Hotel Amstel ***

Hotel Amstel ***
4,67 171
Hotel Amstel ***

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
info@amstelhattyu.eu
Webstránka
+(36) 96 518 423

Recenze hotelu

172 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Soňa Šťástková

Vše odpovídalo popisu. Pobyt byl pěkný a nemám žádné připomínky.

Jaroslav Malovec

Vše jak bylo napsáno tak bylo i splněno. Personál hotelu je profesionální.

Romana Lišková

Realita odpovídala nabídce. Vše bez problémů. Spokojenost.

Jaroslav Polách

Hotel je pěkný, odpovídal popisu, autem lehce přístupný od Slovenska, personál vstřícný a ochotný, z obsahu kuponu jsme dostali vše, lázně opravdu velice blízko, strava výborná.

Simona Knyblova

Pobyt byl úžasný, personál perfektní, jídlo taky vše splnilo naše požadavky.

Jiří Krinwald

Jídlo dobré a vše odpovídalo popisu, personál skvělý a snažil se trpělivě pochopit i mojí češtinu :-) ale ani maďarština pomocí rukou nebyla složitá a nakonec jsme se dohodnuli :-)

Zdeněk Nýdrle

Ubytování velmi slušné (např. úklid pokoje každý den), strava (měli jsme polopenzi) zajímavá a chutná, co do velikosti porcí dostatečná. Snídaně formou švédského stolu; jogurt, müsli, vločky, marmelády, med, vajíčka, máslo, několik druhů salámů a sýrů, nejrůznější pečivo, atd ... Večeře ze dvou meníček, vždy polévka (vynikající) nebo předkrm, hlavní jídlo ) obvykle zajímavě upravené vepřové s pečenými bramborami, ale i s rýží). Personál vstřícný, pohodlně se domluvíte anglicky, nebo německy, ale snaží se i o slovenštinu. Vřele kvitují každý pokus o maďarskou frázi... Termální lázně jsou 300m. od hotelu a jsou opravdu příjemné; dá se tam v pohodě strávit téměř celý den a nenudíte se. Samotný Györ je pěkné historické město. My jsme si stačili prohlédnout jen část centra - opracdu pěkné - a navštívit restauraci na lodi, kotvící na řece. I to stojí za pochvalu. Každému návštěvu Györu doporučujeme.

Dagmar Sluková

Pobyt odpovídal popisu. Ubytování jednoduché ale čisté a dostačující. Hotel blízko lázní i centra. Jídlo dobré a najedl se i manžel, což je co říci. Koupání bezvadné.

Rudolf Vabroušek

V hotelu vyšli vstříc a připravili pro našeho vegana veganské jídlo. Toto jídlo bylo mimo jídelníček. Dcera si ho velmi chválila.

Ladislav Béreš

Prostředí hotelu znám, už jsem tam byl podruhé. Obvzlášť hezké prostředí má restaurace hotelu. Obdržel jsem vše co bylo na voucheru uvedeno. Personál ochotný a snaživý, strava vyhovuje.

Ivan Pastrnak

Spokojeni s ubytováním jsme velice. Jídlo bylo výborné, samotné ubytování bylo komfortně vybavené, obsluha byla, jak milá, tak i vstřícná a částečně mluvila česky. Lázně měli pozitivní vliv na pohybové ústrojí.

Dagmar Stachová

Ubytování v hotelu bylo průměrné (odpovídající ***) - zařízení pokoje a především sociálního zařízení bylo starší, ale čisté. Jídelna pěkná, strava dobrá. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Personál hotelu velmi vstřícný. Hotel je blízko termálním lázním i centru města, což je velmi příjemné.

Martina Pigová

Personál byl velmi příjemný a vstřícný, všude čisto, sněhově bílé ručníky a povlečení, jídlo dost průměrné.

Anna Drápalová

Jedním slovem jedinčné. Hotel, jídlo, lázně, město. Jen mohu doporučit. Já osobně zase za rok zopakuji.

Anna Drápalová

Termály skvělé, hotel a jídlo v hotelu taktéž. Určitě zopakuji.

Anna Drápalová

Hotel bez výhrad, příjemný, klidný. Jídlo chutné, termály perfektní. Jen doporučuji.

Anna Drápalová

Jednalo se již o druhý pobyt a opět skvělé. Ubytovaní super, jídla jedinečné a o termálech ani nemluvě.

Jaroslav Trunda

Hotel v krásném místě u ramene Dunaje, pár kroků od termálů, kousek od centra krásného Györu. Velmi milý a vstřícný personál, výborné jídlo, čistota, klimatizované pokoje, co víc si přát.

Eva Überallová

Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla dobrá, personál super.

Eva Martinková

Hotel byl menší, čistý, ač blízko centra tak v klidném prostředí u řeky. Pobyt odpovídal popisu, se službami jsme byli spokojeni. Hotel je rodinný podnik, majitelé sympatičtí, vstřícní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím