Pension Sun

Pension Sun
4,81 47
Pension Sun

Pokoje jsou příjemně zařízeny, mají vlastní koupelnu, LCD TV s DVD přehrávačem, přičemž si v penzionu můžete vypůjčit filmy v češtině k večernímu sledování. Je zde také plně vybavená kuchyňka - lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, horkovzdušná trouba. Nechybí ani společenská místnost s příjemným posezením u kachlových kamen a vybavená společenskými hrami. Pro děti je k dispozici dětská židlička a hračky.

Im Markt 45
Gaming, 3292
hrabetovahana@seznam.cz
Webstránka
0043 664 353 8449

Recenze penzionu

47 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Jiří Ehrenberger

Vše odpovídalo popisu. Služby, personál perfektní, pravděpodobně pojedeme i v létě.

Ivana Voříšková

Paní domácí byla velmi milá a ochotná, snídaně dobrá, výběr byl dostatečný, jen pokoj byl první den chladnější. I když tam byl přímotop, dost dlouho trvalo, než se pokoj zahřál. Jinak prostředí čisté a příjemné.

Lenka Färberová Färberová

V penzionu vše OK, velmi vstřícná majitelka, která vyhověla veškerým našim požadavkům.

Rudolf Kinc Kinc

Vše OK jako v nabídce a na webu. Příjemná a ochotná majitelka penzionu. Nasměrování na výlety a opravdu dokonalé informace - příště bychom tam asi jeli znovu. Ludmila a Rudolf K. Okr. Mělník.

Olga Gruberová

Vše se nám moc líbilo a pokud pojedeme příště, rádi bychom strávili naše dovolenkové dny opět v tomto penzionu. Kvalitní a čisté ubytování, velmi dobré snídaně a moc příjemná paní Hrabětová.

Hana Malínová

Ano, vše bylo v naprostém pořádku, hostitelka velmi příjemná, vstřícná a ochotná. Tipy na výlet dala velmi podrobné a denně je s námi ještě konzultovala. Snídaně v dostatečné nabídce i množství byly chutné.

Simona Nevolová

Prostředí penzionu odpovídalo nabídce. Mohli jsme využít všech nabídek uvedených na kupónu. Strava byla dle spolubydlících před dvěma lety mnohem lepší, ale nám i tak vyhovovala. Paní majitelka byla velmi vstřícná. Dala nám pěkné tipy na výlety včetně map a doporučení. Doporučujeme výlet na Hochcar, Otscher, kaňon řeky Erlauf a jezero Erlaufsee.

Pavel Malý

Příjemné prostředí,příjemný peronál.

František Kundera

Pobyt byl příjemný, i když počasí nepřálo, dostalo se nám od personálu dost informací kde trávit čas.

Petra Nováková

Velmi jsme byli spokojeni s pensionem Sun, s velmi příjemnou majitelkou, která se o nás přepychově starala. Snídaně lepší jak v 5-ti hvězdičkovém hotelu, velmi příjemné zacházení, poradila nám se všemi výlety, můžeme jen doporučit.

Michaela Štěpáníková

Vše odpovídalo popisu. Paní majitelka velmi ochotná a nápomocná při plánování výletů. Snídaně dostačující, i se zeleninou, saláty nebo pomazánkou. Pokoj dostatečně velký i pro pětičlennou rodinu. Kuchyňka vybavená vším potřebným. Jinak místo je nádherné. Asi 300m od penzionu je venkovní bazén s vyhřívanou vodou, tobogánem a skokanskými můstky (v ceně je i stolní tenis a mini golf). Úžasná příroda - čistá voda, vodopády, jeskyně. Můžeme jen doporučit.

Martina Labudová

Pokoje byly prostorné a vkusně zařízené. Dobře uklizeno. Paní majitelka se o nás dobře starala. Dobré a pestré snídaně. Snaha denně obměňovat suroviny. Dále jsme obdrželi mapy pro jednotlivé výlety se spoustou užitečných rad. V budoucnu se rádi do této oblasti vrátíme, možná při zimní dovolené.

Vítězslav Bízek

Co jsme chtěli, to se nám dostalo. Pro naší skromnou potřebu získání zázemí pro odpočinek po celodenní vysokohorské turistice - zázemí jako doma.

Lucie Miškeříková

Prostředí bylo moc pěkné, kousek od penzionu krásné koupaliště. Penzion pěkný příjemní domácí, vždy nám poradili tipy na výlet. Celkově velká spokojenost :-)

Jaroslava Zmrhalová

Prostředí penzionu i popis pobytu odpovídal nabídce. Se stravou jsme byli spokojeni, paní majitelka byla příjemná, zodpověděla všechny naše dotazy, dala tipy na výlety.

Jan Podlešák

Vše OK, paní Hrabětová se o nás výborně postarala.

Eva Kovaříková

Služby byly na výborné úrovni a odpovídaly nabídce, paní majitelka byla velmi sympatická a poradila nám s výlety po okolí.

Věra Dostálová

Pobyt odpovídal nabízenému, majitelka vstřícná.

Jindřich Rachůnek

Penzion v malebném horském městečku. Velmi milá paní domácí, která ochotně poradila co je v okolí k vidění. Celkový dojem byl perfektní :-).

Jaromír Horvát

Prostředí hotelu je dobré, je v centru městečka, a dají se odtud plánovat výlety do okolí, jak pěšky, tak na kole a autem. Majitelka penzionu nám při příjezdu a vždy ráno při snídani velice ochotně doporučila možné trasy výletů, které jsme pak zdárně absolvovali. Strava odpovídala nabídce. Majitelka je milá a vstřícná. Doporučuji dalším klientům Slevokingu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím