Hotel Orsino ****

Hotel Orsino ****
4,75 8
Hotel Orsino ****

Nově vybudovaný, moderně zřízený hotel Orsino **** nabízí ubytování ve stylových, plně vybavených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý odpovídá čtyřhvězdičkovému standardu a disponuje televizí, telefonem a minibarem.

Volarská 167
Horní Planá, 382 26
Česká republika
rezervace@orsino.cz
Webstránka
+420 381 001 700

Recenze hotelu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Nikola Procházková

Prostředí krásné, odpovídal popis hotelu, strava super, na nic jsme si nestěžovali. Vše bylo tak jak mělo, naprosto jsme si to užili. Určitě bych doporučila výlet na Lipno do korun stromů. Parádní zážitek, stojí to za to.

Pavel šedivý

Ubytování bylo přijatelné, služby na dobré úrovni, strava výborná, personál ochotný a příjemný =)

Roman Slavík

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše relativně odpovídalo nabídce. Strava dobrá, wellness super, personál ochotný.

Lucie Filásová

Pokoj jsme dostali ve vedlejší budově v přízemí, což nám kvůli pejskovi velmi vyhovovalo. Pokoj byl velký a prostorný (dostali jsme jako pár a pes pokoj pro tři). Od hotelu vede cyklostezka do Horní Plané na náměstí a do okolních vesnic. Sauna byla dost velká, bylo nás tam i 7 a nemačkali jsme se, ale někdy tam byl člověk i sám. Bazén mohl být teplejší. Jídlo v pořádku, jen mohlo být na snídani ovoce a zelenina. Nápoje k večeři za rozumnou cenu.

Simona Mrázová

Vše odpovídalo nabídce. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Hotel leží ve výhodné lokalitě - lze skvěle skloubit wellness a zimní sportování (lyžování na Kramolíně + bruslení na Lipně).

Marcela Najmanová

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné. Personál hotelu byl ochotný a milý. Se stravou jsme byli také spokojeni. Určitě bych doporučila masáže.

Petr Shibal

Byli jsme s pobytem a personálem velmi spokojeni.

Martina Stelšovská

Prostředí hotelu - příjemně zařízené, čisté. Vše odpovídalo popisu. Personál byl vstřícný. Klidně mohu doporučit všem zájemcům.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím