Lázně v pivovaru Poděbrady

Lázně v pivovaru Poděbrady
4,86 28
Lázně v pivovaru Poděbrady

Lázně v pivovaru naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách, kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa. Pivní lázeň je prastará lázeňská terapie, kdy suroviny, které se používají při výrobě piva ve formě koupele blahodárně působí na Vaše tělo. Součástí procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Poděbradský zdroj, které si sami čepujete. 

Husova 24/11
Poděbrady, 290 01
Česká republika
info@laznevpivovaru.cz
Webstránka
+420 603 326 397

Recenze penzionu

28 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Marie Pelantova

Strava vynikající, personál velmi milý a vstřícný, určitě můžeme doporučit, wellness, paní Davidová a její masáž i koupel na jedničku podtrženou.

Sandra Ošťádalová

Naprosto super! Obsluha vynikající na úrovni, ubytování luxusní, snídaně bohatá - wellness mě překvapil, velice krásné prostředí, obsluha super!

Jarmila Librová

Vše bylo super.

Zuzana Děkanová Děkanová

Hotel byl velmi jednoduchý ale vše inzerované tam bylo a personál vcelku ochotný.

Zdenka Zapletalová

Prostředí hotelu je příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kuponu. Strava výborná a personál velice příjemný. Tip na výlet - Kersko - kančí se šípkovou. Zámek Loučeň.

Alena Vondráčková

Prostředí, krásné, ubytování předčilo očekávání, naprostá spokojenost.

Jan Jenšík

Spokojeni jsme byli velice, ubytování velice pěkné a čisté, strava výborná a personál restaurace příjemný a velice ochotný. K otázce wellnessu opět bez chyby, příjemné prostředí a příjemný personál. Můžeme doporučit.

Vlastimil Štrob

Moc se nám líbilo, prostředí a popis odpovídal. Personál příjemný. Lázně, masáže i sauna bez problému, taktéž s příjemným personálem. Doporučuji masáže k lázni a prohlídku Poděbradského muzea.

Jiří Skřivánek

Byli jsme velmi spokojeni, strava i obsluha výborná. Ubytování skvělé, čistý a útulný pokoj. Tipy na výlety pro další hosty je jich mnoho třeba návštěvu muzeí.

Dana Klanicová

Prostředí - restaurace, ubytování velmi pěkné, personál vstřícný, výborný, strava rovněž výborná. Pivní lázeň skvělá. Neměli bychom vůbec problém si pobyt zopakovat, moc se nám pobyt líbil.

Anna Kratochvílová

Prostředí hotelu je velmi pěkné, pokoje čisťoučké, denně úklid. Umístění penzionu v lesích dál od centra Poděbrad je super. Služby zaplacené odpovídaly 100% službám poskytnutým. No, a personál hotelu? Už alespoň patnáct let se nám nedostalo takové péče. Byli milí, usměvaví a laskaví. Snídaně byly pestré a bohaté. Vyšlo nám krásné počasí navštívili jsme - kolonádu lázní, místní jezero /koupaliště/, udělali jsme si výlet lodí a do Nymburku. Nakonec se nám ty čtyři dny zdály málo.

Romana Mišáková

Prostředí pěkné, klidné a personál skvělý, vše dle očekávání. Jeden jsme strávili poznáním Kutné Hory.

Miluše Poláčková

Omlouvám se ale osobně jsem u Vás nebyla. Na tento pobyt jsme poslali naše přátele ale zrovna dneska jsem měla možnost s nima hovořit a byli nadšení. Velice si vše pochvalovali a že si pobyt náramně užili a můžou jen doporučit dalším. Jsme rádi že to vyšlo a že se vrátili tak spokojeni. Jsou to přátelé kterých si velice vážím a tak ta radost že to u Vás vyšlo je velká. Díky moc a ať se Vám všem daří jak doposud a nebo ještě víc. Děkujem, divadelníci z Němčic nad Hanou.

Miriam Hornišrová

Všechno bylo super. Jsme velmi spokojeni.

Josef Hošek

Naprostá spokojenost. Velice milý, ochotný a vstřícný personál. Penzion Obora je na moc hezkém a klidném místě. Máme v plánu se tam ještě vrátit.

Stanislav Šotnar

Velmi přátelský personál, pokoje útulné a hlavně okna vybaveny sítěmi proti komárům. Velmi tiché prostředí. Jídla hodnotná a chutná, to už je dnes málo kde. Byli jsme tam hlavně kvůli projížďkám po cyklostezkách kolem Labe. Senzace. Určitě se tam příští rok vydáme znovu a opět jedině do Obory.

Pavel Chren

Prostředí se nám velmi líbilo,protože penzion Obora je v klidné části ,v podstatě v lese a je to óda na duši.Strava také velmi dobrá i co se týče obsluhy,která byla moc příjemná.S ubytováním taktéž. Wellness jsme si doslova užívali a můžeme jenom doporučit.

Tereza Rákosníková

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, vše co bylo ve voucheru jsme obdrželi. Veškeré služby byli perfektní.

JOSEF BENEŠ

Velmi příjemné prostředí, perfektní obsluha, výborná kuchyně v restauraci s penzionem OBORA. Wellness - na úrovni, rovněž ochotný personál. V Poděbradech možnost kulturních akcí, návštěva zámku, lázeňské koncerty, výlet lodí po Labi, koupání v jezeru atd atd. Mohu všem jen doporučit.

Ludmila Rousová

Byli jsme spokojeni, ubytování pěkné, jídlo velice dobré, personál ochotný, prostě super. Rádi na to vzpomínáme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím