Hotel Arnika Rudník ***

Hotel Arnika Rudník ***
4,69 29
Hotel Arnika Rudník ***

Hotel má ideální polohu na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší a v blízkosti nejznámějších horských středisek mezi Špindlerovým Mlýnem, Pecí pod Sněžkou a Černou horou v Jánských Lázních.

Velmi příjemně působí interiér hotelu, který je v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. V restauraci si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni.

Rudník 134
Rudník u Vrchlabí, 543 72
Česká republika
info@arnika-rudnik.cz
Webstránka
+(420) 725 485 555
+(420) 731 231 016

Recenze hotelu

29 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marcela Frouzová

S pobytem jsme byli spokojeni. Personál i majitelka hotelu velmi ochotna i vstřícná. Doporučuji.

Ludmila Kleinová

Hotel čistý, útulný, velmi příjemné prostředí, velmi milý a ochotný personál, strava výborná, využili jsme i wellness - rovněž naprostá spokojenost, bazén také - z našeho hlediska to nemělo chybu, všem doporučujeme. V okolí jsme navštívili Vrchlabí - Krkonošské muzeum, zámek i klášter, dále v Jilemnici zámek i s prohlídkou, v Harrachově vodopády + skok. můstky, samozřejmě lanovkou na Růžovou Horu (Sněžka pro vítr nebyla možná).

Kateřina Jelínková

Naprosto vše bylo v pořádku. Vše co bylo slíbeno, bylo splněno. Co se týče jídla, to bylo naprosto skvělé a luxusní.

René Vostatek

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a obdrželi jsme co bylo i na voucheru. Personál byl vstřícný a ochotný s radou na typy pro výlet a lyžování s dětmi.

Marek Freund

Byli jsme spokojeni, příjemný personál, výborné jídlo. Pár minut autem ke sjezdovce. Nedostatkem je pouze málo parkovacích míst, ale kdo hledá, najde.

Alena Miláčková

Byli jsme velmi spokojeni jak se službami, tak s celkovým dojmem, milá paní majitelka, výborná kuchyně, příjemná obsluha.

Helena Mašková

Personál velmi ochotný a vstřícný. Na poslední chvíli jsme vzali vnučku a paní vedoucí nám zajistila přistýlku. Bazén příjemný a prima lyžování i se ski školičkou v nedalekém Černém dole. Doporučujeme oběd v hotelu na náměstí tamtéž. V hotelu Arnika též výborná polopenze a výborné víno a káva.

Jana Šmídová

Hotel splnil zcela naše očekávání, ubytování, služby i personál - velmi příjemný. Nejlépe hodnotíme stravu, jídlo bylo vynikající, kuchaři patří velká pochvala. Lyžařům doporučujeme ski areál Černá hora, kde je kabinková lanovka a skvělé lyžování. Pro méně zdatné je příjemné lyžování ve Svobodě nad Úpou.

Vladimíra Drahokoupilová

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Vše, co bylo nabídnuto na kupónu, jsme obdrželi. Strava dobrá a wellness také. Personál hotelu velmi příjemný. Výlety se daly podnikat v blízkém okolí. Doporučuji všem.

Karolína Pozníková

Vše bylo v pořádku. Hotel je moc hezký a nadchl nás krásnou výzdobou a kostelem přímo vedle hotelu. Služby splněny dle očekávání. Obsluhoval nás úžasný pán.

Vera Šárová

Prostředí hotelu bylo velice pěkné, vše dle kuponu jsme obdrželi, strava byla vynikající a wellness se nám též moc líbil. Personál byl velice ochotný. Doporučila bych výlet do Jánských Lázní a na Černou Horu.

Jaroslav Šterc

Prostředí se nám velice líbilo, vše odpovídalo popisu. Strava byla nadstandardní. Jako tip na výlet bych doporučil Černou horu (pěšky nebo autem do Jánských lázní, potom opět pěšky na lanovkou na vrchol).

Jitka Hruštičková Hruštičková

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Se službami jsme byli velmi spokojeni také s bezlepkovou stravou mi bylo vyhověno. Milá paní majitelka, příjemný personál. Tento hotel vřele doporučuji kdo má rád klid a příjemné rodinné prostředí.

2 Maglovská

Prostředí hotelu se mi líbilo, vše čisté, upravené, naprosto v pořádku. Pobyt odpovídá popisu. S poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni , wellness byl úžasný - užili jsme si příjemný pobyt v infrasauně, masáž, parafinový zábal rukou i plavání v krytém bazénu. Strava byla vynikající, porce veliké, opravdu velmi chutné. Personál hotelu je velmi příjemný, usměvavý a vstřícný. O co jsme je požádali, bylo nám vyhověno. Dají se naplánovat i výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí hotelu, krajina je nádherná , okouzlující.Všem vřele doporučuji.

Libor Světlík

Nebyl žádný problém. Personál v pohodě. Majitelka vše hned řešila, pokud se něco vyskytlo.

Renáta Šikulová

S pobytem jsme byli spokojeni, personál ochotný, strava dobrá.

Hana Horáková

Hotel útulný, čistý, strava výtečná, personál příjemný.

Kateřina Galasová

Hotel byl přesně podle popisu. Velice příjemný personál. Čisto, chutné jídlo. Vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. V okolí jsme navštívili spoustu krásných míst - Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Sněžku, Mumlavské vodopády, pramen Labe, Adršpašsko - Teplické skály, Babiččino údolí.

Renata Jankovičová

Vše bylo v pořádku, obdrželi jsme vše co voucher obsahoval.

Markéta Dvořáková

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Všude bylo čisto. Strava byla naprosto úžasná, moc jsme si pochutnali. Wellness bylo taky fajn, mají perfektní bazén a saunu. Personál byl velmi ochotný a milý. Určitě všem doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím