Hotel Orsino ****

Hotel Orsino ****
4,67 6
Hotel Orsino ****

Nově vybudovaný, moderně zřízený hotel Orsino **** nabízí ubytování ve stylových, plně vybavených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý odpovídá čtyřhvězdičkovému standardu a disponuje televizí, telefonem a minibarem.

Volarská 167
Horní Planá, 382 26
Česká republika
rezervace@orsino.cz
Webstránka
+420 381 001 700

Recenze hotelu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Roman Slavík

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše relativně odpovídalo nabídce. Strava dobrá, wellness super, personál ochotný.

Lucie Filásová

Pokoj jsme dostali ve vedlejší budově v přízemí, což nám kvůli pejskovi velmi vyhovovalo. Pokoj byl velký a prostorný (dostali jsme jako pár a pes pokoj pro tři). Od hotelu vede cyklostezka do Horní Plané na náměstí a do okolních vesnic. Sauna byla dost velká, bylo nás tam i 7 a nemačkali jsme se, ale někdy tam byl člověk i sám. Bazén mohl být teplejší. Jídlo v pořádku, jen mohlo být na snídani ovoce a zelenina. Nápoje k večeři za rozumnou cenu.

Simona Mrázová

Vše odpovídalo nabídce. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Hotel leží ve výhodné lokalitě - lze skvěle skloubit wellness a zimní sportování (lyžování na Kramolíně + bruslení na Lipně).

Marcela Najmanová

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné. Personál hotelu byl ochotný a milý. Se stravou jsme byli také spokojeni. Určitě bych doporučila masáže.

Petr Shibal

Byli jsme s pobytem a personálem velmi spokojeni.

Martina Stelšovská

Prostředí hotelu - příjemně zařízené, čisté. Vše odpovídalo popisu. Personál byl vstřícný. Klidně mohu doporučit všem zájemcům.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím