Hotel PROM ***

Hotel PROM ***
4,29 14
Hotel PROM ***

Hotel Prom najdete v lokalitě  s výbornou dostupností okolních skiareálů Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Černá Hora. Budova hotelu je vzdálená pouhých 500 m od nejbližší sjezdovky. Pokoje hotelu jsou jednoduše zařízeny a mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio, telefon a minibar. Součástí hotelu je také příjemná restaurace a bar ideální k doplnění sil po dni na sjezdovce. Nechybí zde ani bazén se saunou, fitness centrum, whirlpool, masáže a solárium.

Pietteho nám. 27
Svoboda nad Úpou, 542 24
Česká republika
prom.recepce@tiscali.cz
Webstránka
+420 499 871 179
+420 499 871 180

Recenze hotelu

20 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Michal Jireš

Určitě to bylo krásný. Všichni příjemní a jídlo vynikající.

Nina Glazyrina

Velmi spokojena. Dobrá poloha hotelu, kousek od Janských lázni a několik lanovek kousek od hotelu, 10km vzdálená Pec pod Sněžkou. Personál ochotný a vstřícný, jídlo chutné.

Václav Hejlík

V hotelu jsme byli podruhé. Po loňské dobré zkušenosti jsme tam jeli znovu. Ubytování letos nebylo v hotelu, ale ve vedlejší budově, takže na jídlo i do sauny jsme chodili nabaleni po hlavni silnici do budovy hotelu. Tím, že popadala hromada sněhu ze střechy, chodilo se přímo po silnici mezi auty. Jídlo bylo dobré a bylo ho dost. Letos jsme jedli ve velké společné jídelně připomínající stolky a židlemi spíš školní jídelnu. Loni jsme jedli v prostorách restaurace hotelu. Personál byl vstřícný a příjemný, loni to bylo horší. Abych to shrnul, tak dobrá poloha hotelu, dobré ubytování, dobré jídlo, vstřícný a příjemný personál, takže známka 2-3, asi odpovídající ceně.

Květoslava Paidarová

Hotel jsme navštívili v době od 29.1. do 5.2.2017 s naším synem 5 let. Popis hotelu odpovídal. Ubytování jednoduché, ale dostačující, všude bylo čisto a teplo, dostatek ručníků i toaletního papíru po celý týden. Velice spokojeni jsme byli s polopenzí, dobré snídaně (běžný a dostačující výběr) a super večeře. Kuchaři vaří velice dobře, porce dostatečně velké, k večeři výběr ze dvou jídel, menu- polévka, hlavní chod a dezert. Vše, co jsme měli v nabídce k voucheru, jsme dostali. Wellness skvělý, vyzkoušeli jsme bazén, saunu i masážní vanu. Ochota a přístup personálu bez chyby. Celkové umístění hotelu také skvělé, přímo před hotelem zastávka ski-busu. Nejbližší lyžařský areál 0,5 km od hotelu, velmi vhodný pro děti, dobré ceny a služby. 200 m od hotelu prodejna potravin otevřena každý den do 18 hod. Doporučuji všem, dobrá kvalita za rozumnou cenu.

Eva Janková

Hotel byl moc hezký, čistý, blízko areálu Černá Hora. Personál ochotný, milý. Celkově jsme byli spokojeni a rádi se tam vrátíme.. :)

Jana Peláková

Vše bylo přesně podle kuponu, hotel čistý, teplo, prostě super.

Jan Zátka

S pobytem spokojenost. Ubytování a strava dobré, personál vstřícný a vše, co bylo v popisu uvedeno, jsme obdrželi. K tomu parádní lyžovačka, co si přát víc.

Miluše Šnáblová

Ubytování čisté, strava chutná, dostačující. O zaplacené služby dle kupónu je potřeba se přihlásit a mít tedy přehled o tom, na co vše máte nárok. Hledali jsme levné ubytování, bez vysokých nároků, což hotel splňuje.

Iva Štěpanovská

Služby, ubytování, jídlo, wellness, přístup personálu - vše nad očekávání, naprostá spokojenost.

Jiřina Valtová

S mapkou z místní Informační služby jsme prošli všechny zajímavosti v okolí. Co bylo uvedeno, vše jsme obdrželi. Díky, byla to příjemná dovolená.

Pavlína Machová

Vse odpovidalo nabidce, velmi prijemna obsluha v restauraci.

Veronika Máchová

Ubytování, personál, strava i wellnes naprosto super, dokonce jsme si chtěli pobyt na místě prodloužit (bohužel měli plno), až tak se nám tam líbilo :-)

Iveta Sedláčková

Prostředí hotelu bylo dobré, s poskytnutými službami jsme byli celkem spokojeni, personal hotelu byl ochotný. Velmi výhodná je poloha hotelu pro lyžaře.

gabriela zemanová

Spokojeni jsme byli jak s ubytovacími službami, tak s personálem,

Iva Vinklárková

Byli jsme velmi spokojeni.Čistý pokoj, výborná strava,milý a ochotný personál.

Darja Vítková

Ubytování se nám líbilo,odpovídalo popisu.Hlavně jsme byli nadšení ze dvou propojených prostorných pokojů.(byli jsme 2 dospělí,2 děti) Jídlo dobré a obsluha příjemná.

michal maršálek

z celého pobytu převládají spíše kladné poznatky, jídlo na velmi dobré úrovni, jediné co chybí k celkové spokojenosti je přístup a chování některého personálu k hostům a paní recepční / chybí ochota a řádná evidence, na co má a nemá host nárok / včetně evidence již poskytnutých služeb a plateb. zbytečně dochází k dohadování a flustrace / bohužel, vždy byla chyba na straně personálu /

Lenka Palivcová

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Jen bylo uvedeno připojení wifi, které v naší vedlejší budově bohužel nefungovalo a na pokoji byla jedna lampička, ve které nebyla žárovka. Jinak čisto, milý personál, jídlo moc dobré. Obsluha v restauraci na jedničku :) výhodou jsou blízké sjezdovky.

Květoslava Sorbiová

Vše odpovídalo popisu v prezentaci ( nabídce), se službami personálu hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou celého personálu v recepci i obsluhy v restauraci jsme byli maximálně spokojeni.

Lenka Teichmanová

Hotel čistý, výborný snídanový bufet, dobré večeře. Milý personál.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím