Hotel Arnika Rudník ***

Hotel Arnika Rudník ***
4,71 17
Hotel Arnika Rudník ***

Hotel má ideální polohu na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší a v blízkosti nejznámějších horských středisek mezi Špindlerovým Mlýnem, Pecí pod Sněžkou a Černou horou v Jánských Lázních.

Velmi příjemně působí interiér hotelu, který je v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. V restauraci si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni.

Rudník 134
Rudník u Vrchlabí, 543 72
info@arnika-rudnik.cz
Webstránka
+(420) 499 422 724
+(420) 731 231 016

Recenze hotelu

17 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jitka Hruštičková Hruštičková

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Se službami jsme byli velmi spokojeni také s bezlepkovou stravou mi bylo vyhověno. Milá paní majitelka, příjemný personál. Tento hotel vřele doporučuji kdo má rád klid a příjemné rodinné prostředí.

2 Maglovská

Prostředí hotelu se mi líbilo, vše čisté, upravené, naprosto v pořádku. Pobyt odpovídá popisu. S poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni , wellness byl úžasný - užili jsme si příjemný pobyt v infrasauně, masáž, parafinový zábal rukou i plavání v krytém bazénu. Strava byla vynikající, porce veliké, opravdu velmi chutné. Personál hotelu je velmi příjemný, usměvavý a vstřícný. O co jsme je požádali, bylo nám vyhověno. Dají se naplánovat i výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí hotelu, krajina je nádherná , okouzlující.Všem vřele doporučuji.

Libor Světlík

Nebyl žádný problém. Personál v pohodě. Majitelka vše hned řešila, pokud se něco vyskytlo.

Renáta Šikulová

S pobytem jsme byli spokojeni, personál ochotný, strava dobrá.

Hana Horáková

Hotel útulný, čistý, strava výtečná, personál příjemný.

Kateřina Galasová

Hotel byl přesně podle popisu. Velice příjemný personál. Čisto, chutné jídlo. Vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. V okolí jsme navštívili spoustu krásných míst - Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Sněžku, Mumlavské vodopády, pramen Labe, Adršpašsko - Teplické skály, Babiččino údolí.

Renata Jankovičová

Vše bylo v pořádku, obdrželi jsme vše co voucher obsahoval.

Markéta Dvořáková

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Všude bylo čisto. Strava byla naprosto úžasná, moc jsme si pochutnali. Wellness bylo taky fajn, mají perfektní bazén a saunu. Personál byl velmi ochotný a milý. Určitě všem doporučuji.

Šárka Jandová

Byli jsme spokojeni. Příjemný personál. Výborná kuchyně.

Marika Filipiova

Příjemný hotýlek, příjemná obsluha, hezké okolí, přijedeme rádi zase.

Petra Jarinová

Byli jsme velmi spokojeni, pobyt odpovídal nabídce, velmi milý a vstřícný personál, musím vyzvednout a pochválit přístup personálu ohledně bezlepkové diety mého manžela, neměli sebemenší problém vymyslet mu například náhradu za dezert k večeři, který nemohl, stejně tak za polévku - super!

Karel vrána

Velmi spokojený

Jana Vidová

popis z kuponu odpovídal, krásné prostředí, i samotný hotel, pokoj i wellness, parádní malý bazén, super obsluha, i když večeře menší a jídlo nemělo pěknou dekoraci, ale bylo jinak chutné

Doubravka Hýbnerová

S pobytem jsme byli velice spokojený. Všechny služby z nabídky jsme využili.

Ivana Tomášová

Velmi spokojeni, rychlé a jednoduché vyřízení požadavku, příjemné profi. jednání. Co jsme zaplatili to jsme dostali. Prostě spokojenost.

Mária Raková

Pekné ubytovanie, strava skvelá, čo ponúkali to aj splnili

Jana Šmídová

Pobyt splnil naše očekávání. S ubytováním, jídlem i ostatními službami jsme byli spokojeni, ubytovali bychom se znovu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím