Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka
4,83 35
Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka najdete jen kousek od luhačovické lázeňské kolonády, avšak v klidné boční ulici. Pokoje jsou příjemně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, TV, malou ledničku a trezor. Součástí penzionu je také menší restaurace, kde mimo specialit české a mezinárodní kuchyně připravují stravu také v bezlepkové úpravě. Nechybí zde ani možnost relaxačních procedur. V blízkosti penzionu najdete nejen známé luhačovické prameny, ale také dětské hřiště, bazén či kino.

Příční 292
Luhačovice, 763 26
info@penzionpomnenka.cz
Webstránka
+420 577 113 211
Pouze PO - PÁ, 7:00 - 15:00 hodin

Recenze penzionu

35 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Zora Konečná

Velice milé komorní domácké prostředí hotelu, servírování a kvalita jídel výborná, vše jsme obdrželi podle popisu. Všude čisto, krásný velký pokoj a bílé damaškové povlečení je velmi vzácně dnes už vidět. V Luhačovicích oceňujeme - mimo jiné léčebné procedury - městský plavecký areál kde je teplá voda, zážitkový bazén s podvodními tryskami, divoká řeka a whirpool.

Šárka Komárová

Byli jsme velmi spokojeni, penzion Pomněnka se nachází nedaleko centra Luhačovic, pokoj byl pěkný, strava dobrá.

Milan Kristian

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Služby byli na velmi dobré úrovni, personál byl velmi ochotný a úslužný. Hotel budeme určitě doporučovat dalším zákazníkům.

Marie Procházková

Prostředí nás mile překvapilo.

František Rybiař

Splnilo očekávání. Doporučuji dalším.

Drahomíra Hanesová

Prostredie objektu ubytovania bolo vkusné, čisté, služby uvedené na kupóne boli poskytnuté v celom rozsahu, s personálom sme boli spokojný, vzhľadom na časové obdobie pobytu sme nestihli preskúmať celé okolie Luhačovíc, odporúčam cestu vláčikom po Luhačoviciach.

Taťána Slováčková

Pobyt v penzionu Pomněnka jsme dostali od dětí k vánocům. A vybrali dobře. S pobytem jsme byli velmi spokojeni, jak s prostředím, tak s poskytovanými službami.

Arnošt Kratochvíla

Prostředí bylo krásné a vše bylo bez problémů.

Pavlína Pischlová

Personál ochotný, strava výborná, masáž příjemná, prostě super i v dešti jsme prochodili okolí Luhačovic, přehrada, večer tanečky.

Frantiska Hudcova

Vse bych hodnotila na velice vybornou. Strava, cistota, pristup personalu. Vse nad me ocekavani. Velice rada se vratim do tohoto penzionu znova.

Štefan Kardhordó

Veľmi dobrá strava, milý personál hotela.

Pavla Vodičková

Do hotelu se vracíme, víme co máme očekávat a vždy je vše podle předpokladů zajištěno.

Anna Pečková

Spokojenost, vstřícný personál, ubytování pěkné

Radovan Němec

naprosto spokojen

Jaromír Hublar

Prostředí hotelu - vkusně zařízený pokoj, čisto, příjemný personál, v noci klid, výborná strava. Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu. Určitě doporučíme známým.

Simona Mítková

Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Jídlo bylo vynikající, skvělá a příjemná obsluha, krásné prostředí. Vřele doporučuji.

Luboš Jaroušek

spokojeni, celkové hodnocení: chvalitebná

Antonín Brázdil

Moc pěkný a čistý penzion, personál byl taky na jedničku, okolí krásné a hlavně možnost si zajít zatancovat do nedalekého hotelu Litovel (doporučuji.)

Dagmar Baroňová

Ubytování,skvělé,personál ochotny,vstřícný,jídlo horší,zbytečné moc smažené,žádný výběr večeří.Snídaně skvělé.

JANA MOUDRÁ

Byli jsme spokojeni s ubytováním,dobré jídlo i obsluha.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím