Hotel La Limonaia *** (CK Nic než pryč)

Hotel La Limonaia *** (CK Nic než pryč)
4,68 53
Hotel La Limonaia *** (CK Nic než pryč)

Hotelový komplex s překrásným výhledem na jezero Lago di Garda je situován na kopci pod skalním útesem. Do historického centra města je to jen cca 2,5 km (možnost využít hotelový autobus za 1€). Veřejná hlavní pláž u centra města je vzdálena zhruba 2,5 km, další pláž, ta je však o poznání menší, leží od hotelu 800 m. Hotel se nachází v rozlehlém parku s olivovníky, oleandry, cypřiši a přírodním vodopádem. Pokoje jsou elegantně zařízeny a poskytnou vám příjemné prostředí pro strávení vaší dovolené. V restauraci hotelu si pochutnáte na italské i mezinárodní kuchyni doprovázené výběrem italských vín. Dále zde najdete pizzerii, bar a hlavně vyhlídkovou terasu s jedinečným pohledem na jezero.

Via Sopino Alto 3
Limone Sul Garda BS, 25010
Itálie
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852
Možná komunikace v češtině

Recenze cestovní kanceláře

53 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Vladimír Malý

Vše bylo perfektní, zvláště personál na vysoké profesionální. úrovni. Doporučujeme.

Pavla Dzurianova

Vše perfektní, doporučuji, určitě se vrátíme.

Jana Horská

S pobytom sme boli spokojní. Hotel síce starý , ale nám to vôbec nevadilo. V tom bolo to čaro. Všade bolo čisto. Večere boli dobré, vždy sa dalo niečo vybrať, niekedy až moc, raňajky tiež boli dobré, len trošku ta zeleninka chýbala. Ale s tým sa dalo žiť. Hladný sme neboli :)) Všetko bolo formou bufetu. Personál bol milý a úslužný. Ako sa povie, za tú cenu úplne skvelé. Radi by sme sa ešte raz vrátili na Lago, a nevylučujeme, že do La Limonaia. Kto nie je nejako náročný, určite bude spokojný.

Ladislav Venc

Včera jsme se vrátili z pobytu, vše odpovídalo Vaší nabídce, naprostá spokojenost. Výborná strava, služby na požadované a deklarované úrovni. Mohu jen doporučit. Nádherná příroda, která se nedá stihnout za pár dní, proto se sem určitě ještě vrátíme.

Markéta Liprtová

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, tiché, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Ano, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla průměrná na 3*hotel, někdy přesolená. Wellness jsme nevyužili. Personální příjemný. Doporučuji výšlap nad hotel k vodopádu, moc pěkný výhled. Hotel leží na úžasném místě s výhledem na jezero a město Limone kam dojdete pěšky krásnou procházkou asi 15min. Určitě vyzkoušejte výlet lodi do okolních měst, stojí to za to!

Jiřina Tymlová

S pobytem jsme byli moc spokojeni. Dovolená úžasná! Všechno mnohem lepší, než jsme očekávali. Strava vynikající. Personál hotelu hodnotíme velkou jedničkou! Všechno super! Vlastně něco chybělo a to lednička na pokoji (obešli jsme se bez ní ). A výlety? Určitě Riva del Garda a nádherná Cascata Varone, lodí do Malcesine . . . , lanovkou na Monte Baldo, výlet do Arco . . . všechno tak moc romantické, tak krásně italské . . . Máme na co vzpomínat a určitě se chceme vrátit.

Miroslav Bednařík

Kouzelné, maximální spokojenost, personál velmi vstřícný, jde hlavně o počasí, které nám vyšlo.

Eva Pešková

Prostředí hotelu velmi pěkné - krásný rozhled na jezero a hory. Hezká procházka do vesničky Limone. Zajímavá plavba lodí na protější břeh.

Lucie Langášková

Hotel byl na kopci, byli jsme ubytováni ve vedlejší budově. Měli jsme terasu společnou s druhým pokojem s výhledem na jezero. Polopenze byla výborná, na snídaně byl výběr z vajíček, párků, šunky, sladké dezerty, ovoce, jogurty. K večeři byl nejdříve předkrm - těstoviny na různé způsoby, potom jsme si mohli vybrat z teplého bufetu (ryba, maso, brambory, rýže, velký výběr zeleniny, dezerty). S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Výhodou byl i hotelový minibus, který jezdil téměř každou hodinu do centra Limone.

Vlasta Hradilová

Pobyt byl naprosto skvělý. Jídlo i ubytování vynikající,moc jsme byli spokojeni.Určitě se tam vrátíme.K personálu nemám vůbec žádné výtky,všichni byli moc ochotní.Všem doporučuji.

Iva Donátová

Personál byl úžasný. Hotel starší, ale čistý.

Zdeňka Baková

Hotel byl příjemný. I když je v něm ubytováno hodně osob, rozčleněním do více budov vytváří prostředí, kdy se ubytovaní vzájemně neruší. Trochu naročnější je parkování, tím, že je ve svahu, ale v první mírnější části bývá dost míst na parkování. Wellness jsme nevyužívali, byl k dispozici bazén a vzhledem k pěknému počasí se dalo bez problémů využít i jezero ke koupání. Stravování bylo na velmi dobré úrovni, byla možnost ochutnat typickou italskou stravu. Personál byl ochotný a vstřícný.

Michal Hrabalík

Prostředí hotelu bylo výtečné. Odpovídal popisu. Služby byly dostatečné, personál byl výtečný.

Petr Přitasil

Prostředí hotelu je pěkné, čisté. Veškeré nabízené služby byly dodrženy. Personál hotelu je vstřícný a milý. Jediná výtka se týká parkování - málo parkovacích míst!

Věra Matúšová

Příjemný hotel. Výborná strava.

Jana Tomášková

s ubytováním, stravou i servisem jsme byli velmi spokojeni

Věra Kučerová

Pobyt odpovídal popisu. Se službami jsme byli spokojeni. Horší bylo parkování, ale nakonec jsme vždy místo našli.

Rudolf Jandac

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, prostředí bylo velice příjemné - vše co bylo na kupónu odpovídalo popisu, wellness ani bazén jsme nenavštívili - nemohu hodnotit, personál velice příjemný, vstřícný, usměvavý.

Karel Jirásek

Krásné prostředí. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo nabízeno. Spokojenost se službami. Personál ochotný, vstřícný. Výlety - jezera Ledro, Tenno, vodopády Cascata del Varone, lanovka na Monte Baldo, jih jezera Sirmione, Parco Giardino Sigurta, Verona - historické centrum, opera v Areně

Martina Hofbauerová

Prostředí hotelu je velmi, pěkné, strava výborná , obsluha profesionální. Určitě mohu vřele doporučit.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím