Hotel Berlin ***

Hotel Berlin ***
4,53 38
Hotel Berlin ***

Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, nechybí zde pak ani telefon, TV a rádio. V hotelu najdete i restauraci, kde se servírují jídla české i mezinárodní kuchyně, které Vám na požádaní připraví i ve vegetariánské či dietní verzi. V sezóně se v hotelu pořádají taneční večery s živou hudbou. Dále je vám k dispozici denní bar, terasa a zahrada. V hotelu se též nachází sauna a solná jeskyně a velké množství léčebných procedur.

Kollárova 330
Mariánské Lázně, 353 01
berlin.hotel@cmail.cz
Webstránka
+420 354 606 147
+420 354 620 117

Recenze hotelu

38 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zuzana Kadrnkova

Pobyt se nám moc líbil, personál byl velmi milý a příjemný, jídlo nám moc chutnalo. Pokoj byl čistý a útulný. Solná jeskyně byla příjemným zpestřením. Celkové jsme byli velmi spokojeni.

Mirka Mánková

Personál v hotelu ochotný, příjemný.

Ilona Šebková

Vše bylo v pořádku, personál ochotný.

Libuše Žolnová

Hotel Berlín moc doporučujeme. Prostředí hotelu pěkné, hlavně čisté. Pokoj s balkonem byl menší, ale útulný a zase upřednostňuji čistotu pokoje. Recepční se střídají a jsou všichni ochotní, milí a vstřícní. Servírky velmi ochotné. Strava byla v pohodě, dobrá. Kupon obsahoval vše jak bylo domluveno. Velká pochvala a určitě doporučujeme. Výlety do okolí jsme zvládly autobusem i vlakem. Vše je kousek od hotelu.

Jana Šadibolová

Vše se povedlo, pobyt se nám velice vydařil, personál i kuchyně výborné!!! Akorát se nám nelíbilo, že jsme zvolili pouze třídenní pobyt, ale to je náš problém, snad příště....Děkujeme!

Zdeňka Mrázková

Prostředí hotelu se nám líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdržely jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava chutná. Personál ochotný a usměvavý.

Irena Tesařová

S prostředím i službami hotelu jsme byli velmi spokojeni. Přijeli jsme vlakem, takže jsme uvítali, že hotel je velmi blízko nádraží. Do centra je pak výborné spojení autobusy. Personál velmi ochotný, pokoje menší, ale útulné, strava dobrá.

2 Jandejsková

Prostředí hotelu i personál byl super, všem doporučuji, tip na výlet bych doporučila podívat se na Krakonoš na miniatury hradů a zámků.

2 Mocová

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak se službami a velmi ochotným personálem.

Jaromír Langmaier

Dobrý den, pokud se mám vyjádřit k pobytu, který jsme zakoupil, tak jsem byl velice spokojen a to se všemi službami a prostředím.

Lena Juránková

Prostředí hotelu bylo pěkné, strava vynikající.

ing.František Kovařík

Prostředí hotelu hezké. Se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Pro cyklisty cyklostezky v Českém Lese. Zpívající fontána v Mariánských Lázních.

Eva Sokolová

Hotel je umístěn v klidném prostředí ve větší vzdálenosti od centra, což bylo uvedeno i v nabídce. Personál byl ochotný. Pobyt jsme využili k návštěvě Františkových Lázní,Chebu a Karlových Varů.

Pavla Kozohorská

S pobytem jsme byly spokojeny, i když hotel byl dál od centra města. Určitě výhodou bylo nedaleké vlakové nádraží. Autobusové spojení od hotelu bylo výborné.

Jan HERODEK

Prostředí hotelu odpovídá popisu, Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, Strava byla dobrá, pestrá i množství odpovídalo nabídce, Recepční vše okamžitě vyřizovala k naší spokojenosti, Doporučujeme např. klášter Teplá, Bečov nad Teplou s relikviářem sv. Maura.

Jana Andělová

Prostředí hotelu bylo výborné, nic nám nechybělo, personál byl výborný, ochotný.

Pavel Pleml

Dle kupónu bylo vše OK. Doporučil bych návštěvu Fr.Lázní a města Chebu.

Jana Basařová

Hotel umístěn v klidné lokalitě sídliště, cca 1 km do centra, personál vstřícný, služby poskytnuty dle nabídky, služby odpovídaly ceně pobytu. Vzhledem k tomu, že v Mariánských Lázních je spousta možností pěších výletů i historických objektů, pobyt v hotelu byl minimální, sloužil nám pouze k přenocování a polopenzi.

Lada Šmolíková

Spokojeni, odpovídal popisu i ceně, příjemný personál.

Hana Plisková

Pobyt se nám velice líbil. Vše bylo dodrženo, co bylo na kuponu uvedeno. Strava byla dobrá a wellness byl také na dobré úrovni. Personál hotelu velice ochotný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím