Interhotel America ****

Interhotel America ****
4,70 30
Interhotel America ****

Vyrazte na dovolenou do hotelu Interhotel America****, který najdete v historickém městě Písek a dopřejte si odpočinkovou dovolenou ve stylovém hotelu, který svým vzhledem připomíná parník.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha nebo vana) a terasou. Pro hosty jsou zde dále připravené královské postele o rozměrech 200x200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

R. Weinera 2375
Písek, 397 01
Česká republika
reception@interhotel-america.com
Webstránka
723 799 895

Recenze hotelu

30 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Andrea Černohorská

Pobyt v hotelu odpovídal popisu. Strava byla výborná, obsluha příjemná a vstřícná. Pěkný výlet - Zvíkov, Orlík nebo blízká obora, centrum města se sochami z písku.

Jiří Krapáč

Pobyt a veškeré služby perfektní. Můžeme jen doporučit.

Jiří Blažek

Vynikající! Perfektní ubytování, skvělé jídlo, příjemný relax v bazénu, příjemný personál hotelu. Není co vytknout.

Vladislava Kudrnáčová

V hotelu jsme strávili moc příjemný víkend. Na prvním místě je třeba pochválit kuchyni a obsluhu. Večeře byla luxusní. Snídaně také. Bazén hezký, jen by nebylo špatné doladit prostředí. Sauna pěkná, ale odpočinková místnost mě zklamala, byla to ponurá, neútulná místnost. Chyběla mi tu deka, příjemné osvětlení, relaxační hudba. Určitě by bylo dobré vyhradit hodiny v sauně jen pro ubytované. Hotel je na klidném místě, ruší vás tu jen zpěv ptáků a pobíhající veverky. Písek je hezké město, líbilo se nám tady, ale je pravda, že jsme měli krásné počasí, takže jsme se hodně procházeli.

Tomáš Kadubec

Na hotelu je znát, že je trochu starší, ale management se o něj poměrně dobře stará, tak je celkem zachovalý, až na pár detailů. Největším překvapením byla kuchyně, která byla zkrátka vynikající. Sauna je zde také poměrně prostorná (6 lidí se vejde v pohodě), fitness centrum je jedna malá místnůstka s pár stroji, ale na zablbnutí stačí. Bazén je kupodivu dobře vyhřívaný a i se v něm dá udělat pár temp. Celkově jsem byl i přes drobné nedostatky spokojen.

Jana Meriova

Absolvovala jsem prodloužená víkend v interhotelu Amerika a byla jsem velice spokojena, během září jsem zde byla s kamarádkami a poté s přítelem, hotelu nelze nic vytknout jak po stránce stravy, ubytování a dalších možných aktivit, děkuji.

Květa Kubátová

Prostředí hotelu bylo příjemné. Jídlo celkem dobré. U vířivky nás zarazilo, že se do ní chodí bez plavek :-) S tím jsme se ještě nesetkali. Personál příjemný.

Ivo Děrkas

Prostředí nádherné. Obdrželi jsme vše, jak bylo psáno v kupónu. Se stravou jsme byli spokojeni a personál hotelu byl ochotný.

František Rubeš

Hotel je pěkný, odpovídá popisu, služby perfektní, jídlo velmi dobré a dost, personál slušný a příjemný. Není co hanit - vše OK.

Michaela Šimberská

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, pouze voda v bazénu mohla být trochu teplejší. Jídlo naprosto vynikající. Hotel je v hezkém prostředí, je čistý, i když zařízení je trochu letité. V Písku je krásně, klidně bychom si pobyt zopakovali.

Hana Machová

Krásná dovolená - vše super.

Jiřina Bilíková

Vše bylo k naší spokojenosti, personál byl milý, ochotný. Strava i ostatní služby výtečné. Každý zákazník si najde zábavu podle svých možností, na kole i pěšky jsou pěkné trasy do okolí Písku.

Ivana Iváková

Všetky informácie aj služby boli poskytnuté tak ako bolo uvedené na kupóne. Boli sme veľmi spokojní, výborná strava, príjemný a ústretový personál.

Josef Lána

Se službami jsme byli velice spokojeni, vše odpovídalo nabídce.

Petr Říha

Hotel odpovídal popisu v nabídce. Personál byl milý a ochotný. Večeře a snídaně v hotelu byly výborné.

Blanka Kostíková

Hotel, obsluha, služby, vše v pořádku - velmi spokojeni.

Maria Nicolini

Hotel zodpovedá uvedeniu v ponuke, služby wellnes ok, sauna ok, fit gym - malá miestnosť, malý bazén, Personál ***** - veľmi ochotný ústretový - oboznámi s možnosťami aké pamiatky môžeme vidieť v okolí i v meste. Strava - raňajky bufet - OK, večera - možnosť voľby, výborná.

Zdeňka Křížová

Vše bylo ok podle našich představ. Personál vždy byl ochotný poradit, jak kam na výlet a která místa navštívit.

Eva Bezunková

Se vším jsme byli velmi spokojeni, včetně personálu.

Pavlína Daňhová

Hotel na slušné úrovni, žádný luxus ale ubytování pěkné a čisté. Personál příjemný, strava také dobrá, chutnalo nám.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím