odporúčame.

Mária Gablovska

S poskytovanými službami sme boli spokojní, strava výborná a personál veľmi úslužní, príjemní. Pobyt v hoteli Lesana vrelo odporúčam.

Jiří Dostálek

Pobyt byl super, pokoje sice zařízené jen stroze, ale dostačující, čisto a nádherný výhled přímo na hory. Snídaně švédské stoly opravdu bohaté a stabilně doplňované, večere jednotné menu ale chutné a dostačující. Wellness pěkný. Jednání ohledně termínu přes e-mail i posléze na hotelu jakékoli dotazy super.

Zdeněk Máčalík

Pobyt se nám líbil, v hotelu je čisto, příjemný personál, hezký wellness a solná jeskyně, z hotelu je nádherný výhled přímo na Vysoké Tatry. Strava chutná. Doporučuji.

Pavel Kroupa

Vše odpovídalo popisu pobytu. Milé přijetí v penzionu, který byl ve velice pěkném a upravovaném prostředí. Mohu jen vřele doporučit.

Renáta Ručková

Hotel umístěn v pěkném místě a odpovídal popisu. Strava velmi dobrá, ubytování pěkné s výhledem na Lomnický štít, wellness perfektní - luxusní, solná jeskyně. Personál ochotný a milý. Doporučuji všem. Výlety podle toho, jak se kdo cítí, možné je slézat hory nebo se jen tak procházet. My jsme procházkami urazili denně 5-10 km. Všude se dostanete vláčkem a nemusíte platit parkovné.

Naděžda Lanzendorferová

Prostředí hotelu nemělo chybu, čisto a příjemnou atmosféru doplňoval velmi příjemný personál. Ano služby a nabídka byla splněna. Strava byla chutná a dostačující. Wellness jsme využili. Velmi dobré spojení na Vysoké Tatry.

Jana Lepičová Lepičová

Prostředí a zařízení hotelu, pokoj s výhledem na Lomnický štít - super. Milý personál, ochotný. Veškeré služby, které byly nabízeny, jsme obdrželi. Strava velmi chutná - domácí. Wellnes k dispozici po celou dobu. Nemělo to žádnou chybu. Byli jsme velmi spokojeni. A vyšlo i počasí. Nádhera.

Regina Horváthová

Boli sme spokojní, určite odporúčam.

Iveta Lavríková

Hotel krásny izby čisté útulné, personál veľká spokojnosť. Využili sme soľnú jaskyňu, wellness sme nestihli našou vinou, dali sme prednosť horám. Strava bohatá, veľmi chutná a to som dosť preberavá.

Lucie Kotlínová

Vše v pořádku, maximální spokojenost se vším.

Jana Huntova

Hotel pekný novo zrekonštruovaný, personál vždy veĺmi pekne a ústretovo vyhovel všetkým našim požiadavkám. Strava: raňajky dobrý výber, večere jednotne menu, ale ak nie ste vegetarián, tak vždy si pochutíte, varia naozaj chutne (a to ja som dosť náročná na dobré jedlo).

Jarmila Lišková

Byli jsme naprosto spokojeni. Rychlost.

Pavla Bačovicová

Prostředí bylo úžasné, pobyt odpovídal popisu, poskytnuté služby byly v souladu s nabídkou.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím