Hotel Amstel ***

Hotel Amstel ***
4,66 205
Hotel Amstel ***

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko
info@amstelhattyu.eu
Webstránka
+(36) 96 518 423

Recenze hotelu

205 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Alena Šináklová

Personál hotelu byl velice ochotný, strava dostatečná a chutná. Hotel je 5 minut pěšky od lázní, které jsou přímo úžasné pro všechny věkové kategorie. Hotel je staršího typu. Nový sprchový kout, ale sama sprcha naprosto nevyhovující. Stejně tak by bylo třeba vyměnit postele. Představovala bych si zlepšení úklidu.

Pavla Červinková

Hotel v pěkném prostředí u řeky, žádný velký luxus, pidikoupelna by pro lidi větších rozměrů mohla být trochu problém. Personál příjemný, v hotelu čisto. Co nás velmi zklamalo: byla inzerována večeře v restauraci s výhledem na řeku, v restauraci ale po oba dny probíhala svatba a my jsme večeřeli v takové jídelně, která k romantickému prostředí měla dost daleko. Jídlo jako takové bylo dobré. Město Gyor je krásné, termály perfektní, mnoho bazénů a atrakcí s hodně teplou vodou. Navíc nám přálo počasí. Pobyt jsme si užili, ale příště zkusíme spíš něco jiného.

Anna Drápalová

Klidný hotel, rodinného typy.

Miluše Bláhová

Byli jsme spokojeni, strava mohla být pestřejší - zelenina k hlavnímu jídlu.

Miluše Bláhová

Pěkné prostředí, personál ochotný, služby dobré, v termálních lázních super, saunová zahrada, doporučuji.

Miroslav Froněk

Hotel by již nutně potřeboval výměnu inventáře (skříně, obklady v koupelnách, okna atd.). Poněkud nešťastným se jeví i souběh několika akcí najednou, kdy byl personál jako v našem případě zaneprázdněn péčí o několik desítek svatebních hostů hned ze dvou svateb a běžní hoteloví hosté dostali např. vychladlou polévku apod. Na druhou stranu je nutno snahu personálu vyzdvihnout, protože skutečně dělali co mohli.

Magdaléna Budová

Naprosto perfektní. Personál velmi ochotný. Hotel útulný. Překvapilo mě, že jsme měli i pro 9 měsíční dcerku připravenou postýlku.

Libuše Šlangerová

Na pěkném místě, blízko města. Poskytnuty byly veškeré služby. Ochotný personál.

Jiří Zahradník

Hotel perfektní, vše odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, se službami hotelu i wellness jsme byli velice spokojeni, některé informace vč. jídelníčku byly dokonce v češtině nebo slovenštině. Personál ochotný. Doporučujeme procházku historickým centrem města a využití masáží v lázních.

2 Syrůčková

Ano, hotel naprosto odpovídal popisu. Personál byl velmi příjemný a profesionální.

Martin Vala

Hotel parádní, strava ještě lepší a personál bezchybný. Jo, bylo tam fajn.

Magda Hlucháňová

Hotel se nachází v krásném prostředí, úžasné propojení s krajinou-terasa i prosklená restaurace. Míle přivítání na recepci i v restauraci. Přestože jsme dorazili dříve, mohli jsme se ubytovat, po bezproblémové dohodě jsme si oba večery domluvili saunu (v ceně). Výběr z menu byl trošku nepřehledný, dětem jsme dokupovali obědy, netušili jsme, jak bude účtováno. Nicméně jídlo výborné, velké porce. Doporučujeme vývar...servírováno v plechových kastrůlcích s naběračkou-opravdu domácí a spousta masa, děti už ani nechtěly 2. chod:) Město a procházka po břehu Dunaje nezapomenutelné. Děkujeme za tip navštívit restauraci na lodi, zajímavé prostředí, skvělá atmosféra a výborné jídlo!

Jaroslava Farová

Prostředí hotelu se nám libí. O tom jistě svědčí skutečnost, že jsme zda byli již po třetí. Vyhovuje nám, že jde o malý hotel, stranou rušné ulice, ale velice blízko lázní. Hotel je sice skromně vybaven a některé věci by potřebovaly /koberce na chodbách/ výměnu, ale je zde čisto. Každý den je pokoj uklizen. Personál je velice milý a pozorný. Dokonce jsme zaznamenali pokus paní recepční mluvit česky. Hotel mohu vřele doporučit. Já se do tohoto hotelu budu s manželem určitě vracet.

Iva Voříšková

Prostředí odpovídají, výborná kuchyně a příjemný personál.

Libuše Doubková

Hotel v blízkosti termálů, personál příjemný, vše co bylo ve voucheru napsáno navíc k pobytu, jsme dostali.

Zdeněk Fialka Fialka

Byli jsme moc spokojeni,personál hotelu byl ochotný, mile nás překvapila domluva personálu v našem jazyce, strava vynikající stejně tak ubytování a lázně.

Martin Křenek

S pobytem jsme byli spokojení. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Personál velmi příjemný.

Tomáš Ceniga

Hotel vybavením působil starším dojmem, avšak personál a kuchyně byly na skvělé úrovni. Večeře v hotelové restauraci byla úžasná.

Josef Bartoš

Celková spokojenost. Paní majitelka je moc milá a ochotná a vaří tu výborně. Kuchaříka jsme pochválili.

Jana Berousek

Sice malé, ale velmi příjemné lázně, mohu jen doporučit .

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím