Hotel PROM ***

Hotel PROM ***
4,47 30
Hotel PROM ***

Hotel Prom najdete v lokalitě  s výbornou dostupností okolních skiareálů Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Černá Hora. Budova hotelu je vzdálená pouhých 500 m od nejbližší sjezdovky. Pokoje hotelu jsou jednoduše zařízeny a mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio, telefon a minibar. Součástí hotelu je také příjemná restaurace a bar ideální k doplnění sil po dni na sjezdovce. Nechybí zde ani bazén se saunou, fitness centrum, whirlpool, masáže a solárium.

Pietteho nám. 27
Svoboda nad Úpou, 542 24
Česká republika
prom.recepce@tiscali.cz
Webstránka
+420 499 871 179
+420 499 871 180

Recenze hotelu

30 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Josef Pokorný

Vše odpovídalo popisu v nabídce, se službami hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou personálu v recepci jsme byli maximálně spokojeni. Tip na výlet: Z Janských Lázní lanovkou na Černou Horu, pěšky a na saních (z půjčovny) do Pece, zpět skibusem červenou páteřní linkou do Janských Lázní.

Veronika Máchová

Se vším jsme byli maximálně spokojeni, personál ochotný a milý, na uvítanou jsme dostali láhev vína, v průběhu pobytu jsme vyzkoušeli saunu i výřivku, jídlo výborné

Eva Květoňová

Hotel dobrý, jídlo také, zařízení dobré, vše jsem obdrželi, skibus jezdí do Jánských Lázní k lanovce, stojí přímo naproti hotelu, což je vynikající.

Kristýna Králová

Byli jsme velmi spokojení. Jídlo výborné, příjemný personál. Příště se tam vracíme znova.

Ludmila Večerková

Pobyt v hotelu jsme absolvovali již podruhé, byli jsme velmi spokojeni se službami, nejvíce s kuchyní - výborná.

Štefan Gecse

Hotel má docela příjemné prostředí. Pro lyžaře je dobrá zpráva, že zastávka skibusu je hned u hotelu. Personál je ochotný a vstřícný. Strava dobrá. Byli jsme spokojeni.

Zuzana Topinkova

Obdrželi jsme vše, co bylo v popisu. Personál ochotný. Malý nedostatek -ovoce a zelenina, ale chápu, že si ho může zákazník i koupit vedle v obchodě. My jsme tam byli spokojeni, zalyžovali jsme si a na ten odpočinek nám to vyhovovalo.

JITKA Mattivi Zíková

Vše OK, pokoje čisté, strava dobrá, snídaně vynikající.

Ludmila Hubková

S pobytem jsme byli spokojeni. Co se týká personálu, vždy ochotní, hlavně pán na recepci.

Radko Mach

Vše slíbené bylo dodrženo, strava velmi chutná, příjemný pobyt v čistém prostředí.

Michal Jireš

Určitě to bylo krásný. Všichni příjemní a jídlo vynikající.

Nina Glazyrina

Velmi spokojena. Dobrá poloha hotelu, kousek od Janských lázni a několik lanovek kousek od hotelu, 10km vzdálená Pec pod Sněžkou. Personál ochotný a vstřícný, jídlo chutné.

Václav Hejlík

V hotelu jsme byli podruhé. Po loňské dobré zkušenosti jsme tam jeli znovu. Ubytování letos nebylo v hotelu, ale ve vedlejší budově, takže na jídlo i do sauny jsme chodili nabaleni po hlavni silnici do budovy hotelu. Tím, že popadala hromada sněhu ze střechy, chodilo se přímo po silnici mezi auty. Jídlo bylo dobré a bylo ho dost. Letos jsme jedli ve velké společné jídelně připomínající stolky a židlemi spíš školní jídelnu. Loni jsme jedli v prostorách restaurace hotelu. Personál byl vstřícný a příjemný, loni to bylo horší. Abych to shrnul, tak dobrá poloha hotelu, dobré ubytování, dobré jídlo, vstřícný a příjemný personál, takže známka 2-3, asi odpovídající ceně.

Květoslava Paidarová

Hotel jsme navštívili v době od 29.1. do 5.2.2017 s naším synem 5 let. Popis hotelu odpovídal. Ubytování jednoduché, ale dostačující, všude bylo čisto a teplo, dostatek ručníků i toaletního papíru po celý týden. Velice spokojeni jsme byli s polopenzí, dobré snídaně (běžný a dostačující výběr) a super večeře. Kuchaři vaří velice dobře, porce dostatečně velké, k večeři výběr ze dvou jídel, menu- polévka, hlavní chod a dezert. Vše, co jsme měli v nabídce k voucheru, jsme dostali. Wellness skvělý, vyzkoušeli jsme bazén, saunu i masážní vanu. Ochota a přístup personálu bez chyby. Celkové umístění hotelu také skvělé, přímo před hotelem zastávka ski-busu. Nejbližší lyžařský areál 0,5 km od hotelu, velmi vhodný pro děti, dobré ceny a služby. 200 m od hotelu prodejna potravin otevřena každý den do 18 hod. Doporučuji všem, dobrá kvalita za rozumnou cenu.

Eva Janková

Hotel byl moc hezký, čistý, blízko areálu Černá Hora. Personál ochotný, milý. Celkově jsme byli spokojeni a rádi se tam vrátíme.. :)

Jana Peláková

Vše bylo přesně podle kuponu, hotel čistý, teplo, prostě super.

Jan Zátka

S pobytem spokojenost. Ubytování a strava dobré, personál vstřícný a vše, co bylo v popisu uvedeno, jsme obdrželi. K tomu parádní lyžovačka, co si přát víc.

Miluše Šnáblová

Ubytování čisté, strava chutná, dostačující. O zaplacené služby dle kupónu je potřeba se přihlásit a mít tedy přehled o tom, na co vše máte nárok. Hledali jsme levné ubytování, bez vysokých nároků, což hotel splňuje.

Jiřina Valtová

S mapkou z místní Informační služby jsme prošli všechny zajímavosti v okolí. Co bylo uvedeno, vše jsme obdrželi. Díky, byla to příjemná dovolená.

Pavlína Machová

Vse odpovidalo nabidce, velmi prijemna obsluha v restauraci.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím