Hotel Amstel ***

Hotel Amstel ***
4,67 178
Hotel Amstel ***

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko
info@amstelhattyu.eu
Webstránka
+(36) 96 518 423

Recenze hotelu

178 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ladislav Béreš

Ubytování v hotelu i strava byla OK. Prostředí hotelové restaurace je na vysoké úrovní. Obsluha ochotná a snaživá. Služeb hotelu Amstel jsem využil už po čtvrté. Do Gyoru jezdím pravidelně a to zejména kvůli termálním lázním. Mám už od Vás zakoupený další voucher na pobyt v hotelu Amstel, který využiji během příštího měsíce.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Petr Perger

Prostředí hotelu není luxusní, ale odpovídá standardu. Hotel je velmi blízko termálního koupaliště. Personál hotelu je příjemný a vstřícný. Domluvíte se na recepci česky.

Josef Krtička

Dobrý večer. Vše bylo perfektní. Personál příjemný hotel kousek od termálu, koupání super a Gyor krásné město a spousta památek.

Zdenka Pelouchová

GYŐR, hotel Amstel, pobyt 4.12. - 6.12.2016 Návštěva města GYŐR včetně pobytu v maďárských thermálech se nám velice líbila. Máme vždy připraveny informace o místech, která navštívíme a následně objevujeme. Prošli jsme si město plné historických památek včetně starých uliček, nábřeží, našli místa pobytu významných osobností, obdivovali krásné stavby, procourali město za denního světla. Večer bylo vše umocněno předvánoční atmosférou , vánočními trhy, hudbou, zpěvy i světelnými efekty na náměstí i v ulicích. Opravdu zážitek. Prostředí hotelu bylo pěkné, ubytování pohodlné, ne zcela nové, ale vyhovující. Strava polopenze - snídaně formou bufetu v přízemí za recepcí, večeře výborné, tříchodové výběrem ze dvou možností v prosklenné, hezké restauraci. Personál milý, vrchní rozuměl i česky, jídelní lístek byl též v češtině. Co bylo třeba, domluvilo se anglicky. Na požádání byla připravena i sauna - super. Hotel byl skutečně blízko lázní RABA QUELLE, pěšky jenom přes silnici, pár metrů. Celodenní vstupenka do lázní dokonale využita , návštěva opravdu stojí za to. Vše, co bylo na portálu nabídnuto, odpovídalo skutečnosti a pobyt se nám velice vydařil.

Soňa Šťástková

Vše odpovídalo popisu. Pobyt byl pěkný a nemám žádné připomínky.

Jaroslav Malovec

Vše jak bylo napsáno tak bylo i splněno. Personál hotelu je profesionální.

Romana Lišková

Realita odpovídala nabídce. Vše bez problémů. Spokojenost.

Jaroslav Polách

Hotel je pěkný, odpovídal popisu, autem lehce přístupný od Slovenska, personál vstřícný a ochotný, z obsahu kuponu jsme dostali vše, lázně opravdu velice blízko, strava výborná.

Simona Knyblova

Pobyt byl úžasný, personál perfektní, jídlo taky vše splnilo naše požadavky.

Jiří Krinwald

Jídlo dobré a vše odpovídalo popisu, personál skvělý a snažil se trpělivě pochopit i mojí češtinu :-) ale ani maďarština pomocí rukou nebyla složitá a nakonec jsme se dohodnuli :-)

Zdeněk Nýdrle

Ubytování velmi slušné (např. úklid pokoje každý den), strava (měli jsme polopenzi) zajímavá a chutná, co do velikosti porcí dostatečná. Snídaně formou švédského stolu; jogurt, müsli, vločky, marmelády, med, vajíčka, máslo, několik druhů salámů a sýrů, nejrůznější pečivo, atd ... Večeře ze dvou meníček, vždy polévka (vynikající) nebo předkrm, hlavní jídlo ) obvykle zajímavě upravené vepřové s pečenými bramborami, ale i s rýží). Personál vstřícný, pohodlně se domluvíte anglicky, nebo německy, ale snaží se i o slovenštinu. Vřele kvitují každý pokus o maďarskou frázi... Termální lázně jsou 300m. od hotelu a jsou opravdu příjemné; dá se tam v pohodě strávit téměř celý den a nenudíte se. Samotný Györ je pěkné historické město. My jsme si stačili prohlédnout jen část centra - opracdu pěkné - a navštívit restauraci na lodi, kotvící na řece. I to stojí za pochvalu. Každému návštěvu Györu doporučujeme.

Dagmar Sluková

Pobyt odpovídal popisu. Ubytování jednoduché ale čisté a dostačující. Hotel blízko lázní i centra. Jídlo dobré a najedl se i manžel, což je co říci. Koupání bezvadné.

Rudolf Vabroušek

V hotelu vyšli vstříc a připravili pro našeho vegana veganské jídlo. Toto jídlo bylo mimo jídelníček. Dcera si ho velmi chválila.

Ladislav Béreš

Prostředí hotelu znám, už jsem tam byl podruhé. Obvzlášť hezké prostředí má restaurace hotelu. Obdržel jsem vše co bylo na voucheru uvedeno. Personál ochotný a snaživý, strava vyhovuje.

Ivan Pastrnak

Spokojeni s ubytováním jsme velice. Jídlo bylo výborné, samotné ubytování bylo komfortně vybavené, obsluha byla, jak milá, tak i vstřícná a částečně mluvila česky. Lázně měli pozitivní vliv na pohybové ústrojí.

Dagmar Stachová

Ubytování v hotelu bylo průměrné (odpovídající ***) - zařízení pokoje a především sociálního zařízení bylo starší, ale čisté. Jídelna pěkná, strava dobrá. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Personál hotelu velmi vstřícný. Hotel je blízko termálním lázním i centru města, což je velmi příjemné.

Martina Pigová

Personál byl velmi příjemný a vstřícný, všude čisto, sněhově bílé ručníky a povlečení, jídlo dost průměrné.

Anna Drápalová

Jedním slovem jedinčné. Hotel, jídlo, lázně, město. Jen mohu doporučit. Já osobně zase za rok zopakuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím