Penzion Villa LUX

Penzion Villa LUX
4,79 87
Penzion Villa LUX

Villu Lux najdete v klidné části Velkého Mederu, populárního lázeňského města, ale pouze 600 metrů od termálního koupaliště s léčivou vodou. Ubytování zde je ideální volbou pro dvojice či rodiny toužící po klidu a relaxu. Villa nabízí několik typů ubytování, každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou a WC, s TV / SAT s ledničkou, 5 ze 13 pokojů jsou vybaveny i vlastní kuchyňkou. K dispozici také tenisový kurt a zahrada s altánem, grilem a novým dětským hřištěm.

Kurtaserská ul. 279/89
Veľký Meder, 932 01
Slovenská republika
info@villalux.sk
Webstránka
+421 908 833 383

Recenze penzionu

89 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

JOSEF VORÁČ

Vše dodrženo, co bylo nabídnuté, paní majitelka prvotřídní přístup a ochotna vše vysvětlit o okolí a koupelích. Moc děkuji.

Jaroslav Kluch

S pobytem ve Vile Lux jsme byli velmi spokojeni. Ubytování, strava a přístup paní majitelky, vše na výbornou.

Mirek Zukal

Velmi spokojeni, personál vyšel ve všem vstříc.

Dana Pecháčková

Pobyt se nám velice líbil. Strava byla super, byl vždy velký výběr z dobrého a čerstvého jídla i pití. Pokoje čisté a udržované. A po domluvě s paní majitelkou jsem neměla problém se ubytovat dříve a prožít tak delší dobu v krásném prostředí. Penzion se nachází v blízkosti lázní, proto žádný problém zanechat auto u ubytování a dojít pěšky. Všem doporučuji.

Emilie Polívková

Prostředí ve vile Lux bylo velmi příjemné, snídaně byly kvalitní. Personál byl příjemný a vstřícný. Výlet do okolí bych doporučila na "lodní mlýn" a krytý most v Kolárově, je to krásné místo, možná na jaře nebo v létě lákavější.

Ivan Šandor

Krásné prostředí, velice ochotná a příjemná paní domácí. Obdržel jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, výborné a bohaté snídaně.

Žofia Poláchová

Ubytovaní jsme byli v penzionu. Pokoj byl vkusně zařízený s dostatečně vybavenou kuchyňkou. Snídaně byla připravena v přilehlé jídelně. Klasika - čaj, káva, pečivo, salám, sýr, vajíčka, jogurty atd. Personál penzionu byl velmi vstřícný.

Vlasta Rousová

Prostředí velmi pěkné, pokoj útulný, výhodná akce s hodinkami do lázní s možností přerušení koupání a návratu, výborné snídaně v příjemném prostředí, milý personál, možnost výletu do Gyoru, Čalova, vhodné na léto s dětmi, na cykloturistiku.

Lenka Michnová

Ano velmi spokojeni, paní majitelka velmi milá a ochotná.

Jiří Janůšek

Prostředí penzionu bylo dobré, odpovídal nabídce z kupónu, strava dobrá, majitelka penzionu vstřícná. Jediný problém byl - připojení na Wifi.

Blanka Lexmaulova

Dobrý den. Byli jsme spokojeni. Budeme doporučovat. Lexmaulova

Miroslava Svačinková

Byli jsme velmi spokojeni s úrovní ubytování. Prostředí bylo čistě, snídaně naprosto perfektní a paní Zsemlieova velmi vstřícná. Můžeme určitě doporučit. Pokud budeme plánovat cestu do této destinace, určitě se budeme chtít znovu ubytovat ve Ville Lux.

Iveta Štěpánová

Ubytování bylo v pořádku, vše co bylo uvedeno ve voucheru odpovídalo požadavkům, personál byl příjemný, paní majitelka ochotná, doporučuji dalším zákazníkům.

Markéta Martinásková

Prostředí ubytování velmi pěkné, vhodné pro rodiny s dětmi. Snídaně bohaté, vždy bylo všeho dostatek. Paní majitelka milá, ochotná vyjít se vším vstříc.

Jaroslav Veselý

Vše bylo perfektní, prostředí, strava i personál ochotný, vstřícný.

Luděk Jarkovský

Prostředí bylo přesně takové jak bylo v nabídce pobytu - perfektní. Služby byly na velmi dobré úrovni. Personál byl velmi přívětivý a ochotný. Jelikož jsme nepřijeli autem, tak jsme čas trávili v termálu. K naší smůle byl uzavřen most do Györu, tak jsme se tam nemohli podívat (snad někdy příště). Všem doporučujeme. JARKOVSKÝ.

HELENA WASSERBAUEROVÁ

Velice vstřícná, ochotná, milá pí. majitelka. Osobně se starala a dotazovala se naši spokojenost, vždy když bylo třeba tak tu byla pro nás. Tak, jak by to mělo asi být všude.

Stanislav Bejbl

Prostředí velmi příjemné. Služby na velmi dobré úrovni. Personál ochotný, vstřícný. Každému mohu doporučit.

Anna Poláková

Všechno bylo splněno. Pobyt odpovídal popisu, škoda jen skoseného stropu v koupelně. Manžel měl problém.

Martina Pokorná

Ubytování, stravování a jednání majitelky za jedna, příště si objednáme delší pobyt.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím