Hotel Flóra

Hotel Flóra
4,70 33
Hotel Flóra

Dudince na jihu Slovenska si svoji popularitu získaly díky léčivé vodě. Známý Hotel Flóra leží na okraji lázeňského areálu, asi 700 m od lázeňských domů - centra lázní. Proto neváhejte a vyrazte právě sem a dopřejte si potřebnou dávku odpočinku.

V hotelu panuje příjemná, rodinná atmosféra. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Každý pokoj má balkon, TV/SAT, lednic a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). K dispozici Vám je krásný hotelový bazén (28 °C), jehož využívání je v ceně. Součástí bazénu je sedací bazének s 36°C teplou vodou a v bazénovém komplexui sauna a klasické masáže.

Kúpelná 101
Dudince, 962 71
Slovenská republika
hotelfloradudince@stonline.sk
Webstránka
+421 455 583 132
+421 455 583 742

Recenze hotelu

33 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Růžena Mikulecká

Pobyt odpovídal popisu vše co bylo napsáno bylo splněno, hotel i když je starší je pěkně zařízený, velice mě potěšil bazén i služby procedur. Hlavně bych chtěla pochválit kuchyň, jídlo bylo opravdu chutné a celý personál příjemný.

Jana Vyhňáková

S pobytem jsme byli spokojeni, vše jsme obdrželi tak, jak bylo na kuponu uvedeno. Personál byl milý a vstřícný, strava výborná. Doporučujeme všem, co touží po klidu a není náročný na vysoký komfort.

Jiří Gilar

Starší hotel, ale přesto v klidné části. Personál velice příjemný, strava výborná a ubytování dobré. Při větší obsazenosti hotelu je parkoviště hotelu plné, ale dá se parkovat podél cesty. S Wellness jsme byli velice spokojeni.

Miroslav Pechr

Se vším jsem byl spokojený, mohu doporučit. Jediným nedostatkem je poměrně komplikovaná cesta z Čech a spojení autobusem z Levice do Dudinců.

Josef Benko

Prostředí dobré. Pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Vše bylo OK.

Mirka Humplíková

Dobrý výběr jídla. Přivítala bych možnost změny přílohy. Personál opravdu velmi milý. Změna zamykání a vybavení pokojů (závěsy, TV) by byla na místě.

Hana Vachterová

Vše bylo v pořádku. Nejvíce času jsme trávili v lázních Dudince. Pobyt doporučuji.

Karel Kouřil

Hotel odpovídal úrovni 3* a datu výstavby. Má velmi pěkný bazén. Obsluhující personál velmi dobrý. Strava dostatečná. Léčebné procedury velmi dobré a v počtu, který nabízel poukaz.

Miloslav Šrot Ing

Hotel je staršího data a potřeboval by opravy, ale to není podstatné. Odpovídá popisu. Vše bylo v pořádku .Personál hotelu velmi vstřícný a služby byly na úrovni. Strava dobrá, a wellness perfektní. Pobyt jsme si o den prodloužili a co se týče lázní , které jsou asi 10 minut chůze od hotelu doporučujeme k vycházkám. Taktéž termální venkovní bazén je perfektní , hlavně pro děti.

františek Goldman

Pobyt odpovídal popisu, byli jsme se všemi službami spokojeni.

Lukáš Hanzelka

Pobyt splnil veškerá očekávání :-) Všem doporučuji :-).

Milada Šauerová

Strava v hotelu Flora byla perfektní, bohatá a pestrá, se službami wellness jsme byli velmi spokojeni, stejně jako se službami hotelu

Hana Novosadová

Spokojenost. Personál výborný, strava taky. Vše odpovídalo nabídce. Hotel je v klidném prostředí v lesoparku.

Jiří Mulač

Příjemné a pohodové prostředí hotelu, strava velmi dobrá.

Hana Pišlová

Hotel Flora je v klidném místě a do středu lázní není daleko. Personál byl velmi ochotný a také strava byla dobrá.

Gerhard Filipek

Byli jsme velmi spokojeni zvlášť personál byl úžasný děkujeme.

Milena Bradová

Pobyt ve všech oblastech splnil mé očekávání, velmi příjemný personál, služby perfektní, strava chutná, krásný a čistý bazén s živými, senzačními a opečovávanými rostlinami kolem. Díky teplotě a vlhkosti si tam připadáte jako v krásném tropickém lese. Ceny mírné. Klidné prostředí, pěkné procházky v okolí. Hotel by ale potřeboval vylepšení - co se týká obnovy např.dveří, sprchy na pokoji, omítek - to je již zastaralé.

Eva Klimešová

Výborná strava i obsluha, velmi milí zaměstnanci hotelu, wellness služby odpovídaly našim představám, krásné procházky po okolí. Nic bychom neměnili.

Monika Bolerázska

Pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Hotel veľmi pekný, izba čistá. Strava bola vynikajúca, veľké porcie, bohaté bufetové stoly pri raňajkách. V balíčku sme mali masáže, ktoré boli úplne fantastické. Veľa času sme trávili aj v hotelovom bazéne. Personál bol veľmi milý, profesionálny. S pobytom sme boli nadmieru spokojní. Vrátili by sme sa kedykoľvek :-)

Karel Lisztwan

Byli jsme spokojeni s prostředím hotelu i službami.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím