Hotel Amstel ***

Hotel Amstel ***
4,67 195
Hotel Amstel ***

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko
info@amstelhattyu.eu
Webstránka
+(36) 96 518 423

Recenze hotelu

195 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Martin Vala

Hotel parádní, strava ještě lepší a personál bezchybný. Jo, bylo tam fajn.

Magda Hlucháňová

Hotel se nachází v krásném prostředí, úžasné propojení s krajinou-terasa i prosklená restaurace. Míle přivítání na recepci i v restauraci. Přestože jsme dorazili dříve, mohli jsme se ubytovat, po bezproblémové dohodě jsme si oba večery domluvili saunu (v ceně). Výběr z menu byl trošku nepřehledný, dětem jsme dokupovali obědy, netušili jsme, jak bude účtováno. Nicméně jídlo výborné, velké porce. Doporučujeme vývar...servírováno v plechových kastrůlcích s naběračkou-opravdu domácí a spousta masa, děti už ani nechtěly 2. chod:) Město a procházka po břehu Dunaje nezapomenutelné. Děkujeme za tip navštívit restauraci na lodi, zajímavé prostředí, skvělá atmosféra a výborné jídlo!

Jaroslava Farová

Prostředí hotelu se nám libí. O tom jistě svědčí skutečnost, že jsme zda byli již po třetí. Vyhovuje nám, že jde o malý hotel, stranou rušné ulice, ale velice blízko lázní. Hotel je sice skromně vybaven a některé věci by potřebovaly /koberce na chodbách/ výměnu, ale je zde čisto. Každý den je pokoj uklizen. Personál je velice milý a pozorný. Dokonce jsme zaznamenali pokus paní recepční mluvit česky. Hotel mohu vřele doporučit. Já se do tohoto hotelu budu s manželem určitě vracet.

Iva Voříšková

Prostředí odpovídají, výborná kuchyně a příjemný personál.

Libuše Doubková

Hotel v blízkosti termálů, personál příjemný, vše co bylo ve voucheru napsáno navíc k pobytu, jsme dostali.

Zdeněk Fialka Fialka

Byli jsme moc spokojeni,personál hotelu byl ochotný, mile nás překvapila domluva personálu v našem jazyce, strava vynikající stejně tak ubytování a lázně.

Martin Křenek

S pobytem jsme byli spokojení. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Personál velmi příjemný.

Tomáš Ceniga

Hotel vybavením působil starším dojmem, avšak personál a kuchyně byly na skvělé úrovni. Večeře v hotelové restauraci byla úžasná.

Josef Bartoš

Celková spokojenost. Paní majitelka je moc milá a ochotná a vaří tu výborně. Kuchaříka jsme pochválili.

Jana Berousek

Sice malé, ale velmi příjemné lázně, mohu jen doporučit .

Přemysl Grusser

Zdravím, v hotelu jsme byli 6 noci. Vše odpovídalo popisu .Hotel fajn, čistota super a personál příjemný!! Jídlo vcelku dobré, vícechodové menu, porce menší, ale k najezení plně stačí. Jen nás trochu rozladilo 3 krát málo teplá večeře... Ale jinak super. Umístění hotelu super, cca 200 metrů od lázní, kousek centrum. Dále doporučuji navštívit v okolí termální lázně Velký Meder na SK, památka Panonhalma cca 20 km od Gyoru. Hotel doporučuji!! Grusser

Kateřina Čermínová

Obdrželi jsme vše dle kupónu. Velmi milá obsluha, čistý hotel. Byli jsme velmi příjemně překvapeni tím, jak byly hezké pokoje.

Bohumila Pauločáková

Hotel blízko termálních lázní, příjemný personál, ubytování i strava OK.

Lenka Verlíková

Ano, popis odpovídá skutečnosti. V tomto hotelu jsme byli již více krát a jsme spokojeni.

Josef Gál

Prostředí hotelu opravdu odpovídá popisu. Strava - zvláštní, prostě maďarská☺... Wellness téměř pod nosem a skvělý!!! Personál opravdu vstřícný a milý! Samotný Györ má moc hezké historické jádro, pro fotografy hodně námětů.☺

Marie Rychlá

Prostředí hotelu pěkné, strava vynikající.Termální koupaliště kousíček.

Marie Rychlá

Byli jsme velmi spokojeni, termály kousek, krásné prostředí.

Ladislav Béreš

Ubytování v hotelu i strava byla OK. Prostředí hotelové restaurace je na vysoké úrovní. Obsluha ochotná a snaživá. Služeb hotelu Amstel jsem využil už po čtvrté. Do Gyoru jezdím pravidelně a to zejména kvůli termálním lázním. Mám už od Vás zakoupený další voucher na pobyt v hotelu Amstel, který využiji během příštího měsíce.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím