Hotel Amstel ***

Hotel Amstel ***
4,66 182
Hotel Amstel ***

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko
info@amstelhattyu.eu
Webstránka
+(36) 96 518 423

Recenze hotelu

187 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zdeněk Fialka Fialka

Byli jsme moc spokojeni,personál hotelu byl ochotný, mile nás překvapila domluva personálu v našem jazyce, strava vynikající stejně tak ubytování a lázně.

Jana Berousek

Sice malé, ale velmi příjemné lázně, mohu jen doporučit .

Přemysl Grusser

Zdravím, v hotelu jsme byli 6 noci. Vše odpovídalo popisu .Hotel fajn, čistota super a personál příjemný!! Jídlo vcelku dobré, vícechodové menu, porce menší, ale k najezení plně stačí. Jen nás trochu rozladilo 3 krát málo teplá večeře... Ale jinak super. Umístění hotelu super, cca 200 metrů od lázní, kousek centrum. Dále doporučuji navštívit v okolí termální lázně Velký Meder na SK, památka Panonhalma cca 20 km od Gyoru. Hotel doporučuji!! Grusser

Kateřina Čermínová

Obdrželi jsme vše dle kupónu. Velmi milá obsluha, čistý hotel. Byli jsme velmi příjemně překvapeni tím, jak byly hezké pokoje.

Bohumila Pauločáková

Hotel blízko termálních lázní, příjemný personál, ubytování i strava OK.

Lenka Verlíková

Ano, popis odpovídá skutečnosti. V tomto hotelu jsme byli již více krát a jsme spokojeni.

Josef Gál

Prostředí hotelu opravdu odpovídá popisu. Strava - zvláštní, prostě maďarská☺... Wellness téměř pod nosem a skvělý!!! Personál opravdu vstřícný a milý! Samotný Györ má moc hezké historické jádro, pro fotografy hodně námětů.☺

Marie Rychlá

Prostředí hotelu pěkné, strava vynikající.Termální koupaliště kousíček.

Marie Rychlá

Byli jsme velmi spokojeni, termály kousek, krásné prostředí.

Ladislav Béreš

Ubytování v hotelu i strava byla OK. Prostředí hotelové restaurace je na vysoké úrovní. Obsluha ochotná a snaživá. Služeb hotelu Amstel jsem využil už po čtvrté. Do Gyoru jezdím pravidelně a to zejména kvůli termálním lázním. Mám už od Vás zakoupený další voucher na pobyt v hotelu Amstel, který využiji během příštího měsíce.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Eva Überallová

Vše odpovídalo popisu, strava, wellness,..menší rodinný hotel, ochotný personál, doporučuji dalším zákazníkům.

Petr Perger

Prostředí hotelu není luxusní, ale odpovídá standardu. Hotel je velmi blízko termálního koupaliště. Personál hotelu je příjemný a vstřícný. Domluvíte se na recepci česky.

Josef Krtička

Dobrý večer. Vše bylo perfektní. Personál příjemný hotel kousek od termálu, koupání super a Gyor krásné město a spousta památek.

Zdenka Pelouchová

GYŐR, hotel Amstel, pobyt 4.12. - 6.12.2016 Návštěva města GYŐR včetně pobytu v maďárských thermálech se nám velice líbila. Máme vždy připraveny informace o místech, která navštívíme a následně objevujeme. Prošli jsme si město plné historických památek včetně starých uliček, nábřeží, našli místa pobytu významných osobností, obdivovali krásné stavby, procourali město za denního světla. Večer bylo vše umocněno předvánoční atmosférou , vánočními trhy, hudbou, zpěvy i světelnými efekty na náměstí i v ulicích. Opravdu zážitek. Prostředí hotelu bylo pěkné, ubytování pohodlné, ne zcela nové, ale vyhovující. Strava polopenze - snídaně formou bufetu v přízemí za recepcí, večeře výborné, tříchodové výběrem ze dvou možností v prosklenné, hezké restauraci. Personál milý, vrchní rozuměl i česky, jídelní lístek byl též v češtině. Co bylo třeba, domluvilo se anglicky. Na požádání byla připravena i sauna - super. Hotel byl skutečně blízko lázní RABA QUELLE, pěšky jenom přes silnici, pár metrů. Celodenní vstupenka do lázní dokonale využita , návštěva opravdu stojí za to. Vše, co bylo na portálu nabídnuto, odpovídalo skutečnosti a pobyt se nám velice vydařil.

Soňa Šťástková

Vše odpovídalo popisu. Pobyt byl pěkný a nemám žádné připomínky.

Jaroslav Malovec

Vše jak bylo napsáno tak bylo i splněno. Personál hotelu je profesionální.

Romana Lišková

Realita odpovídala nabídce. Vše bez problémů. Spokojenost.

Jaroslav Polách

Hotel je pěkný, odpovídal popisu, autem lehce přístupný od Slovenska, personál vstřícný a ochotný, z obsahu kuponu jsme dostali vše, lázně opravdu velice blízko, strava výborná.

Simona Knyblova

Pobyt byl úžasný, personál perfektní, jídlo taky vše splnilo naše požadavky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím