Hotel Írottkő ***

Hotel Írottkő ***
4,78 32
Hotel Írottkő ***

Hotel Irottkö *** patří k místům, díky kterému zapomenete na stres - stejně jako desítky našich zákazníků, kteří pobyt zde hodnotí více než pozitivně.

Hotel patří k nejznámějším a největším hotelům ve městě a je lehce dostupný, nachází se u rakouských hranic a například z Brna do něj dorazíte asi během tří hodin jízdy autem. Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích zařízených dřevěným nábytkem, ze ketrých budete mít výhled na malebné historické náměstí.

V hotelu najdete také vyhlášenou restauraci, kde můžete ochutnat tradiční maďarskou kuchyni či třeba vyhlášené maďarské víno.

K odpočinku je ideální moderní wellness centrum s finskou a infra saunou, solnou jeskyní, párou, tepidáriem a vířivkou. Nezapomeňte si zde také vyzvednout směs, která je ideální pro aplikaci v páře. Jedná se o směs masážních olejů a peelingu pro hladkou pokožku

Fő tér 4
Kőszeg, 9730
Maďarsko
info@irottko.hu
Webstránka
+(36) 94 360 373

Recenze hotelu

34 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Nikol Chrástová

V hotelu byl milý personál, výborné jídlo formou bufetových stolů. Wellness bylo poměrně dobré, jen vířivka měla ty lepší časy už za sebou. S pobytem jsme byli spokojeni.

René Berger

Ubytování a služby bezchybné. Personál velmi příjemný a ochotný. Doporučuji výlet do lázní Buk - nejlépe celodenní pobyt.

Libor Žák

Vše v pořádku. Byli jsme moc spokojeni.

Miroslav Šanda Šanda

Pobyt se nám velmi líbil, čisté prostředí, měli jsme bohatý program, wellness co jsme měli možnost poznat nám vyhovovalo, mohli jsme ho využít v kteroukoli dobu, nemuseli jsme dopředu nic nahlašovat, což nám vyhovovalo, strava byla výborná, jen jsme nějak nezaznamenali maďarské speciality až na dezerty, co jsme chtěli z kupónu využít, jsme využili. Byl to náš první pobyt v Maďarsku a určitě se sem vrátíme. Bylo to super. Měli jsme málo času na poznání okolí, je nádherné.

Marie Galikova

Hotel byl velmi příjemný, krásná jídelna, ochotný personál. Se službami jsme byli spokojeni. Čistota. Město je jednou z perel Maďarska. Byli jsme zde už před pěti léty a proto nás lákalo znovu se vrátit. Při pěkném počasí nádherné túry v přírodním parku Irottko. Díky.

Ladislav Chytil

Příjemný hotel, velmi dobré jídlo, krásné a příjemné město Koszeg.

Stanislava Vojteková

Hotel je mám líbil a splňoval naše očekávání. Strava výborná, wellness v pořádku. Personál ochotný. Doporučila bych návštěvu lázní v Buku.

Ludmila Oravová

Moc se nám pobyt líbil i starobylé městečko, kde jsme byli ubytováni.

Jana Smitková

Hotel předčil moje očekávání jak vzhledem tak poskytnutými službami. Strava byla vynikající. Wellness jsem z časových důvodů nevyužila. Personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Přes jazykovou bariéru jsme se vždy domluvili. Lázně Bük jsou nádherné, rozhodně stojí za to je navštívit.

Libor Opletal

Příjemné místo s unikátní atmosférou. Žádný problém, vše podle předpokladů.

Zdeňka Matějková

Hotel je postarší, wellness také není z nejmodernějších, ale strava výborná, personál příjemný a ochotný. Moc se nám líbilo.

Jaroslava Heřmánková

Prostředí hotelu velmi pěkné, čisté, strava pestrá a dobrá, wellness hotelu jsme nevyužili neboť bylo velmi teplo a byli jsme raději venku. Všechny služby byly poskytnuty, pěkný je celodenní vstup do lázní Buk.

Daša Pružincová

Všetko bolo v poriadku, pekné prostredie, čistý hotel,strava v pohode, chutná, dostatočné množstvo....boli sme spokojní so všetkým. Na výlete sme boli v Bukfurdo-krásne kúpele a v meste Szombathely-historické mesto - odporúčame navštíviť obidve miesta. Personál úplne super, jazykovo zdatný-my sme komunikovali v Nemčine- ústretový, milý...

Miroslav Pavlíček

Kladně hodnotíme jak ubytování, odpovídalo kategorii hotelu ,nádherný výhled na historické náměstí - hlavně osvětlené večer, velmi chutný bufet, bohatá nabídka a příjemná obsluha. Wellness splňovalo to co nabízeli, za mě jen trochu neútulné. Městečko velmi hezké, do Büku asi 24 km.

Hana Hockeová

KRÁSNÉ MĚSTO A VELMI PŘÍJEMNÝ HOTEL PŘÍMO VE STŘEDU MĚSTA, VELMI SPOKOJENI, JÍDLO KVALITNÍ A DOSTATEK, ČISTOTA V HOTELU I V OKOLÍ

Milan Řehák

Hotel odpovídal provedením datu založení 1979, avšak na vysoké úrovni vkusného luxusu, pohodlí a čistoty. Doslova jsme se těšili na spánek při zjištění komfortu pohodlných lůžek na pokojích, byť jsme byli nedočkaví na wellness v hotelu a další dny plné zábavy v lázních. Rodinná atmosféra mimo sezónní obsazenosti hotelu nám zaručila dokonalý oddych a nerušené využívání hotelového wellness, díky kterému jsme také více oceňovali formu bufetového menu naší polopenze. I další dny jsme spokojeně mohli ověřit, že nejen prázdný žaludek byl motivací k využití polopenze, ale zejména servírovaná velmi chutná strava. Milý personál, dobré služby a výborná strava společně s dokonalým výhledem na historickou část městečka Vám dopomohou se oprostit od běžných starostí.

Zbyněk Horák

Ubytování dobré, stravování velmi dobré, personál vstřícný.

Viera Bešťáková

Poloha hotela vynikajúca, hotel pekný, stravovanie veľmi dobré, personál milý Mestečko nádherné

Romana Kašparová

S pobytem jsme byli spokojeni, splnil naše očekávání, městečko je nádherné, hotel příjemný, wellnes jsme ani nestihli navštívit, snad příště.

Lada Háková

Hotel i personál byl příjemný. Snídaně i večeře formou bufetu byly výborné. Vždy bylo všeho dost a člověk ta mohl pochutnat.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím