Hotel Amstel ***


Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu
 • Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu

  Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu

 • V lázních Györ se určitě nudit nebudete

  V lázních Györ se určitě nudit nebudete

 • V lázních si užijete super relax

  V lázních si užijete super relax

 • Lázně nabízí svým návštěvníkům spoustu zábavy

  Lázně nabízí svým návštěvníkům spoustu zábavy

 • Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

  Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

 • V restauraci se o vás postará velmi milý personál

  V restauraci se o vás postará velmi milý personál

 • Pochutnejte si na samých dobrotách

  Pochutnejte si na samých dobrotách

 • V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

  V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

 • Během hezkého počasí si můžete posedět na terase

  Během hezkého počasí si můžete posedět na terase

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

  Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1708

Kontaktní informace:

Hotel Amstel ***
Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Užijte si svoji dovolenou právě zde a dopřejte si parádní relax bez stresu a každodenního shonu. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Načíst dalších 8 z 219 recenzí
Irena Ihnatova

Velke plus je blizkost k termalu, slapajici wifi, parkovani u hotelu. Velmi ochotni recepcni, vyborna domluva v aj. Celkove pratelska atmosfera. Vecere dobre, snidane dost slabe.

Olga Valášková

Všude bylo čisto, voňavo. Jen pokoje byly malinké, nevlezla se ani manželská postel, postele byly uspořádány do L. Strava byla chutná, personál milý. Každý den byla po hlavním chodu sladká tečka. Máte-li sebou malé dítě, nespoléhejte, že dojde do termálních lázní po svých, je to dost daleko.

Olga Valášková

Vše bylo jak uváděl voucher, jen vzdálenost k lázním byla delší. Odměnou však byla krásná procházka kolonádou. Pro rodiny s malými dětmi raději volit dojíždění autem do termálů.

Josef Krunčík

Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Vybavení pokoje je velmi dobré, chladnička, klimatizace, měli jsme i balkón, což bylo skvělé. Pokoj je sice malý, ale na přespání vyhovuje, je čistý, včetně sociálního zařízení. Horší to bylo s obsluhou a stravou, zejména prvý den po příjezdu. Welcome drink jsme neobdrželi a večeře nebyla ve vyšší ceně než 50 Kč/osoba, což nás pochopitelně zklamalo, ale bylo to jediné co se nám na pobytu nelíbilo. Druhý den již byla strava odpovídající. Starší paní recepční byla příjemná. Termálními lázněmi Rába Quelle jsme byli nadšeni. Každý tam najde to, co mu vyhovuje, a to platí jak o dospělých, tak o dětech všech věkových kategorií... Město Györ je hezké, zejména jeho starobylá část s kavárničkami, která stojí za zhlédnutí, stejně jako tržnice s čersvým ovocem a zeleninou. Celkově hodnotíme pobyt jako velmi zdařilý a na jídlo z prvého dne (možná to byla výjimka) jsme rychle zapomněli.

Odpověd Hotelu...

Níže zasílám překlad odpovědi z hotelu Amstel: Velmi se omlouvám za vzniklou situaci. Dosud jsme nezaznamenali stížnost ohledně jídla nebo welcome drinku. Večeře se skládá z 3 chodového menu, klient má možnost si vybrat ze dvou jídel a ve většině případů si hosté přímo říkají, jestli je vše v pořádku a zda-li mají dostatek. V případě nespokojenosti měl klient vznést stížnost přímo na místě, kde bychom měli možnost napravit danou situaci. Velmi se omlouvám. S pozdravem Tünde Hotel Amstel

pETRA fAPŠO

Dle mého názoru vše odpovídalo popisu, absolvovala jsem pobyt s maminkou a 6 letou dcerou a moc jsme si to užily - jediné mé překvapení byla nedostatečná jazyková vybavenost Maďarů, vzhledem k tomu, že jsme jely autobusem, potřebovaly jsme na místě zjistit místní autobus k hotelu, což se nakonec podařilo jen díky studentovi, náhodně sem cestujícímu z Budapešti. Veškerá obsluha autobusového nádraží nemluvila ani anglicky, ani německy, ani žádným jiným jazykem, než maďarsky. Stejně jako většina místních, kterých jsme se zkoušely na něco zeptat.

Zdenka Miklíková

V tomto hotelu jsme byli se svými přáteli dvakrát po sobě. Byli jsme nadmíru spokojeni se vším, co bylo nabídnuto.

Anna Suchnová

Klidné prostředí, dobrá strava, fajn wellness. Vstřícný personál hotelu.

Kamila Nevěčná

Hotel byl příjemný. Lázně jsou velmi pěkné. Měli jsme rodinnou dovolenou, tj. děti i babičky a dědečkové, všichni spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím