Park Hotel Pelikan ****

Park Hotel Pelikan ****
4,25 4
Park Hotel Pelikan ****

Městečko Szombathely najdete na severu Maďarska a je tedy výborně dostupné z Česka. Asi 25 km od hotelu najdete jak lázní Bük, tak lázně Sarvár. Park hotel Pelikán**** je obklopen přírodním parkem a nabízí luxusní ubytování v klidném prostředí s perfektními službami. Pokoje Standard mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vybavení odpovídající 4* standardu a výhled na okolní park. Stylová restaurace obložená dřevem, které dominuje oválný bar, nabízí speciality maďarské i mezinárodní kuchyně a má také širokou nabídku vín a drinků. Krásné wellness centrum nabízí relaxaci ve vnitřním bazénu s výhledem do zahrady, ve finské a infra sauně, v solné komoře a také ve vířivce. Nechybí ani lehátka k odpočinku a příjemná, relaxační atmosféra. Za příplatek se můžete nechat hýčkat na masážích.

Deák Ferenc u. 5.
Szombathely , H-9700
Maďarsko
info@hotelpelikan.hu
Webstránka
+36 945 138 00

Recenze hotelu

4 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Július Birka

Ubytovanie, ochota personálu bolo v poriadku, strava perfektná a wellness bol super.

Ondrej Török

Pobyt v hotely Pelikán , v meste Szombathely v Maďarsku splnil naše očakávania. Všetky služby - ubytovanie, stravovanie ako aj wellness boli na veľmi dobrej úrovni.

Klára Nagyová

Milá obsluha, hotel vyzerá z vonka staršie, ale izby sú pekne moderne zariadené, kúpeľňa moderná. Wellnes časť je menšia ale je tam základ, čo postačuje. Stravá dobrá.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím