Interhotel America ****

Interhotel America ****
4,69 26
Interhotel America ****

Vyrazte na dovolenou do hotelu Interhotel America****, který najdete v historickém městě Písek a dopřejte si odpočinkovou dovolenou ve stylovém hotelu, který svým vzhledem připomíná parník.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha nebo vana) a terasou. Pro hosty jsou zde dále připravené královské postele o rozměrech 200x200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

R. Weinera 2375
Písek, 397 01
reception@interhotel-america.com
Webstránka
723 799 895

Recenze hotelu

26 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Tomáš Kadubec

Na hotelu je znát, že je trochu starší, ale management se o něj poměrně dobře stará, tak je celkem zachovalý, až na pár detailů. Největším překvapením byla kuchyně, která byla zkrátka vynikající. Sauna je zde také poměrně prostorná (6 lidí se vejde v pohodě), fitness centrum je jedna malá místnůstka s pár stroji, ale na zablbnutí stačí. Bazén je kupodivu dobře vyhřívaný a i se v něm dá udělat pár temp. Celkově jsem byl i přes drobné nedostatky spokojen.

Jana Meriova

Absolvovala jsem prodloužená víkend v interhotelu Amerika a byla jsem velice spokojena, během září jsem zde byla s kamarádkami a poté s přítelem, hotelu nelze nic vytknout jak po stránce stravy, ubytování a dalších možných aktivit, děkuji.

Květa Kubátová

Prostředí hotelu bylo příjemné. Jídlo celkem dobré. U vířivky nás zarazilo, že se do ní chodí bez plavek :-) S tím jsme se ještě nesetkali. Personál příjemný.

Ivo Děrkas

Prostředí nádherné. Obdrželi jsme vše, jak bylo psáno v kupónu. Se stravou jsme byli spokojeni a personál hotelu byl ochotný.

František Rubeš

Hotel je pěkný, odpovídá popisu, služby perfektní, jídlo velmi dobré a dost, personál slušný a příjemný. Není co hanit - vše OK.

Michaela Šimberská

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, pouze voda v bazénu mohla být trochu teplejší. Jídlo naprosto vynikající. Hotel je v hezkém prostředí, je čistý, i když zařízení je trochu letité. V Písku je krásně, klidně bychom si pobyt zopakovali.

Hana Machová

Krásná dovolená - vše super.

Jiřina Bilíková

Vše bylo k naší spokojenosti, personál byl milý, ochotný. Strava i ostatní služby výtečné. Každý zákazník si najde zábavu podle svých možností, na kole i pěšky jsou pěkné trasy do okolí Písku.

Ivana Iváková

Všetky informácie aj služby boli poskytnuté tak ako bolo uvedené na kupóne. Boli sme veľmi spokojní, výborná strava, príjemný a ústretový personál.

Josef Lána

Se službami jsme byli velice spokojeni, vše odpovídalo nabídce.

Petr Říha

Hotel odpovídal popisu v nabídce. Personál byl milý a ochotný. Večeře a snídaně v hotelu byly výborné.

Blanka Kostíková

Hotel, obsluha, služby, vše v pořádku - velmi spokojeni.

Maria Nicolini

Hotel zodpovedá uvedeniu v ponuke, služby wellnes ok, sauna ok, fit gym - malá miestnosť, malý bazén, Personál ***** - veľmi ochotný ústretový - oboznámi s možnosťami aké pamiatky môžeme vidieť v okolí i v meste. Strava - raňajky bufet - OK, večera - možnosť voľby, výborná.

Zdeňka Křížová

Vše bylo ok podle našich představ. Personál vždy byl ochotný poradit, jak kam na výlet a která místa navštívit.

Eva Bezunková

Se vším jsme byli velmi spokojeni, včetně personálu.

Pavlína Daňhová

Hotel na slušné úrovni, žádný luxus ale ubytování pěkné a čisté. Personál příjemný, strava také dobrá, chutnalo nám.

Ján Rábik

Pobyt odpovídal popisu, prostředí velmi pěkné, služby wellness - spokojení.

Lenka Hradecká

Musím říci, že to byla příjemná zkušenost. Naprosto excelentní večeře, musíme pochválit kuchaře. Město Písek je velice krásné. Hotel odpovídal očekávání a dle popisu voucheru. Doporučuji.

Hana Zahrádková

Vše odpovídalo nabízené službě.

Zuzana Vyžralová

Příjemné prostředí. Splnilo očekávání. Ochotný personál.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím