Hotel Viktor ***


Užijte si ubytování v hotelu Viktor***
 • Užijte si ubytování v hotelu Viktor***

  Užijte si ubytování v hotelu Viktor***

 • Pokoje jsou zařízeny tak, aby si hosté perfektně odpočinuli

  Pokoje jsou zařízeny tak, aby si hosté perfektně odpočinuli

 • V restauraci hotelu si pochutnáte na skvělé slovenské kuchyni

  V restauraci hotelu si pochutnáte na skvělé slovenské kuchyni

 • Snídaně v hotelu Vás nabijí energií na celé dopoledne

  Snídaně v hotelu Vás nabijí energií na celé dopoledne

 • V baru vás obslouží profesionálové

  V baru vás obslouží profesionálové

 • Zavítejte například na Bratislavský hrad

  Zavítejte například na Bratislavský hrad

 • Je jen na vás zda dáte přednost památkám či odpočinku

  Je jen na vás zda dáte přednost památkám či odpočinku

 • Zavítat můžete i do ZOO

  Zavítat můžete i do ZOO

 • Prozkoumejte všechny krásy Bratislavy

  Prozkoumejte všechny krásy Bratislavy

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1023

Kontaktní informace:

Hotel Viktor ***
Kremnická 26
Bratislava, 851 01
Slovenská republika

Moderní hotel Viktor *** má perfektní dostupnost - snadno se sem dostanete autem, vlakem i autobusem. Od hotelu se pak díky síti hromadné dopravy do 5 minut dostanete do centra města. 

Hotel Viktor je nově postavený a najdete ho v klidné části města. Vybavení pokojů i hotelu naplňuje nejvyšší standardy ubytování - pokoje jsou krásně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, LCD TV s 30 programy, telefon a trezor.

Načíst dalších 8 z 92 recenzí
Jiří Havránek

Vše bylo přesně tak, jak to bylo uvedeno na kuponu. Příjemné a ochotné recepční, výborné snídaně - jak do výběru, chuti i množství.

Jiří Motyka

Vše proběhlo k naší spokojenosti, chyba je jen v tom, že hotel neposkytuje polopenzi.

Bibiana Špaková

Veľmi dobrý hotel, izba bola čistá, kúpelňa takisto, bohaté a veľmi chutné raňajky, priebežne boli dopĺňané. Odporúčam každému.

Marie Složilová

Hotel byl velmi pěkný, vkusně zařízený. Snídaně formou bufetu uspokojivé. Personál hotelu Viktor v Bratislavě Petrželce ochotný a vstřícný. Typy na výlety- Děvín, Slavín, Výlet lodí po Dunaji do Vídně na Děvín nebo jen okružní plavba.

Šárka Jirásková

Hotýlek je malý, útulný, personál vstřícný. Snídaně nebyly á la carte, ale formou bufetu, což nám více vyhovuje. Co nám vadilo, že byl jen jeden druh sýra. Za studené kuchyně pak ještě 2 druhy salámu, jogurt + müsli. Dále byly k dispozici teplé párky a vajíčka, palačinka, marmeláda, topinka. Celkově dostačující. Vybavení není nové, neškodila by důkladnější údržba, ale nejsme nároční zákazníci, takže pro nás to bylo vyhovující. Bydleli jsme už mnohem hůře a přitom za více peněz. Důležité je, že bylo čisto, nekouřilo se v celém areálu a byl tam klid. Pokoj jsme si zajistili telefonicky ještě před zaplacením poukazu a domluvili, že zůstaneme o noc déle a doplatíme ji na místě. Nebyl žádný problém. Byli jsme tam již potřetí (2x bez zprostředkovatele), líbí se nám hlavně poloha blízko centra. Dále - do OC Aupark je to jen 2 zastávky (směrem do města), do Billy 1, tam se dá dojít i pěšky skrz sídliště. Pozn. pro ty, kteří přijedou vlakem: Od nádraží přímo nic nejede, musíte jet autobusem 93 na stanici Zochova (kousek před mostem SNP - "UFO") a tam přestoupit. Odtamtud jede do hotelu jen autobus 80 (ostatní jedou k Auparku), je to nejlepší varianta. Vystoupíte 2. zastávku - zastávka Kremnická, půjdete pár metrů dále ve směru jízdy a zahnete hned doprava do 1. uličky- je to úzká ulička mezi vilkami. Hotel je skoro až na konci ulice, nevýhoda je, že je tam úzký chodník a poměrně provoz, tak dejte pozor!

Imrich Červený

Hotel, strava bezva. Chybí plán Petržalky na recepci, ale i tak výborné, snaha mapu vyjet na internetu. Pokoj bezva. Architekti, ale nepočítali z moji šířkou při vstupu do sprchy, ale i tak hezké.

Milan Mičkal

S pobytem v hotelu Viktor v Bratislavě ve dnech 4.5 -6.5.2017 jsme byli spokojeni i s přístupem personálu. Hotel je již v klidném prostředí Bratislava - Petržalka, v blízkosti městské dopravy, odkud se dá dostat pomocí přestupů do všech míst Bratislavy v krátkém čase.

Jaroslav Uriánek

Ubytování bylo velmi hezké a čisté, stravování dobré. Personál hotelu vstřícný a ochotný. Tipy na výlet - Slavín, Devín a hlavně prohlídka Starého Města.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím