Hotel Pólus ***

Hotel Pólus ***
3,94 17
Hotel Pólus ***

Hotel Pólus*** Vám poskytne pohodové ubytování  snadno dostupné autem z Bratislavy, Brna i Prahy. Při hotelu se nachází nákupní centrum Polus, kde je i Tesco. V okolí je pestrá nabídka nákupních i zábavních možností, lázně Széchenyi, ZOO a další zajímavosti. V hotelu si můžete zajít si na bowling nebo stolní fotbálek.

Szentmihályi ut 131
Budapest , 01152
info@hotelpolus.hu
Webstránka
+(36) 14 109 600

Recenze hotelu

17 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Kteřina Piwková

Prostředí hotelu v pořádku, vybavení pokoje skromné, ale na přespaní vůbec nevadilo.

Běla Vacková

Prostředí hotelu bylo dle očekávání, byli jsme spokojeni. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Strava a služby byly dobré. Personál byl velice ochotný až na servírku u večeře, kterou jsme dostali na obsluhu v druhé polovině pobytu.

Aurelia Tothová

Popis odpovídal prezentici,byl dostačující

Iveta Hergottová

S ubytováním jsme byli spokojeni, snídaně byly velmi průměrné, velmi malý výběr.

Aleš Melichar

Kvality služeb odpovídaly třem hvězdičkám , hotel Polus jsme volili vyloženě "na přespání" , takže se to dalo vydržet. Nepříjemná byla absence ledničky na pokojích, pro vychlazené pivo jsme proto museli chodit do blízkého Tesca :-) Příjemná byla přítomnost bazénu v hotelu , z 5ti dnů byl ale jeden den mimo provoz a hodinu denně probíhal nějaký plavecký kurz. Na pokojích nefungovala klimatizace , technický problém , na který upozorňoval už nápis na recepci. Ze třech recepčních byli 2 informovaní , ochotní, profesionální, třetí byl líný a protivný jak veš. Bufetové snídaně nám bohatě stačily, vzhledem k ceně zájezdu nelze nic vytknout , personál v restauraci ochotný , usměvavý.

Blanka Kuchařová

Hotel odpovidal popisu.sluzby v hotelu byly odpovidajici. Vse probihalo v poradku. Zadny problem s komunikaci v anglictine.

Marcela Ševčíková

Pokoje malé, ale čisté, denně uklízené. Personál milý, hovořící německy a anglicky. Snídaně slabší, co se týká kvality. Při příjezdu nám byla vydána poukázka na přivítací drink, o obědě jako bonusu při pobytu na 5 nocí nepadlo ani slovo a ani jsme se nezajímaly. Dostupnost do centra výborná, asi 200metrů od hotelu: Přímo za hotelem nákupní centrum. Shrnuto, pobyt se nám líbil a určitě bychom si ho zopakovaly.

imrich Šeffer

Všetko bolo podľa nášho očakávania. Personál bol velice ochotný

jitka balcarová

Ano vše bylo, jak jste uváděli. I fotografie odpovídaly skutečnosti.

Hana Tomanova

Pobyt se nám líbil. Jen nesvítilo světlo v koupelně, ale dalo se to přežít i bez něj a internet chtěli za poplatek. Místo dobré, hned vedle nákupní centrum, což byla výhoda.

Ivana Glacova

Služby byly v souladu s nabídkou. Bazén zdarma, uvítací drink, snídaně výborné. Vše proběhlo vse k naší maximální spokojenosti.

Jan Oliva

Naprosto! Vše fungovalo komunikace s personálem na jedničku.

Barbora Janouchová

Vše bylo v pořádku. Hotel moc pěkný...s ubytováním jsme byli velice spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím