Beskydský hotel RELAX ***

Beskydský hotel RELAX ***
4,68 79
Beskydský hotel RELAX ***

Beskydský hotel najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se snadno dostanete do samotného centra města.

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují vším, co člověk v dnešní době potřebuje. V každém pokoji najdete TV a vlastní sociální zařízení. Většina pokojů má také balkón ze kterého budete mít nádherný výhled do okolí.

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni nebo šálek kávy v místní kavárně Atrium.

Lesní 1689
Rožnov pod Radhoštěm, 756 61
Česká republika
hotelrelax@seznam.cz
Webstránka
+420 571 648 100
+420 571 648 101

Recenze hotelu

79 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jitka Zemanová

Hotel byl čistý personál milý, vše co bylo na poukazu jsme obdrželi, strava výborná. Tip na výlet - UNIPAR - výroba svíček.

Vančová Martina

Vše proběhlo k plné spokojenosti. Personál byl vstřícný a příjemný. Pokoj byl díky přistýlce dost stísněný.

Ivan Hadra

Líbilo se velmi, dostal jsem vše co bylo na kuponu. Spokojen!

Lenka Levková

Prostředí hotelu čisté, vše v pořádku, na pokoji se nám zdálo, chladno, po zeptání na recepci nám přitopili, personál vstřícný, bazén, vany, masáže super.

Jitka Neuwirthová

Vše odpovídalo popisu. Hotel staršího typu udržovaný, čistý. Personál velmi vstřícný. Jídlo vynikající. Velká spokojenost, ani jedna negativní zkušenost!

Jaroslava Šrámková

Vše perfektní - přes velice milou recepční až po masáž.

Pavla Jakubcová

Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Strava i wellness bylo vynikající, personál ochotný a milý. Jenom bazén byl studený, měl pouze 27 stupňů. Jinak jsme byli spokojeni. Navštívili jsme pivní lázně a vzhledem k dobrým sněhovým podmínkám jsme lyžovali na Bílé.

Lubomír Čepek

S pobytem v hotelu Relax v Rožnově pod Radhoštěm jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo na slevovém kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli se stravováním, s wellness službami (velký bazén, koupele, masáže) a zejména s velmi dobře vybaveným fitness.

Monika Czerneková

V hotelu se nám velmi líbilo. S kamarádkou jsme byly maximálně spokojené s ubytováním, jídlem, wellness, personálem. Prostě vše na velkou 1.

Josef Jurásek

Velmi dobře, po všech stránkách.

Květoslava Klímková

Byli jsme spokojeni , hotel byl čistý, personál stále milý, jídlo dobré.Krásné procházky okolo Valašského muzea, mají tam krásný park.

Zdenka Záleská

Vše bylo v naprostém pořádku, samozřejmě skanzen a velmi zajímavá byla i návštěva výrobny svíček Unipar s výkladem pana majitele.

Marie Malíková

Bylo dodrženo vše, co nabízel voucher. Personál byl ochotný a vstřícný.

Michaela Velebová

Ubytování bylo pěkný, čistý, odpovidalo popisu i celkově celý hotel. Wellness bylo dobrý, masáž byla perfektní, koupel a bazén studený, strava byla výborná a personál vynikající. Všechno souhlasilo s informacemi na voucheru. Byli jsme spokojeni.

Ivana Stošková

Prostředí hotelu působí velmi dobře až domácky, rádi jsme se vrátili. Služby za nabídnutou cenu nadprůměrné. Příště opět nashledanou.

Jindřich Žemba

Prostředí bylo pěkné, počasí krásné, byli jsme spokojeni. Strava výborná, personál příjemný a vše odpovídalo slibovanému.

Vilém Komůrka

Prostředí hotelu se nám líbilo, odpovídalo popisu. Obdrželi vše, co bylo v popisu . Se službami jsme byli spokojeni. Dalším zákazníkům doporučujeme tento hotel.

Ján Kalina

Kvalitní a velmi vstřícný personál. Děkujeme.

Kratochvíl Stanislav

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu na internetu. To co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi a spokojeni. Strava - snídaně v podobě švédských stolů bohatá, každý si mohl vybrat na co měl chuť. Obědy za své - pěkný výběr a velké porce. Večeře průměrné - pánům to asi nestačilo. Jinak strava výborná. Wellness a služby okolo nich dobré. Personál hotelu slušný a rádi poradili. Výletů do okolí je hodně a tak se může každý rozhodnout kam jít nebo co mu vyhovuje.

Andrea Richtrová

Hotel i jeho prostředí odpovídá krásnému horskému prostředí Beskyd. Služby odpovídaly zakoupenému voucheru, obsluha příjemná, stejně tak i wellness bylo kvalitní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím