Hotel Romania

Hotel Romania
4,00 49
Hotel Romania

Hotel Romania *** najdete asi 400 metrů od lázeňské kolonády a proslavené Zpívající fontány v Mariánských Lázních, jedněch z nejoblíbenějších lázní v Česku. Hotel nabízí příjemné ubytování v lázeňském domě ve stylu první republiky. Z hotelu je krásný výhled na centrum města. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V hotelu dále najdete restauraci, kde vaří českou i mezinárodní kuchyni, a také wellness centrum, kde si užijete léčebné procedury.

Ruská 70/20
Mariánské Lázně, 353 01
Česká republika
ns.info.hotel@seznam.cz
Webstránka
+420 604 300 659

Recenze hotelu

49 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lenka Křížová

Vše odpovídalo nabídce. Personál hotelu skvělý, rovněž služby. Hotel pamatuje film Dovolená s Andělem ale my jsme byly spokojené. Mariánské lázně jsou moc pěkné.

Jana Dvořáková

Dobrý den, k otázce spokojenosti s pobytem mohu říci asi toto. Pobyt v Mariánských Lázních se nám velmi líbil. Prostředí hotelu odpovídalo našemu očekávání. Starší stavba, ale všude čisto. Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu byl velmi příjemný a vstřícný. Vše co bylo na kuponu uvedeno bylo rovněž dodrženo. Strava byla naprosto v pohodě a wellness taky. Jediné co si myslím, že by mohlo být lepší je volba výmalby wellness prostor. V prostoru "čekárny "byla nepříjemná tma. Pro relax bych určitě ubrala na barevnosti místností. Volila bych raději jednu nebo dvě barvy v různých odstínech než barevnou všehochuť. I přes tento rušivý element plánujeme opakovaný pobyt u Vás v příštím roce. Letošní byl pouze třídenní, ale příští rok plánujeme delší. Jsem zvědavá, jestli tyto recenze někdo čte a něco se změní. Jinak maximální spokojenost. Těšíme se příští rok. :-)

Zdenka Kindlová

Zařízení hotelu bylo starší, ale nám to nevadilo. Za zaplacenou cenu bylo jídlo i masáže odpovídající. Nám se v ML líbilo. Byli jsme spokojeni i s personálem.

Barbora Čalová

Prostředí hotelu se nám nelíbilo vůbec. Vlastně bychom nikdy takové zařízení nenazvali hotelem. Vzhled a vybavení odpovídalo průměrnému středoškolskému internátu. Vše staré, tmavé, nehezké, nepohodlná postel (sice manželská, ale uprostřed velká tvrdá mezera, tři matrace v každé posteli...). Strava taktéž velice průměrná, opět bych přirovnala ke školní jídelně (tříchodová večeře = jako dezert obyčejná buchta, ne moc chutná, tvrdá, suchá). Výběr ze tří variant = každý den k výběru smažený řízek, čímž se výběr smrskává na dvě varianty. Ke snídani stále to stejné, bohužel velmi často používaná značka výrobků "ARO". Místo džusu voda se sirupem, nejlevnější čaj, žádné ovoce (nebo jen pro ty, co přišli na snídani první). Uvádělo se, že hotel disponuje taktéž restaurací s českou kuchyní - restaurace ale funguje jen na výdej večeří. Procedury - po reklamaci jsme obdrželi vše, co bylo slíbeno, sice v tom neměli pořádek (načasování procedur v naší kartičce se neshodovalo s rozpisem, který měli maséři), ale vždy jsme se domluvili. Funguje to jako na běžícím páse, o hygieně (stále stejná deka pro všechny) a intimitě prostředí (odděleno závěsem, je vše slyšet) jakožto i o kvalitě prováděných procedur (za 20 minut podle mého není možné provést kvalitní masáž) se moc mluvit nedá.

Antonín Urban

Služby i pobyt v pohodě, personál vstřícný, strava bez připomínek.

Jitka Vlastníková

Prostředí hotelu se nám moc nelíbilo. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Co se týká stravy, tak byla na dobré úrovni, wellness - procedůry byly velice příjemné a personál byl příjemný a ochotný.

Tomáš Uxa

Popis ani v nejmenším neodpovídal realitě a poskytovaným službám. Prostředí hotelu zastaralé, profukující okna, zápach z odpadu v koupelně, statika balkonu na pováženou, zařízení zastaralé, koberce prošoupané a špinavé. Strava - snídaně v mezích přijatelná, malý výběr, večeře - parodie na tříchodové menu, klasická dělnická vývařovna. Wellness - tragické prostředí a jednání masérů, kteří podle nás nevykonávají svoji činnost, tak jak by měli, nucení dalších zpoplatněných procedur. Byli jsme přikryti dekou, kterou bylo přikryto dalších 100 lidí před námi. Číšníci a recepční - ochotní. V žádném případě tento hotel neodpovídá 3 hvězdičkám.

Marcela Pokorná

Prostředí hotelu připomínalo smetiště, parkoviště jakbysme. Vybavení hotelu je těžké retro, čas se tam zastavil někdy hodně, hodně...dávno. Ložní prádlo děravé , čalouněné židle zašmudlané, zrcadlo flekaté, umělé poličky zažloutlé a prasklé.Personal welnesu chodil v děravých trikách a kalhotách. Jinak , ale byl milí a ochotný.

Zdeňka Zemanová

Vše bylo v pořádku.

Miroslava Parvová

Hotel na foto vypadá dobře,ve skutečnosti,ouvej....Strava,vcelku dobrá,personál v pohodě Wellnes- už jsem byla v lepších.....

Karel Hora

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Zaplatili jsme si 100 kč příplatek za vyhlídku na Mariánské lázně, ale byli jsme ubytováni v 1. patře, kde výhled na Mariánské lázně znemožňovaly stromy. Tímto bych chtěl dalším návštěvníkům tohoto hotelu doporučit, aby se ubytovávali ve vyšších patrech a zbytečně nevyhazovali peníze. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Se službami jsme byli spokojeni. Personál byl ochotný a vstřícný. Doporučujeme návštěvu zpívající fontány v nočních hodinách.

Jitka Krejčí

V hotelu se nám líbilo, i jkdyž nějaké nedostatky by se našly, ale to se přičíta stáří hotelu. Jinak bylo všude čisto a klid. Personál byl příjemný a vstřícný, strava dobrá. Wellnes také hodnotím kladně. Zákazníkům doporučuji navštívit toto lázeňské město, kdo nechce luxus, doporučiji tento hotel. Celkově pobyt hodnotím velmi kladně.

Jaroslava Drýková

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno a se službami jsme byli velmi spokojeni. Líbili se nám hlavně procedury ve wellness a krásné procházky ve městě a nejbližším okolí. Můžeme všem doporučit.

Romana Kurcová

S pobytem jsem byla spokojena. Hotel je sice starší a zařízení není nejmodernější, ale myslím, že prostředí i služby zcela odpovídaly popisu a ceně pobytu. Personál byl velmi ochotný a příjemný. Jídlo bylo dobré. Rozhodně doporučuji si připlatit výhled na město!

Jakub Schovánek

Bylo to krasné, děkujeme.

Ján Klein

Objednat si pokoj s balkonem do ulice. Hotel nebyl po stavební stránce úplně O.K. Chybí mu řádná údržba, včetně fasády a zařízení. Obsluha a lidí byli milí a vstřícní.

Roswitha Větrovcová

S pobytem a prostředím hotelu jsme byli spokojeni. Co se týče služeb a personálu při našem pobytu byli jsme velice mile překvapeni a spokojeni.

Jitka Barcalová

Překvapení z prostředí hotelu. Hotel potřebuje velkou rekonstrukci.

Radka Jirásková

Popis hotelu moc neodpovídal, ze zaplacených procedur nám místo medového zábalu dali pivní . Jinak s polopenzí jsme byli spokojeni, strava dobrá, personál také v pořádku.

Daniela Horová

Vše, co bylo v nabídce jsme obdrželi, personál hotelu byl příjemný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím