Hotel Romania

Hotel Romania
4,00 49
Hotel Romania

Hotel Romania *** najdete asi 400 metrů od lázeňské kolonády a proslavené Zpívající fontány v Mariánských Lázních, jedněch z nejoblíbenějších lázní v Česku. Hotel nabízí příjemné ubytování v lázeňském domě ve stylu první republiky. Z hotelu je krásný výhled na centrum města. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V hotelu dále najdete restauraci, kde vaří českou i mezinárodní kuchyni, a také wellness centrum, kde si užijete léčebné procedury.

Ruská 70/20
Mariánské Lázně, 353 01
Česká republika
ns.info.hotel@seznam.cz
Webstránka
+420 604 300 659

Recenze hotelu

49 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lenka Křížová

Vše odpovídalo nabídce. Personál hotelu skvělý, rovněž služby. Hotel pamatuje film Dovolená s Andělem ale my jsme byly spokojené. Mariánské lázně jsou moc pěkné.

Jana Dvořáková

Dobrý den, k otázce spokojenosti s pobytem mohu říci asi toto. Pobyt v Mariánských Lázních se nám velmi líbil. Prostředí hotelu odpovídalo našemu očekávání. Starší stavba, ale všude čisto. Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu byl velmi příjemný a vstřícný. Vše co bylo na kuponu uvedeno bylo rovněž dodrženo. Strava byla naprosto v pohodě a wellness taky. Jediné co si myslím, že by mohlo být lepší je volba výmalby wellness prostor. V prostoru "čekárny "byla nepříjemná tma. Pro relax bych určitě ubrala na barevnosti místností. Volila bych raději jednu nebo dvě barvy v různých odstínech než barevnou všehochuť. I přes tento rušivý element plánujeme opakovaný pobyt u Vás v příštím roce. Letošní byl pouze třídenní, ale příští rok plánujeme delší. Jsem zvědavá, jestli tyto recenze někdo čte a něco se změní. Jinak maximální spokojenost. Těšíme se příští rok. :-)

Zdenka Kindlová

Zařízení hotelu bylo starší, ale nám to nevadilo. Za zaplacenou cenu bylo jídlo i masáže odpovídající. Nám se v ML líbilo. Byli jsme spokojeni i s personálem.

Antonín Urban

Služby i pobyt v pohodě, personál vstřícný, strava bez připomínek.

Jitka Vlastníková

Prostředí hotelu se nám moc nelíbilo. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Co se týká stravy, tak byla na dobré úrovni, wellness - procedůry byly velice příjemné a personál byl příjemný a ochotný.

Zdeňka Zemanová

Vše bylo v pořádku.

Karel Hora

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Zaplatili jsme si 100 kč příplatek za vyhlídku na Mariánské lázně, ale byli jsme ubytováni v 1. patře, kde výhled na Mariánské lázně znemožňovaly stromy. Tímto bych chtěl dalším návštěvníkům tohoto hotelu doporučit, aby se ubytovávali ve vyšších patrech a zbytečně nevyhazovali peníze. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Se službami jsme byli spokojeni. Personál byl ochotný a vstřícný. Doporučujeme návštěvu zpívající fontány v nočních hodinách.

Jitka Krejčí

V hotelu se nám líbilo, i jkdyž nějaké nedostatky by se našly, ale to se přičíta stáří hotelu. Jinak bylo všude čisto a klid. Personál byl příjemný a vstřícný, strava dobrá. Wellnes také hodnotím kladně. Zákazníkům doporučuji navštívit toto lázeňské město, kdo nechce luxus, doporučiji tento hotel. Celkově pobyt hodnotím velmi kladně.

Jaroslava Drýková

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno a se službami jsme byli velmi spokojeni. Líbili se nám hlavně procedury ve wellness a krásné procházky ve městě a nejbližším okolí. Můžeme všem doporučit.

Romana Kurcová

S pobytem jsem byla spokojena. Hotel je sice starší a zařízení není nejmodernější, ale myslím, že prostředí i služby zcela odpovídaly popisu a ceně pobytu. Personál byl velmi ochotný a příjemný. Jídlo bylo dobré. Rozhodně doporučuji si připlatit výhled na město!

Jakub Schovánek

Bylo to krasné, děkujeme.

Ján Klein

Objednat si pokoj s balkonem do ulice. Hotel nebyl po stavební stránce úplně O.K. Chybí mu řádná údržba, včetně fasády a zařízení. Obsluha a lidí byli milí a vstřícní.

Roswitha Větrovcová

S pobytem a prostředím hotelu jsme byli spokojeni. Co se týče služeb a personálu při našem pobytu byli jsme velice mile překvapeni a spokojeni.

Daniela Horová

Vše, co bylo v nabídce jsme obdrželi, personál hotelu byl příjemný.

Zdena Kačírková

Prostředí bylo hezké bylo by potřeba výměna oken co bylo na kuponu uvedeno vše jsme obdrželi jídlo nám chutnalo a personál byl velice příjemný jak v jídelně tak na procedurách . Okolí Mariánek bylo moc pěkné lanovka, vláček i koníčky. Doporučuji zákazníkům zakoupit tento wellness

Jitka Tykalová

V Mariánkách bylo nádherně hotel Kossuth trochu starý vybydlený, ale pokoj s příslušenstvím byl čistý. Jídlo na hotelu slabší. Masáže v rámci možností tj. od masérů s kurzem.

Michaela Merčáková

Prostředí hotelu bylo přátelské, avšak základní hygienické podmínky, co se týká třeba procedůr, po kterých tam přikrývají lidi, nebyly moc dobré. Přikrýt tou samou dekou dva lidi není vůbec hygienické! Také jsme si připlatili za balkón, ale na ten jsme se báli stoupnout! Strava bylo v celku dobrá, ale překvapilo nás, že tam neměli ani balené čaje, další věc, kterou by měli si myslím zlepšit + vedení hotelu by se mělo chovat více profesionálně. Jinak personál hotelu vcelku v pořádku, jen někteří maséři by měli méně mluvit a více dělat svou práci.

ludmila michalkova

Strava naprosto dostačující, snad by se hodil salát, nebo kompot .na pokoji bylo cisto,což je důl. Je to stará budova,ale až ji z enci opraví, bude připomínat časy minulé slávy. Rehab.personál ..milí.snaživí. Dodrz. Časy procedur.

Lenka Holíková

Vše odpovídalo popisu, personál byl velmi příjemný a ochotný. Strava byla vydatná, nám stačila. Hotel sice zvenku vypadá neudržovaně, ale s vnitřkem a vybavením jsme vyli spokojeni.

Bohumil Lejnar

Hotel, po menších problémech ( 2 noci - každá v jiném pokoji), nám vyhověl a dal nám pokoj s výhledem, který jsme si objednali a dostali potvrzený již 3 měsíce dopředu. Jinak procedury byli splněny dle voucheru, takže celkově jsme spokojený.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím