Hotel Amstel ***


Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu
 • Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu

  Hotel Amstel leží na břehu Dunaje a navštívil ho i tým Slevokingu

 • V lázních Györ se určitě nudit nebudete

  V lázních Györ se určitě nudit nebudete

 • Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

  Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

 • V lázních si užijete super relax

  V lázních si užijete super relax

 • Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

  Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

 • V restauraci se o vás postará velmi milý personál

  V restauraci se o vás postará velmi milý personál

 • Pochutnejte si na samých dobrotách

  Pochutnejte si na samých dobrotách

 • V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

  V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1744

Kontaktní informace:

Hotel Amstel ***
Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Užijte si svoji dovolenou právě zde a dopřejte si parádní relax bez stresu a každodenního shonu. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Načíst dalších 8 z 227 recenzí
Jaromír Drahoňovský

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše dle kupónu, se službami i ubytováním jsme v rámci kategorie tohoto hotelu byli spokojeni. Co se týká tipů na výlet - nejlepší rybí polévka ze sumce se podává v restauraci Matroz, cca 15 minut chůze od hotelu.

HELENA Vykydalová

Byli jsme spokojeni, personál byl velmi milý. Gyor je velice krásné město. Navštívili jsme ZOO, termály a procházeli jsme se malebnými uličkami města.

Lucie Trzaskaliková

Prostředí hezké, pokoje maličké a strava nic moc a s personálem se nedalo moc domluvit, česky vůbec, anglicky jen s recepční.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu na náš hotel. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste absolvovala na pobytu u nás. Na recepci hovoří anglicky, německy, italsky a rusky. Číšníci hovoří v němčině. Mrzí nás, že jste nebyla spokojená s velikostí našeho pokoje. S pozdravem, Hotel Amstel

Iveta Mádlová

Na hotelu velká spokojenost. Ochota personálu i mluví NJ a AJ.

Římek Miroslav Miroslav

Celková spokojenost, personál hotelu ochotný. Ocenili jsme snahu jedné z recepčních /starší paní/ hovořit česky. Prostředí příjemné, na břehu Dunaje, vše bezvadně upravené. Ocenili jsme rovněž klimatizaci na pokoji. Ve večerních hodinách jsou krásné procházky po břehu Dunaje.

Dagmar Rychlá

Byli jsme v termínu konec ledna - začátek února prakticky jedinými hosty tohoto našeho již známého hotelu. Ke službám nelze říci nic jiného, než že jako vždy bylo vše naprosto v pořádku. Vzhledem k mrazivému počasí jsme tentokrát nepodnikali žádné výlety a velmi ocenili kratičkou docházkovou vzdálenost hotelu od termálních lázní, kde jsme v teplé vodě trávili celé hodiny. Jediné, co tentokrát nebylo až tak úplně růžové, byla strava - strava prvního dne nás naladila na hody, ale den ode dne úroveň klesala; ale chápeme, že termín a mizivá návštěva restaurace dělala své. Ochota personálu ovšem výborná.

Kamil Cisar

Strava super, personal super, mravce na izbe nepotesili ale zas moc nevadili.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. V prvé řadě Vám děkujeme za milá slova. Informace ohledně mravenců nás mrzí - v případě nahlášení tohoto problému bychom Vám ihned vyměnili pokoj. S pozdravem, Tünde

Irena Ihnatova

Velke plus je blizkost k termalu, slapajici wifi, parkovani u hotelu. Velmi ochotni recepcni, vyborna domluva v aj. Celkove pratelska atmosfera. Vecere dobre, snidane dost slabe.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím