Hotel Flóra

Hotel Flóra
4,63 40
Hotel Flóra

Dudince na jihu Slovenska si svoji popularitu získaly díky léčivé vodě. Známý Hotel Flóra leží na okraji lázeňského areálu, asi 700 m od lázeňských domů - centra lázní. Proto neváhejte a vyrazte právě sem a dopřejte si potřebnou dávku odpočinku.

V hotelu panuje příjemná, rodinná atmosféra. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Každý pokoj má balkon, TV/SAT, lednic a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). K dispozici Vám je krásný hotelový bazén (28 °C), jehož využívání je v ceně. Součástí bazénu je sedací bazének s 36°C teplou vodou a v bazénovém komplexui sauna a klasické masáže.

Kúpelná 101
Dudince, 962 71
hotelfloradudince@stonline.sk
Webstránka
+421 455 583 132
+421 455 583 742

Recenze hotelu

40 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jan Ráček

Příjemný personál, výborná kuchyně, klidné prostředí.

Anna Schejbalová

Popis odpovídal tomu, co bylo uvedeno na kuponu, hotel starý, ale všude čisto a personál velice ochotný, nelze nic vytknout - jen škoda, že jsme přijeli mimo sezonu, kdy koupaliště má zavřeno.

Alois Kachlík

Hotel odpovídá své kategorii, služby na dobré úrovni, personál vstřícný, strava dobrá a chutná, akorát sklenice na nápoje a šálky na čaj by měly být větší (poure1,5 dcl) aspoň 2,5 dcl., bazén a jeho wellness zázemí taktéž na dobré úrovni.

Milena Chadimová

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónů uvedeno, personál příjemný, strava velmi dobrá, bezvadné, že je volný přístup do bazénu, možnost přikoupit procedury navíc. Počasí moc nepřálo procházkám, o to více jsme využívali koupání.

Eugenia Bziňáková

S pobytem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Se stravou i wellnesem jsme byli spokojeni. Personál byl vstřícný, hotel čistý, strava vynikající.

Michal Pikna

Byli jsme maximálně spokojeni úplně se vším. Všem určitě doporučuji.

Marie Hurtíková

Pobyt odpovídal popisu, starší hotel po rekonstrukci, personál ochotný, vstřícný. Strava chutná, obsluhující personál ochotný, obsluha rychlá. Neměli jsme štěstí na počasí, dva dny pršelo a sněžilo, špatně udržované cesty. Pokud chce někdo navštívit geotermální bazény, tak je lépe jet přes sezonu nebo aspoň přes víkend.

Růžena Mikulecká

Pobyt odpovídal popisu vše co bylo napsáno bylo splněno, hotel i když je starší je pěkně zařízený, velice mě potěšil bazén i služby procedur. Hlavně bych chtěla pochválit kuchyň, jídlo bylo opravdu chutné a celý personál příjemný.

Jana Vyhňáková

S pobytem jsme byli spokojeni, vše jsme obdrželi tak, jak bylo na kuponu uvedeno. Personál byl milý a vstřícný, strava výborná. Doporučujeme všem, co touží po klidu a není náročný na vysoký komfort.

Jiří Gilar

Starší hotel, ale přesto v klidné části. Personál velice příjemný, strava výborná a ubytování dobré. Při větší obsazenosti hotelu je parkoviště hotelu plné, ale dá se parkovat podél cesty. S Wellness jsme byli velice spokojeni.

Miroslav Pechr

Se vším jsem byl spokojený, mohu doporučit. Jediným nedostatkem je poměrně komplikovaná cesta z Čech a spojení autobusem z Levice do Dudinců.

Josef Benko

Prostředí dobré. Pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Vše bylo OK.

Hana Vachterová

Vše bylo v pořádku. Nejvíce času jsme trávili v lázních Dudince. Pobyt doporučuji.

Karel Kouřil

Hotel odpovídal úrovni 3* a datu výstavby. Má velmi pěkný bazén. Obsluhující personál velmi dobrý. Strava dostatečná. Léčebné procedury velmi dobré a v počtu, který nabízel poukaz.

Miloslav Šrot Ing

Hotel je staršího data a potřeboval by opravy, ale to není podstatné. Odpovídá popisu. Vše bylo v pořádku .Personál hotelu velmi vstřícný a služby byly na úrovni. Strava dobrá, a wellness perfektní. Pobyt jsme si o den prodloužili a co se týče lázní , které jsou asi 10 minut chůze od hotelu doporučujeme k vycházkám. Taktéž termální venkovní bazén je perfektní , hlavně pro děti.

františek Goldman

Pobyt odpovídal popisu, byli jsme se všemi službami spokojeni.

Lukáš Hanzelka

Pobyt splnil veškerá očekávání :-) Všem doporučuji :-).

Milada Šauerová

Strava v hotelu Flora byla perfektní, bohatá a pestrá, se službami wellness jsme byli velmi spokojeni, stejně jako se službami hotelu

Hana Novosadová

Spokojenost. Personál výborný, strava taky. Vše odpovídalo nabídce. Hotel je v klidném prostředí v lesoparku.

Jiří Mulač

Příjemné a pohodové prostředí hotelu, strava velmi dobrá.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím