Limbový dvor

Limbový dvor
5,00 10
Limbový dvor

Rodinný penzion Limbový Dvůr nabízí moderní, nové ubytování v úžasné lokalitě Vrbova s termálním aquaparkem a dech beroucím výhledem na Tatry. Pokoje jsou příjemně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je také jídelna, kde si pochutnáte na snídaních formou švédského stolu. U penzionu je prostorná zahrada, která je ideální na hraní pro děti (nechybí ani houpačka). Dospělí zatím mohou posedět na terase.

Vrbov 153
Vrbov, 059 72
limbovydvor@gmail.com
Webstránka
+421 948 070 232

Recenze penzionu

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Martina Jašková

Krásné prostředí, moc příjemný personál, strava výborná. Rádi se tam opět podíváme.

Milli Hollá

Nový, voňavý penzión, príjemné okolie, úžasná strava a veľmi milí domaci... na dvore minifarma, horiaci krbik, rodinná atmosféra, nadovšetko spokojnost

Libuše Kudláčková

Dobrý den, vše bylo v naprostém pořádku. Mladí manželé, jako personál penzionu, jsou velice příjemní a ochotní. Bylo nám v Tatrách s nimi moc dobře.

Jana Rampáčková

Príjemný a čistý rodinný penzión, priateľskí a nápomocní majitelia, služby zodpovedali kupónu

Dana Adamčíková

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Příjemní mladí lidé, kteří se o nás vzorně starali, hezký útulný a čistý penzión. Snídaně pestré a bohaté. Slevu na termální koupaliště jsme obdrželi. Prostě nejvyšší spokojenost, rádi bychom se tam opět vrátili.

Milan Nedvěd

Velmi pěkné, příjemní majitelé, vše v pořádku.

Jiří Marx

Krásné prostředí, výborné jídlo, krásné ubytování , majitelé na 1*

Jindřiška Žouželková

Rodinný penzion ve Vrbově mě mile překvapil. Jednak domácí stravou a vstřícným jednáním paní domácí. Ochotná, usměvavá. Byli jsme spokojeni i s typem ubytování. Mohu vřele doporučit. Tipů na výlet ve Vysokých Tatrách je tolik, že by se sem ani nevešly.

Josef Rückschloss

Vše proběhlo dle očekávání. Není co dodat.

JURAJ HORVÁTH

Plná spokojnosť so všetkým.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím