Hotel Nefelejcs Superior ***

Hotel Nefelejcs Superior ***
4,78 68
Hotel Nefelejcs Superior ***

Nový hotel Nefelejcs*** najdete jen 150 metrů od známých a oblíbených lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Hotel představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, minibar a TV. Hotel není příliš velký, tudíž se zde můžete těšit na rodinnou atmosféru a servis na míru. 

Bimbó út 2.
Mezőkövesd, 3400
Maďarsko
foglalas@nefelejcshotel.hu
Webstránka
+36 49 505 060
+(36) 20 290 9397

Recenze hotelu

68 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Eva Mgr. Rigová

Personál hotela príjemný, strava bohatá a vynikajúca.

Karel Adamec

Hotel jsme navštívili již podruhé, pokpje čisté, obsluha ochotná. Komunikace polsky, anglicky. Je tu i recepční Makedonec, takže domluva bez problému. Večeře dva až tři chody s polévkou a moučníkem. Snídaně dostačující, pečivo, jogurty, zelenina, uzeniny, káva, čaj atd. V okolí do 25km, další troje termály.

Zdeňka Horváthová

Vše bylo dokonalé, jídlo víc než vynikající, personál milý, vstřícný, ochotný. Za prohlídku stojí město Eger.

Michal Patlevič

Hotel, stravu, personál hodnotím na 1 - blízko hotela kúpele Zsory s novou čásťou...taký menší aquapark. Vstupné cca 4 eura.

Gabriela Úradníčková

Hotel aj ubytovanie bolo dobré, spokojnosť nadovšetko, za čo sme mali zaplatené a v ponuke sme dostali, personál príjemný dokonca sme sa dorozumeli aj trošku slovenský, strava aj wellness veľmi spokojný, taktiež odporúčame aj známym aj ostatným zákazníkom. termálne kúpalisko v zime dobré aj vonkajšie bazény aj vnútorne boli super. Odporúčam navštíviť.

Elena Szabadkaiová

Odporučila by som pobyt v tomto prostredí. So službami sme boli spokojní.

Miloslav Hamala

Prostředí hotelu bylo fajn, ubytování odpovídá nabídce-jediná výtka, že byl na pokoji problém s topením, vyřešilo dodáním přímotopu. Služby odpovídají nabídce, s jídlem i výběrem spokojenost, u večeře není v ceně nějaký nápoj-platí se pak při odjezdu.

Martin Škandera

Hotel byl malý ale dobře vybavený. Strava a personál nad očekávání. Na dovolené jsme byli spokojeni.

Libuše Zechnerová

Hotýlek byl menší, ale pěkný a útulný. Jídlo bylo vynikající. Výhoda byla, že personál mluvil slovensky. Trochu nás mrzelo, že tam sice byla hodina na kole, kterou jsme nevyužili, lepší by byla nabídka koupacích plášťů a teplejšího welnes.

Markéta Donaczi

Hotel i strava předčili naše očekávání. Vše bylo naprosto perfektní. Hotel čistý, okolí upravené. Personál ochotný , vstřícný. Obdrželi jsme vše deklarované v nabídce.

Věra Stoklásková

Dobrý den, dovolená super, sluníčko svítilo po celou dobu pobytu, a to byl již konec září. Co se týká pobytu v luxusním hotelu Nefelejcs v lázeňském městě Mezőkövesd - na něj máme jen ty nejlepší preference. K snídaním bychom měli malou připomínku, kuchařovi asi chyběla fantazie, neboť každý den bylo na snídani s maličkou obměnou vše stejné, ale chutné. Postrádali jsme ovoce, zeleninu i pečivo typu koláčky nebo něco podobného. Možná by hosté uvítali ranní kávu z automatického kávovaru na výrobu Espressa, než kávu z termosky. Ale ten týden se to dalo vydržet. Hosté, kteří měli pobyt na 3 dny, si toho možná ani nevšimli. Co se týká večeří, ty byly super, super, polévky - výběr z 2 druhů, večere - výběr z 3-4 druhů, přílohy taky bohaté a různorodé. Každý večer k večeři zákusek. Opravdu všechno moc chutné. Obsluhující, ochotný a příjemný personál sklízí pochvalu. Je pravda, že se na hotelu domluvíte anglicky, německy, polština i slovanština zní skoro jako čeština. Využili jsme wellness, infra saunu a vířivku, na danou hodinu bylo vše připraveno, masáže, které byly součástí voucheru, ty jsme si řádně vychutnali. Pokoje i chodby každý den uklizené. Součástí hotelu je v zahradě velké parkoviště, v zadní části hotelu je zahrada. Ve večerních hodinách je areál osvětlen, pro děti bohaté vyžití. Hlavním lákadlem této oblasti jsou samozřejmě lázně Zsóry, do 5 min. cesty od hotelu jste byli již v bazénu. Dalším zákazníkům bychom doporučili výlet do římských lázní Demjén, do lázní Eger s léčivou radioaktivní vodou. Pobyt odpovídal popisu, spokojenost nade vše, tak nebyl důvod, proč si pobyt o den neprodloužit. Stoklásková Věra

zdenka duchanová

Pobyt se nám velmi líbil. Služby odpovídaly, určitě se tam vrátíme.

mirka indruchova

Tento hotel jsme navštívili již potřetí - služby, strava, wellness na výborné úrovni. Personál milý a vstřícný.

ANNA NOVÁKOVÁ MGR.

Hotel je veľmi pekný, wellness by mohol byť trošku väčší, okolie je pekné a ohľadom stravy boli sme veľmi spokojné, bola vynikajúca! Väčšina personálu sú príjemní, ochotní a ústretoví!

Andrej Porubský

Priemerný hotel, personal a služby v pohode, stravovanie a čistota hotelovej izby v poriadku. Hotel ma svoje sauny - malý wellness + masáže. ZSÓRY-FURDO je to vlastne mestečko s možnosťou ubytovania v hoteloch a prenajímaných domčekoch s väčším komplexom kúpalisk.

Lenka Brabcová

Pobyt předčil naše očekávání. Opravdu moc hezký hotel, čistý, útulné pokoje a hlavně vynikající jídlo. Hotelový wellness jsme ani nevyužili, celý den jsme si užívali v lázních Szóry.

Miroslava Malá

Hotel bol pekný, strava výborná, dostali sme všetko, čo bolo v kupóne, personál milý, ale ťažko sa dohovoriť, nakoľko vedia len maďarsky

Karla Nožičková

Všechno bylo OK. Personál hotelu byl velmi vstřícný, strava a vybavení hotelu odpovídalo jeho označení. Překvapila nás živá hudba při venkovním zahradním posezení.

Pavlína Houdková

Personál úžasný a celkově jsme byli moc spokojeni.

Nataša Nikodémová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. V hotelu jsme obdrželi všechny nabízené služby. Jídlo bylo velmi chutné a personál příjemný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím