Hotel Pólus ***

Hotel Pólus ***
3,88 16
Hotel Pólus ***

Hotel Pólus*** Vám poskytne pohodové ubytování  snadno dostupné autem z Bratislavy, Brna i Prahy. Při hotelu se nachází nákupní centrum Polus, kde je i Tesco. V okolí je pestrá nabídka nákupních i zábavních možností, lázně Széchenyi, ZOO a další zajímavosti. V hotelu si můžete zajít si na bowling nebo stolní fotbálek.

Szentmihályi ut 131
Budapest , 01152
Maďarsko
info@hotelpolus.hu
Webstránka
+(36) 14 109 600

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Běla Vacková

Prostředí hotelu bylo dle očekávání, byli jsme spokojeni. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Strava a služby byly dobré. Personál byl velice ochotný až na servírku u večeře, kterou jsme dostali na obsluhu v druhé polovině pobytu.

Jan Šťovíček

Malý pokoj, nepraktická koupelna, hluk v noci, blízká mhd do centra, nákupní centrum za rohem, i když hotel leží vedle frekventované silnice v noci klid, jídlo slušné ale celkem se opakovalo.

Lucie Beranová

Hotel byl dostačující, na přespání určitě stačí, my byli stejně pořád pryč. Jen když jsme obdrželi klíč, tak náš pokoj nebyl ještě uklizený. Na chodbě jsem odchytla nějakou uklizečku a pokoj ji ukázala. Řekla 10 minut a můžem se ubytovat.Odskočili jsme si tedy na kávu a po příchodu do ,,uklizeného pokoje,, jsem opět celý pokoj musela uklidit a vymydlit já. Uklizečka nejspíš myla záchod stejným hadrem a vytřela nám tím podlahu v pokoji (smrdělo to močkou). Záchod mi přišel také neumytý, byla všude voda i na prkýnku, tak mě došlo jak asi koupelnu myla. Prostě vzala sprchu a celý to jen vystříkala vodou a rychlovkou stírla smradlavým hadrem. Jinak personál milý a ochotný, akorát jídlo nás trochu zklamalo. Na slevokingu psali, že si při večeři budeme moct vybrat ze dvou jídel a automaticky nám přinesli jen jedno jídlo a to ještě smažený řízek s rýží ( moc jsme nechápali kombinaci, bylo to dost suché,ale u nich je to asi normální). Pití k jídlu bylo za poplatek. Ale jinak jsme si dovču užili, vedle hotelu je hned Tesco, Mc donald a zástavka s mnoha autobusy co míří přímo do centra. Takže závěr, díky ceně a dostupnosti bych asi hotel zvolila znovu.

Aurelia Tothová

Popis odpovídal prezentici,byl dostačující

Soňa Vošahlíková

Hotel jako takový bych hodnotila spíše průměrně, ale odpovídajíc ceně. Nebylo tam nic, co by nás vyloženě nadchlo, ale zároveň ani urazilo. Snad kromě toho, že nám hotelový bar zavřel ještě před devátou (byli jsme tam tedy jediní). Pokojíky jsou tam malé, ale stačí, přece jen jsme tam nejeli strávit pobyt na pokoji..Do centra je to opravdu max 20 min přímým spojem, jezdí to každou chvíli a zastávka je malý kousek od hotelu. V okolí hotelu ale není nic, kde by se dalo posedět. Jsou tam obří obchodní centra asijského typu a Tesco, přímo před hotelem Mc Donald a benzínka. Kousek pěšky nebo jednu zastávku busem je parádní trh, kde jsme nepotkali turistu, takže jsme se domlouvali rukama nohama:-) ceny všeho ale byly přívětivé. Co se týče města jsme byli nadšení.. Ale na to už si každý musí přijít sám:-)

Iveta Hergottová

S ubytováním jsme byli spokojeni, snídaně byly velmi průměrné, velmi malý výběr.

Aleš Melichar

Kvality služeb odpovídaly třem hvězdičkám , hotel Polus jsme volili vyloženě "na přespání" , takže se to dalo vydržet. Nepříjemná byla absence ledničky na pokojích, pro vychlazené pivo jsme proto museli chodit do blízkého Tesca :-) Příjemná byla přítomnost bazénu v hotelu , z 5ti dnů byl ale jeden den mimo provoz a hodinu denně probíhal nějaký plavecký kurz. Na pokojích nefungovala klimatizace , technický problém , na který upozorňoval už nápis na recepci. Ze třech recepčních byli 2 informovaní , ochotní, profesionální, třetí byl líný a protivný jak veš. Bufetové snídaně nám bohatě stačily, vzhledem k ceně zájezdu nelze nic vytknout , personál v restauraci ochotný , usměvavý.

Irena Hlaváčková

Ubytování v hotelu bylo uspokojivé,pouze klimatizace,která měla fungovat, ještě v květnu nebyla v provozu.Také strava nebyla dobrá. Jinak služby v hotelu byly vcelku dobré, respektive celkově kvalita pobytu odpovídala nízké ceně.

Blanka Kuchařová

Hotel odpovidal popisu.sluzby v hotelu byly odpovidajici. Vse probihalo v poradku. Zadny problem s komunikaci v anglictine.

Marcela Ševčíková

Pokoje malé, ale čisté, denně uklízené. Personál milý, hovořící německy a anglicky. Snídaně slabší, co se týká kvality. Při příjezdu nám byla vydána poukázka na přivítací drink, o obědě jako bonusu při pobytu na 5 nocí nepadlo ani slovo a ani jsme se nezajímaly. Dostupnost do centra výborná, asi 200metrů od hotelu: Přímo za hotelem nákupní centrum. Shrnuto, pobyt se nám líbil a určitě bychom si ho zopakovaly.

imrich Šeffer

Všetko bolo podľa nášho očakávania. Personál bol velice ochotný

jitka balcarová

Ano vše bylo, jak jste uváděli. I fotografie odpovídaly skutečnosti.

Hana Tomanova

Pobyt se nám líbil. Jen nesvítilo světlo v koupelně, ale dalo se to přežít i bez něj a internet chtěli za poplatek. Místo dobré, hned vedle nákupní centrum, což byla výhoda.

Ivana Glacova

Služby byly v souladu s nabídkou. Bazén zdarma, uvítací drink, snídaně výborné. Vše proběhlo vse k naší maximální spokojenosti.

Jan Oliva

Naprosto! Vše fungovalo komunikace s personálem na jedničku.

Barbora Janouchová

Vše bylo v pořádku. Hotel moc pěkný...s ubytováním jsme byli velice spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím