Hotel PROM ***

Hotel PROM ***
4,31 13
Hotel PROM ***

Hotel Prom najdete v lokalitě  s výbornou dostupností okolních skiareálů Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Černá Hora. Budova hotelu je vzdálená pouhých 500 m od nejbližší sjezdovky. Pokoje hotelu jsou jednoduše zařízeny a mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio, telefon a minibar. Součástí hotelu je také příjemná restaurace a bar ideální k doplnění sil po dni na sjezdovce. Nechybí zde ani bazén se saunou, fitness centrum, whirlpool, masáže a solárium.

Pietteho nám. 27
Svoboda nad Úpou, 542 24
Česká republika
prom.recepce@tiscali.cz
Webstránka
+420 499 871 179
+420 499 871 180

Recenze hotelu

13 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Miluše Šnáblová

Ubytování čisté, strava chutná, dostačující. O zaplacené služby dle kupónu je potřeba se přihlásit a mít tedy přehled o tom, na co vše máte nárok. Hledali jsme levné ubytování, bez vysokých nároků, což hotel splňuje.

Iva Štěpanovská

Služby, ubytování, jídlo,wellness, přístup personálu - vše nad očekávání, naprostá spokojenost.

Jiřina Valtová

S mapkou z místní Informační služby jsme prošli všechny zajímavosti v okolí. Co bylo uvedeno, vše jsme obdrželi. Díky, byla to příjemná dovolená.

Pavlína Machová

Vse odpovidalo nabidce, velmi prijemna obsluha v restauraci.

Veronika Máchová

Ubytování, personál, strava i wellnes naprosto super, dokonce jsme si chtěli pobyt na místě prodloužit (bohužel měli plno), až tak se nám tam líbilo :-)

Iveta Sedláčková

Prostředí hotelu bylo dobré, s poskytnutými službami jsme byli celkem spokojeni, personal hotelu byl ochotný. Velmi výhodná je poloha hotelu pro lyžaře.

gabriela zemanová

Spokojeni jsme byli jak s ubytovacími službami, tak s personálem,

Iva Vinklárková

Byli jsme velmi spokojeni.Čistý pokoj, výborná strava,milý a ochotný personál.

Darja Vítková

Ubytování se nám líbilo,odpovídalo popisu.Hlavně jsme byli nadšení ze dvou propojených prostorných pokojů.(byli jsme 2 dospělí,2 děti) Jídlo dobré a obsluha příjemná.

michal maršálek

z celého pobytu převládají spíše kladné poznatky, jídlo na velmi dobré úrovni, jediné co chybí k celkové spokojenosti je přístup a chování některého personálu k hostům a paní recepční / chybí ochota a řádná evidence, na co má a nemá host nárok / včetně evidence již poskytnutých služeb a plateb. zbytečně dochází k dohadování a flustrace / bohužel, vždy byla chyba na straně personálu /

Lenka Palivcová

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Jen bylo uvedeno připojení wifi, které v naší vedlejší budově bohužel nefungovalo a na pokoji byla jedna lampička, ve které nebyla žárovka. Jinak čisto, milý personál, jídlo moc dobré. Obsluha v restauraci na jedničku :) výhodou jsou blízké sjezdovky.

Květoslava Sorbiová

Vše odpovídalo popisu v prezentaci ( nabídce), se službami personálu hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou celého personálu v recepci i obsluhy v restauraci jsme byli maximálně spokojeni.

Lenka Teichmanová

Hotel čistý, výborný snídanový bufet, dobré večeře. Milý personál.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím