Hotel La Limonaia *** (CK Nic než pryč)


Ubytování u největšího italského jezera v hotelu La Limonaia ***
 • Ubytování u největšího italského jezera v hotelu La Limonaia ***

  Ubytování u největšího italského jezera v hotelu La Limonaia ***

 • V příjemně zařízených pokojích si skvěle odpočinete

  V příjemně zařízených pokojích si skvěle odpočinete

 • Také milovníci bazénů si zde přijdou na své

  Také milovníci bazénů si zde přijdou na své

 • Užívat si výhledu na jezero můžete i od hotelového bazénu

  Užívat si výhledu na jezero můžete i od hotelového bazénu

 • Do hotelového wellness si mohou hosté dokoupit vstup a odpočinout si

  Do hotelového wellness si mohou hosté dokoupit vstup a odpočinout si

 • V restauraci hotelu vám nabídnou výbornou italskou kuchyni

  V restauraci hotelu vám nabídnou výbornou italskou kuchyni

 • Na vyhlídkové terase si můžete naplno vychutnat pohled na jezero

  Na vyhlídkové terase si můžete naplno vychutnat pohled na jezero

 • Nádherné městečko La Limonaia

  Nádherné městečko La Limonaia

 • Užijte si spoustu zábavy a adrenalinu v zábavním parku Gardaland

  Užijte si spoustu zábavy a adrenalinu v zábavním parku Gardaland

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 431

Kontaktní informace:

Hotel La Limonaia *** (CK Nic než pryč)
Via Sopino Alto 3
Limone Sul Garda BS, 25010
Itálie

Hotelový komplex s překrásným výhledem na jezero Lago di Garda je situován na kopci pod skalním útesem. Do historického centra města je to jen cca 2,5 km (možnost využít hotelový autobus za 1€). Veřejná hlavní pláž u centra města je vzdálena zhruba 2,5 km, další pláž, ta je však o poznání menší, leží od hotelu 800 m. Hotel se nachází v rozlehlém parku s olivovníky, oleandry, cypřiši a přírodním vodopádem. Pokoje jsou elegantně zařízeny a poskytnou vám příjemné prostředí pro strávení vaší dovolené. V restauraci hotelu si pochutnáte na italské i mezinárodní kuchyni doprovázené výběrem italských vín. Dále zde najdete pizzerii, bar a hlavně vyhlídkovou terasu s jedinečným pohledem na jezero.

Načíst dalších 8 z 56 recenzí
Petr Matějka

S prostředím hotelu jsme byli velmi spokojeni. Naprosto spokojilo, ne-li předčilo naše spokojení. Podle internetových stránek vypadal onen hotel o hodně menší... Při příjezdu jsme nevěřili vlastním očím (myšleno velikostí areálu). Obdrželi jsme vše, co jste na kuponu slibovali, nebo spíše jsme mohli použít, neboť jsme na hromadu věcí čas neměli. S poskytnutými službami jsme více, než jen spokojeni... Zejména strava. Možná by to chtělo více italských sýrů, ovšem s tím nic neuděláte :) . Co se personálu týká, i při ohromném množství návštěvníků taky paráda, ohromně ochotní, snažící se domluvit i s námi, jakožto turisty neumícími jediný jazyk. Dalším zákazníkům bychom doporučili pěší túry, hlavně těm, kteří milují vedro, což my rozhodně nejsme :)

Vladimir Sedlacek

Mily hotel v starsich rokoch, ale uz postupne zrekonstruovany. Nadherny vyhlad z balkona na Garda See a okolie. Personal velmi mily a ustretovy.

Miloslav Holub

Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování, jídlo, personál, příroda i počasí naprosto bez chyby. Doporučujeme všem.

Vladimír Malý

Vše bylo perfektní, zvláště personál na vysoké profesionální. úrovni. Doporučujeme.

Pavla Dzurianova

Vše perfektní, doporučuji, určitě se vrátíme.

Jana Horská

S pobytom sme boli spokojní. Hotel síce starý , ale nám to vôbec nevadilo. V tom bolo to čaro. Všade bolo čisto. Večere boli dobré, vždy sa dalo niečo vybrať, niekedy až moc, raňajky tiež boli dobré, len trošku ta zeleninka chýbala. Ale s tým sa dalo žiť. Hladný sme neboli :)) Všetko bolo formou bufetu. Personál bol milý a úslužný. Ako sa povie, za tú cenu úplne skvelé. Radi by sme sa ešte raz vrátili na Lago, a nevylučujeme, že do La Limonaia. Kto nie je nejako náročný, určite bude spokojný.

Ladislav Venc

Včera jsme se vrátili z pobytu, vše odpovídalo Vaší nabídce, naprostá spokojenost. Výborná strava, služby na požadované a deklarované úrovni. Mohu jen doporučit. Nádherná příroda, která se nedá stihnout za pár dní, proto se sem určitě ještě vrátíme.

Markéta Liprtová

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, tiché, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Ano, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla průměrná na 3*hotel, někdy přesolená. Wellness jsme nevyužili. Personální příjemný. Doporučuji výšlap nad hotel k vodopádu, moc pěkný výhled. Hotel leží na úžasném místě s výhledem na jezero a město Limone kam dojdete pěšky krásnou procházkou asi 15min. Určitě vyzkoušejte výlet lodi do okolních měst, stojí to za to!

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím